خرید چین لینک با کارمزد کم

خرید چین لینک با کارمزد کم


ارز دیجیتال چین لینک توکنی است که روی بلاک چین اتریوم کار می کند، و این روزها توانسته توجه بسیاری از کاربران و سرمایه گذاران را به سمت خودش جلب کند؛ در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم که دلیل محبوبیت این ارز دیجیتال چیست و چگونه می توان آن را تهیه کرد، هم چنین به شما راه حل هایی خواهیم گفت تا بتوانید خرید چین لینک با کارمزد کم را عملی سازید.

تا به امروز شبکه های بلاک چینی چون بیت کوین و اتریوم و… پا به عرصه ی ارزهای دیجیتال گذاشته اند، بیت کوین توانست دنیا را با بلاک چین آشنا کند، و به عبارتی ایده ی متمرکز شدن را مطرح کرد، بعد از این رمز ارز اتریوم با قراردادهای هوشمند پا به این عرصه گذاشت، اما شبکه ارز دیجیتال چین لینک توانست انقلابی در بلاک چین ایجاد کند.

توجه: ارز دیجیتال چین لینک چیست؟ ایا چین لینک برای سرمایه گذاری مناسب است؟ 

نحوه ی کار شبکه ی چین لینک

می توان گفت کار اصلی چین لینک متصل کردن اکوسیستم بلاک چین به برنامه های خارجی است؛ یعنی از یک طرف چین لینک به بلاک چین متصل است و از طرف دیگر با یک API ادغام شده است.

معماری درون شبکه ای آن بر مبنای بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرده است هم چنین معماری برون شبکه ای آن را میتوان جز یکی از منحصر بفرد ترین ویژگی های بلاک چین آن است؛ زیرا خود شبکه ی آن بخشی از معماری برون شبکه ای آن است که تامی نودها را به یک دیگر متصل می کند.

 خرید چین لینک با کارمزد کم

غیر متمرکز بودن چین لینک

چین لینک یک شبکه ی غیر متمرکز است که هر فردی که تمایل به اجرای یک اوراکل داشته باشد می توان درون این شبکه فعالیت کند، به هر اوراکل یک هویت درون شبکه ای و یک اعتبار داده می شود که به تعریف قابلیت اطمینان آن کمک می کند.

خرید چین لینک

حالا که تا حدودی با ویژگی ها و ساختار این ارز دیجیتال آشنا شدید، خوب است که با نحوه ی خرید ارز دیجیتال چین لینک  هم آشنا شوید، شما راه های مختلفی برای خرید این ارز پیش رو دارید، اما امن ترین و معتبر ترین راهی که اغلب کاربران و سرمایه گذاران در ایران و جهان برای خرید چین لینک و سایر ارزهای دیجیتال پیش میگیرند، خرید از صرافی های آنلاین است. مسلما انتخاب صرافی برای افرادی که در ایران زندگی می کنند با افرادی که در خارج از ایران زندگی می کنند بسیار متفاوت است، البته ممکن است یک صرافی برای یک کاربر بهترین گزینه ی ممکن باشد، اما برای کاربر دیگر صرافی دیگری مناسب باشد، به همین خاطر به پرسش هایی از قبیل این که کدام صرافی برای خرید چین لینک مناسب است و یا این که بهترین صرافی چین لینک کدام است نمی توان پاسخ دقیق و قطعی داد.

تنها می توان لیست برخی از صرافی های معتبر ایرانی و خارجی را در اختیار کاربران گذاشت تا آن ها با بررسی ویژگی های هر یک بتوانند یکی از صرافی ها را برای خرید و فروش چین لینک و یا سایر ارزهای دیجیتال انتخاب کنند.

اگر در ایران هستید و قصد سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال چین لینک را دارید، صرافی های ایرانی بهترین گزینه ی ممکن برای شما عزیزان هستند، شما باید صرافی را برای خرید این ارز دیجیتال انتخاب کنید که از شهرت و اعتبار و هم چنین امنیت بالایی برخوردار باشد تا بدون دغدغه ی از دست دادن پول و سرمایه بتوانید به راحتی به ترید کردن بپردازید.

یوریپتو یکی از صرافی های ایرانی است که امنیت دارایی های شما را ضمانت می کند، کافیست شما چند دقیقه از وقت خود را به ثبت نام و انجام احراز هویت در این وبسایت اختصاص دهید تا بتوانید ارز دیجیتال دلخواهتان را از آن خریداری کنید.

هم چنین شما، اگر بخواهید ارز دیجیتالی را از این وب سایت خریداری کنید که در لیست ارزهای آن موجود نباشد، می توانید ارز دیجیتال دیگری چون بیت کوین و اتریوم و … را خریداری کنید، سپس آن را در صرافی دیگر به ارز دیجیتال دلخواهتان تبدیل کنید.

توجه: قیمت ارز چین لینک چقدر است؟ کارمز خرید این ارز چقدر است ؟ 

خرید چین لینک از صرافی

شما می توانید این ارز دیجیتال را از صرافی های خارجی نیز خریداری کنید، اما باید این نکته را در نظر بگیرید که به علت تحریم های حاکم در ایران بسیاری از صرافی های خارجی از ارائه ی خدمات به کاربران ایرانی جلوگیری می کنند.

اما به هر حال شما میتوانید در وبسایت کوین مارکت کپ صرافی های معتبر متعددی را پیدا کنید که از ارز دیجیتال چین لینک پشتیبانی می کند، اما قبل از هر گونه اقدامی مطمئن شوید که صرافی مربوطه به منطقه ی جغرافایی شما خدمات ارائه می دهد یا خیر؟

خرید چین لینک با کارمزد کم

فرض کنید، یک مغازه یک خودکار را با سود کم تری به فروش برساند، قطعا شما میتوانید تعداد خودکار بیش تری از این مغازه نسبت به مغازه ای که همین خودکار را با سود بیش تری به فروش میرساند، خریداری کنید.

در خصوص خرید ارزهای دیجیتال هم همین موضوع صدق می کند، مسلما شما اگر هزینه ی کم تری را برای کارمزد خرید چین لینک و یا هر ارز دیجیتال دیگری پرداخت کنید، می توانید بخش بیش تری از سرمایه ی خود را به صورت خالص به سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال اختصاص دهید.

درست است که مساله ی کارمزد می تواند به صورت مستقیم بر روی میزان سودی که کسب می کنید، تاثیر بگذارد، اما این مساله را هم نباید فراموش کنید که صرفا مساله ی کارمزد در میان نیست، بلکه فاکتورهای دیگری چون امنیت، اعتبار، شهرت و … را نیز باید در نظر بگیرد.

بسیاری از افراد هستند که صرفا دنبال صرافی هستند که نرخ کارمزد کم تری از آن ها دریافت کند، بسیاری از افراد سودجو هم هستند که با انتشار تبلیغات دروغین در خصوص میزان کارمزد، سعی در جذب کاربر دارند، ممکن است کاربران به امید این که از این وبسایت ها می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند، تمام دارایی و سرمایه ی خود را از دست بدهند.

شما می توانید مقدار کارمزد را در صرافی های مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار بدهید؛ سپس با در نظر گرفتن دیگر ویژگی های صرافی، آن را برای شروع معاملات خود انتخاب کنید.

 خرید چین لینک با کارمزد کم

خرید چین لینک با کارمزد صفر

در واقع می توان این طور گفت که مفهوم کارمزد در هنگام انجام معامله در صرافی های آنلاین ارز دیجیتال معنا پیدا می کند، پس اگر بستری به غیر از صرافی های آنلاین را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود من جمله چین لینک انتخاب کنید، می توانید بدون پرداخت هزینه ی کارمزد ارز دیجیتال دلخواهتان را خریداری کنید.

شما می توانید از طریق فروشنده هایی که در پیام رسان های اجتماعی چون گروه های تلگرامی و … این ارز دیجیتال را میفروشند، به مقادیر دلخواه ان را خریداری کنید و از آن جایی که دیگر واسطه ای بین شما و طرف دیگر معامله نیست، می توانید چین لینک را بدون هیچ کارمزدی خریداری کنید.

البته بهتر است با افرادی وارد این روش از معامله شوید که شناخت کافی از آن ها داشته باشید و یا به عبارت بهتر به آن ها اعتماد داشته باشید.

اگر بخواهید با افراد ناشناس وارد این گونه از معاملات شوید ریسک زیادی را تجربه خواهید کرد، به عنوان مثال ممکن است شما هزینه ی خرید چین لینک را به حساب فروشنده واریز کنید؛ اما او در ازای هزینه ی شما هیچ چین لینکی را به کیف پول دیجیتالی شما انتقال ندهد. یا به عنوان مثال ممکن است شما هزینه ی خرید 10 واحد چین لینک را به حساب فروشنده واریز کرده باشید اما او تعداد کم تری از این ارز دیجیتال را به کیف پول شما انتقال داده باشد.

قیمت خرید چین لینک

قیمت این ارز در لحظه ی نگارش این مطلب یعنی؛ 7 مارس سال 2021 میلادی و یا 17 ام اسفند ماه سال 1399 برابر است با 28.13 دلار و یا 700.155 تومان.

این ارز هم مانند سایر ارزهای دیجیتال تا کنون قیمت های مختلفی را به خود اختصاص داده است.

چین لینک در تاریخ 20 فوریه سال 2021 میلادی و یا 2 ام اسفندماه سال 1399 با قیمت 36.83 دلار و یا 924.394 تومان با نرخ دلار 25.100 تومانی به اوج قیمت دلاری خود رسیده بود، هم چنین در تاریخ 26 ام بهمن ماه سال 1399 و یا 14 فوریه سال 2021 میلادی با قیمت 35.10 دلار و یا 965.274 تومان چین لینک به اوج قیمت ریالی خود با نرخ دلار 27.500 تومانی، رسیده بود.

این ارز دیجیتال با نماد اختصاری LINK در بین بازار شناخته می شود، تعداد کل واحدهای این ارز دیجیتال 1 میلیارد خواهد بود، که در حال حاضر 411.51 میلیون از این ارز در حال گردش می باشد، هم چنین حجم معاملات روزانه ی آن در حدود 1.28 میلیارد دلار است که صرافی Bidesk با سهم 7.56 از حجم معاملات روزانه ی چین لینک، جز فعال ترین صرافی هاییست که این ارز دیجیتال در آن مورد معامله قرار می گیرد.

ارزهای دیجیتالی چون لینک با توجه به پتانسیل بسیار خوبی که برای رشد دارند، می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای افرادی باشند که می خواهند از این عرصه سود کسب کنند.

اگر می خواهید به عنوان یک فرد تازه وارد و کم تجربه در این عرصه گام بردارید، به شما توصیه می کنیم با سرمایه ی کم و اندک این کار را شروع کنید تا اگر به هر دلیلی ضرر کردید، کل پول و سرمایه ی خود را از دست ندهید، یا به عبارت بهتر همیشه مقداری از پول و سرمایه ی خود را در حوزه ی ارزهای دیجیتال به کار بگیرید که توان از دست دادن آن را هم داشته باشید، و وعده هایی چون یک شبه پولدار شدن و … را هرگز جدی نگیرید.

آیا ممکن است با خرید چین لینک ضرر کنیم؟

امکان کسب سود و یا ضرر و زیان در خصوص خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال وجود دارد، بحتی ارز دیجیتالی چون بیت کوین که از شهرت و اعتبار بسیار خوبی است همیشه سودده نیست و به علت نوسانات قیمتی که دارد عده ای از خرید وفروش آن سود کسب می کنند و عده ای دیگر متحمل ضرر می شوند.

در خصوص ارز دیجیتال چین لینک هم این مساله وجود دارد، اگر شما این ارز را در زمان مناسب خریداری نکنید، ممکن است ضرر کنید و یا حتی اگر پلتفرم مناسب و امنی را برای معاملات خود انتخاب ننید ممکن است نه تنها سودی کسب نکنید، بلکه بخشی و یا حتی کل پول و سرمایه ی خود را هم از دست بدهید.

بسیاری از کاربران و سرمایه گذاران به علت نداشتن یک برنامه ی معاملاتی دقیق، در هنگام ترید کردن درگیر عواطف و هیجانات موجود در بازار می شوند و ممکن است این عوامل روی فرد تاثیر بگذارند و او دست به اقدامی بزند که باعث شود ضرر کند، به همین خاطر اگر می خواهید با خرید و فروش ارز دیجیتال چین لینک سود کسب کنید و احتمال ضرر را به حداقل برسانید، بهتر است از قبل یک پلن معاملاتی دقیق برای خود تعیین کنید دیگر در هنگام ترید کردن تصمیم گیری نکنید.

اگر می خواهید یک پلن معاملتی دقیق برای خود داشته باشید، می توانید به مقالاتی که در این خصوص در یوریپتو منتشر شده اند مراجعه کنید.

نتیجه گیری

چین لینک یکی از ارزهای دیجیتال خوب و آینده دار موجود در بازار کریپتوکارنسی است، که شما با استفاده از تحلیل های مختلف می توانید زمان مناسب خرید این ارز دیجیتال را تخمین بزنید.

این روزها با توجه به اوضاع اقتصادی جوامع مختلف، بسیاری از افراد فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب کرده اند و با به کارگیری سرمایه ی خود در این عرصه کسب درآمد می کنند، اما از آن جایی که شما در هر لحظه از شبانه روز که تمایل داشته باشید، می توانید به خرید و فروش چین لینک و یا سایر ارزهای دیجیتال بپردازید، حتی م یتوانید سرمایه گذاری بر روی این ارزها را به عنوان شغل دوم خود نیز انتخاب کنید.

اگر هر گونه تجربه ای درخصوص خرید و فروش چین لینک دارید، خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *