خرید ارز دیجیتال تتر با بهترین قیمت

خرید ارز دیجیتال تتر با بهترین قیمت


تتر یک ارز دیجیتال با قیمت ثابت است که اغلب کاربران و سرمایه گذاران آن را با نام استیبل کوین، یعنی ارزی با قیمت ثابت می شناسند، قیمت این ارز دیجیتال همیشه با یک دلار آمریکا برابری می کند، این در حالی است که سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار کریپتوکارنسی دائما در حال تغییر قیمت هستند. در این مقاله می خواهیم شما را با قیمت این ارز و هم چنین بهترین قیمت تتر آشنا کنیم، پس اگر شما هم به دنبال راهی هستید تا بتوانید پول و سرمایه ی خود را از نوسانات موجود در بازار حفظ کنید تا پایان این مقاله با همراه باشید.

بهترین قیمت تتر

قیمت تتر همیشه با یک دلار آمریکا برابر است اما همان طور که می دانید قیمت دلار در کشور ایران ثابت نیست و همین مساله باعث می شود تا قیمت تتر هم در کشور ایران ثابت نباشد.

زمانی که ما مشغول نگارش این مطلب هستیم ( 10 ام فروردین ماه سال 1400 و یا 30 مارس سال 2021 میلادی ) هر واحد ارز دیجیتال با قیمت 1$ و یا 26.200 تومان در صرافی های آنلاین مورد معامله قرار می گیرد.

درست است که می گوییم قیمت تتر همیشه ثابت است اما تا کنون بارها و بارها شاهد این مساله بوده ایم که قیمت آن به صورت خیلی جزئی کم و یا زیاد شده است، در ادامه شما با این مساله بهتر و دقیق تر آشنا خواهید شد.

تتر در حدود 6 سال قبل یعنی 6 ام اسفندماه سال 1393 و یا 25 فوریه سال 2015 میلادی، با قیمت 1.21 دلار و یا 4.160 تومان با نرخ دلار 3.435 تومان به اوج قیمت دلاری خود رسیده بود، هم چنین تتر در حدود 5 ماه پیش یعنی 27 ام مهرماه سال 1399 و یا 18 اکتبر سال 2020 میلادی با قیمت 1 دلار و یا 31.950 تومان، به اوج قیمت ریالی خود رسیده بود.


چقدر با ارز دیجیتال تتر آشنا هستید؟ 


چگونه در ایران با بهترین قیمت تتر بخریم؟

آسان ترین روش برای خرید ارز دیجیتال تتر در ایران استفاده از خدمات وبسایت هایی مانند یوریپتو یا سایر صرافی های ایرانی است. شما با مراجعه به وبسایت های معتبری که از این استیبل کوین پشتیبانی می کنند و ثبت نام درون وبسایت آن ها می توانید به راحتی تتر خرید و فروش کنید.

در حال حاضر تمام صرافی های ایرانی شما را ملزم به انجام احراز هویت می کنند تا به شما اجازه دهند تتر و یا هر ارز دیجیتال دیگری را معامله کنید.

صرافی های متعددی هستند که از تتر پشتیبانی می کنند، اما ممکن است به دلایلی چون متفاوت بودن میزان کارمزد صرافی های مختلف اندکی اختلاف قیمت برای این ارز در صرافی ها وجود داشته باشد، شما می توانید قیمت تتر را در صرافی های مختلف با یک دیگر مطابقت دهید، سپس صرافی را برای خرید انتخاب کنید که نرخ قابل قبول تری داشته باشد.

البته این اختلاف قیمت اغلب ناچیز است و نباید همین اندک تفاوت قیمت باعث شود تا شما دیگر فاکتورهای مهمی چون امنیت و اعتبار یک صرافی را به طور کل نادیده بگیرید.

در هر صورت شما با مطابقت دادن قیمت تتر در صرافی مختلف می توانید با بهترین قیمت تتر خریداری کنید.


اگر قصد خرید و فروش تتر در ایران را دارید حتما به نکات گفته شده در این لینک کلیک کنید. 


چطور با بهترین قیمت تتر بخریم؟

اگر شما ساکن کشور ایران هستید، صرافی های ایرانی یا همان صرافی های داخلی برای شما امن ترین و بهترین گزینه ی ممکن است، زیرا به علت تحریم هایی که علیه کشور ایران وجود دارد، کاربران مقیم ایران نمی توانند از تمامی صرافی های خارجی تتر و یا هر ارز دیجیتال دیگری را خریداری کنند؛ اما اگر شما ساکن کشوری به غیر از ایران یا کشورهای تحت تحریم باشید می توانید تتر و هر ارز دیگری را از صرافی های خارجی و بین المللی هم خریداری کنید.

شما از وبسایت کوین مارکت کپ می توانید به عنوان یک مرجع خوب برای کسب اطلاعات در خصوص صرافی ها و … استفاده کنید.

بهترین قیمت تتر

شما چه در داخل ایران باشید و چه در خارج از ایران، راه های دیگری بجز صرافی های آنلاین هستند که شما می توانید از طریق آن ها تتر خریداری کنید.


آیا میدانید کارمزد خرید تتر از صرافی های خارجی چقدر است؟


 

خرید مستقیم تتر با بهترین قیمت

یکدیگر از روش های خرید تتر با بهترین قیمت، خرید مستقیم این ارز از افراد است؛ شما می توانید تتر را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از فروشنده های این ارز خریداری کنید.

وقتی شما صرافی های آنلاین را برای خرید و فروش تتر انتخاب می کنید، باید مبلغی را به عنوان کارمزد به صرافی پرداخت کنید، اما وقتی شما بستری به غیر از صرافی ها را برای معاملات خود انتخاب کنید، دیگر نیاز به پرداخت هزینه ی کارمزد نیست از این رو می توانید با بهترین قیمت تتر خریداری کنید.

اگر این روش را برای خرید تتر انتخاب کردید، توصیه ما برای این که پول و دارایی شما در نهایت امنیت باشد این است که صرفا با افرادی به این صورت وارد معامله شوید که شناخت کافی از آن ها داشته و بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

سخن آخر

شما تتر و یا هر ارز دیجیتال دیگری را با شیوه های متفاوتی می توانید خریداری کنید که قطعا مسیری که از دید شما بهترین روش ممکن برای خرید این ارز است با مسیری که کاربر دیگر انتخاب می کند می تواند متفاوت باشد.

هم چنین روش های مختلف همان طور که مزایای متفاوتی دارند دارای درجه ریسک های متفاوتی هم هستند، شما برای این که بتوانید بدون دغدغه و با امنیت بیشتر معامله کنید، بهتر است مسیری  برای خود انتخاب کنید که نسبت به سایر روش ها از ریسک کم تری برخوردار باشد، زیرا فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال به علت عدم ثبات قیمت ارزها از ریسک نسبتا زیادی برخوردار است.

شما با اختصاص دادن چند دقیقه از وقت خود برای ثبت نام و عضویت در همین وبسایت( یوریپتو ) می توانید با بهترین قیمت تتر و یا هر ارز دیجیتال دیگری را خریداری کنید و هم این که با مطالعه ی مطالب بروزی که هرروز در این سایت منتشر می شود، می توانید سرمایه گذاری موفق تر و پر سودتری را برای خود در حوزه ی کریپتوکارنسی رقم بزنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *