مراحل خرید و فروش تتر

مراحل خرید و فروش تتر


ارز دیجیتالی بیت کوین، از زمانی که از آن رونمایی شد ، بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفت، اما قیمت ثابتی نداشت و به صورت دائم در نوسان قیمت می باشد که این موضوع بسیاری از معامله گران را نگران می کند و باعث می شود نتوانند بسیاری از معاملات خود را انجام دهند. همچنین علاوه براین ارز دیجیتالی، ارزهای دیگری نظیر اتریوم ، ریپل ، ترون ، بیت کوین کش و… نیز بااین نوسانات قیمت رو به رو هستند. در خرید این گونه ارزها ریسک بالایی وجود دارد ، در برخی مواقع ممکن اس روند صعودی بالایی داشته باشند و در برخی مواقع با افت ناگهانی مواجه شوند. به همین دلیل برخی از ارزهای دیجیتالی ثابت تولید شدند تا از این نوسانات قیمت در امان باشند که به آن Stable coin نیز گفته می شود که این گونه ارزها قیمت هایشان براساس ارزهای فیات مانند دلار آمریکا، دلار کانادا، یورو، ین ژاپن و دیگر ارزهای فیات تعیین می شوند.

ارز دیجیتال تتر جزئی از این نوع استیبل کوین ها می باشد که در سال 2014 از آن رونمایی شد، خرید و فروش تتر بسیار راحت تر از دیگر ارزهای دیجیتالی می باشد. علاوه بر آن که این ارزها براساس ارزهای فیات قیمت گذاری می شوند، ارزهای فیات پشتوانه ای برای ارزهای دیجیتالی ثابت نیز می باشند، به همین دلیل است که ارز تتربا عنوان ارزدیجیتالی ثابت را می توان به راحتی به ارزهای فیات تبدیل کرد.
همانطور که در مطالب قبل گفته شد، تتر توسط شرکتی به اسم Tether Limited رونمایی شده است، و به دلیل اینکه پشتوانه این ارز دلار آمریکا می باشد و به آن مرتبط است، تتر نام USDT را به خود گرفته است. هر واحد تتر با یک دلار آمریکا ارزش گذاری می شود و این مقدار غیر قابل تغییر است . برای مثال اگر شما 2000 تتر خریداری کنید، این مقدار برابر 2000 دلار آمریکا می باشد. در ابتدا تنها از طریق شرکت Tether Limited امکان خرید و فروش تتر بود ، اما اکنون دیگر این امکان وجود ندارد و می توانید برای خرید، فروش و انجام معاملات تتر به صرافی ها مراجعه کنید که در ادامه درباره خرید و فروش آن صحبت خواهیم کرد.


توجه:   با ارز دیجیتال چقدر آشنا هستید؟💰   


چگونه ارز دیجیتالی تتر را خریداری کنیم؟

برای خرید تتر می توانید به صرافی ها در ایران و یا خارج از ایران در سایت ها مراجعه کنید؛ برای خرید تتر می توانید مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

مرحله اول : ایجاد یک حساب کاربری برای ارز تتر در صرافی دیجیتال

مرحله دوم : بهتر است به صرافی هایی مراجعه کنید که از ارزهای فیات مانند یورو و یا دلار پشتیبانی می کنند ، که می توانید در گوگل آن ها را پیدا کنید . یکی از این صرافی ها EXMO می باشد که برای ایجا یک حساب کاربری باید ثبت نام کنید و سپس با دستورالعمل هایی که در ایمیل ارسال می شود ، آن ها را تایید کنید . پس از ورود به حساب کاربری خود ، اگر قصد خرید بالایی دارید ، هویت خود را مشخص و تایید کنید .

مرحله سوم : وجه مورد نظر را به حساب خود واریز کنید ، برای این کار باید آدرس کیف پول دیجیتای خود را که از تعدادی حروف و اعداد تشکیل شده است وارد کنید که باید بر روی کلید Funds که در بالای صفحه قرار دارد ، کلیک کنید ، سپس از منویی که باز می شود گزینه Deposit )سپرده گذاری ( را کلیک کنید . سپس از بین ارزهای BTC یا ETH ، با توجه به ارزی که می خواهید از طریق آن تتر خرید کنید یکی را انتخاب کنید .

مرحله چهارم : پس از خرید تتربا ارز فیات ، باید آن را به آدرس کیف پول دیجیتالی خود ارسال کنید ، که روش های گوناگونی برای برداشت در صرافی ها وجود دارد . اما به طور کلی ، روش برداشت آن به گونه ای است که مبلغی را که می خواهید انتقال دهید را در قسمت مورد نظر وارد می کنید ، سپس با وارد کردن آدرس کیف پول خود ، وجه مورد نظر به کیف پول دیجیتالی شما واریز خواهد شد .


توجه: چگونه کیف پول تتر بسازیم؟


چگونه ارز دیجیتال تتر را بفروشیم؟

تتر یک ارز رمزنگاری شده و شناخته شده در میان مردم می باشد و برای خرید، فروش و معامله به کار برده می شود. بسیاری از صرافی ها از این ارز دیجیتالی پشتیبانی می کنند و با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین ، اتریوم ، ریپل یا ارزهای فیات مانند دلار آمریکا، دلار کانادا و یورو خرید و فروش می شود. برخی از صرافی ها مانند کوین اسکور coin Square نمی توانید تتر را به صورت مستقیم بفروشید و برای فروش ان باید آن را به بیت کوین و یا اتریوم تبدیل کنید، سپس با فروش بیت کوین یا اتریوم می توانید آن را به پول نقد مانند ارزهای فیات تبدیل کنید . اگر می خواهید از سایت Coin Square برای فروش از دیجیتالی خود استفاده کنید ، روش زیر را گام به گام انجام دهید.

مرحله اول: در صرافی آلت کوین ثبت نام کنید( این صرافی بهترین و ساده ترین صرافی برای فروش تتر و تبدیل آن به بیت کوین و پول نقد می باشد ) سپس در حساب خود تتر واریز کنید.

مرحله دوم: سپس آن ها را به بیت کوین و یا اتریوم تبدیل کنید، همانطور که گفته شد این دو ارز دیجیتالی به دلیل اینکه از ارزهای دیجیتالی اصلی می باشند ، راحت تر می توانید آن ها را نقد کنید.

مرحله سوم: پس از ثبت نام و تایید حساب خود در سایت Coin Square می توانید به بیت کوین و یا اتریوم هایی که دریافت کرده اید را در این سایت واریز کنید.

مرحله چهارم: سپس بیت کوین و یا اتریوم های خود را به ارزهای فیات مورد نیازتان بفروشید.

خلاصه مطلب

در این مقاله به طور کامل مراحل خرید و فروش تتر را بیان کرده ایم. شما با مطالعه این مقاله به راحتی می توانید تتر خرید و فروش کنید. اگر به دنبال صرافی معتبر جهت خرید تتر و فروش تتر هستید می توانید عبارت خرید ارز دیجیتال تتر و صرافی معتبر ارز دیجیتال را سرچ کنید تا لیستی از بهترین پلتفرم های خرید و فروش تتر را مشاهده کنید.

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *