خرید EOS با بهترین قیمت

خرید EOS با بهترین قیمت


می خواهیم در این مطلب به طور جامع به رمزارز ایاس و راه های مختلف خرید آن اشاره کنیم هم چنین خواهیم گفت که چگونه می توانید خرید eos با بهترین قیمت را عملی سازید؛ اگر بتوانید ایاس و یا هر رمزارز دیگری را با قیمت مناسب تر خریداری کنید، سلما سود بیشتری هم کسب خواهید کرد، پس اگر قصد خرید و فروش eos را دارید پیشنهاد می کنم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

بررسی ارز دیجیتال ایاس

قبل از ، هر چیز بهتر است دو ادعای بزرگ ایاس را مورد برسی قرار بدهیم:

  • ایاس می خواهد تمام کارمزدهای تراکنش ها را برای همیشه حذف کند.
  • آن ها ادعا می کنند که پلتفرمشان قادر است میلیون ها تراکنش را در ثانیه انجام بدهد.

تنها با گذر زمان است که متوجه خواهیم شد این شبکه تا چه حد در خصوص این ادعاها موفق خواهد بود.

توجه: معرفی ارز دیجیتال EOS   

چه چیزی eos را متمایز کرده است؟

همان طور که می دانید شبکه های مبتنی بر بلاک چین( یک دفتر کل حاوی اطلاعات) زیادی وجود دارند که هدفشان تسهیل بخشیدن به توسعه ی برنامه های غیرمتمرکز است یکی از این شبکه ها اتریوم است. eos بر نقاط بحرانی بلاک چین تمرکز می کند و می کوشد تا مشکلاتی چون مقیاس پذیری و سرعت و انعطاف پذیری را حل کند.

در ادامه برخی از خصوصیات ایاس را بررسی می کنیم:

1. مقیاس پذیری

  • از بزرگ ترین مشکلات موجود در فضاهای مبتنی بر بلاک چین می توان از مقیاس پذیری یاد کرد. پی پال 200 و ویزا 1600 تراکنش را در ثانیه می توانند انجام دهند و بیت کوین و اتریوم به ترتیب 8 و 20 تراکنش را در ثانیه می توانند تایید کنند.
  • ایاس ادعا می کند که با استفاده از مکانیسم توافق اثبات سهام می تواند در هر ثانیه میلیون ها تراکنش را تایید کند.

2. سیستم عامل غیر متمرکز

  • یکی از مهم ترین ویژگی های این رمزارز غیرمتمرکز بودن آن است.

3. حاکمیت

  • انتخاب قوانین در ایاس توسط خود جامعه ی آن انتخاب می شود و قوانینی که برای شبکه تعیین می شود همه توسعه دهندگان باید از آن پیروی کنند.

4. انعطاف پذیری

از آن جایی که ایاس از DPOS استفاده می کند در صورتی که برنامه خراب بشود سیستم اصلی به مشکل نخواهد خورد.

خرید EOS با بهترین قیمت

خرید EOS با بهترین قیمت

خرید eos با بهترین قیمت از صرافی

شما با استفاده از روش های مختلفی می توانید این رمزارز را خریداری کنید اما برخی از این روش ها هستند که می توانند به شما کمک کنند این رمزارز را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید؛ این موضوع را به خاطر داشته باشید صرفا مسیری که باعث می شود شما یک ارز دیجیتال را ارزان تر خریداری کنید از امنیت مناسبی برخوردار نیست قبل از اینکه اقدام به خرید کنید حتما فاکتور امنیت را مورد بررسی قرار بدهید تا انتخاب مسیر اشتباه باعث نشود شما پول و دارایی خود را از دست بدهید؛ به طور کلی وقتی صحبت از خرید و فروش رمزارزها می شود پای صرافی های آنلاین نیز به وسط می آید زیرا بهترین راه خرید و فروش ارزهای دیجیتال که از امنیت بیش تری برخوردار است همین صرافی های آنلاین هستند که این صرافی ها به دو دسته ی صرافی های آنلاین خارجی و ایرانی تقسیم بندی می شوند اما خارخ از موقعیت مکانی آن ها می توان این اکسچنج ها را به دو گروه صرافی های فروشگاهی و صرافی های معاملاتی تقسیم بندی کرد که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

  • صرافی های بازار معاملاتی

این صرافی ها به کاربران این اجازه را می دهد که خود آن ها قیمت خرید و فروش ایاس و سایر ارزهای دیجیتال را تعیین کنید. اگر بخواهیم روش کار در این صرافی ها را به طور ساده و خلاصه شرح دهیم باید بگوییم که کاربران و سرمایه گذاران در این پلتفرم ها خودشان تصمیم می گیرند که یک رمزارز را با چه قیمتی خریداری کنند و یا بفروشند؛ به عنوان مثال فرض کنید یک کاربر می خواهد ایاس های خود را با مبلغ 2 دلار به فروش برساند و کاربر دیگر همین رمزارز را با قیمت 2.5 دلار برای فروش به صرافی معرفی کنید. صرافی هم این پیشنهاد کاربر را به خریداران نمایش می دهد و سپس سرمایه گذاران پیشنهادهای مختلف را مورد بررسی قرار می دهند و تصمیم می گیرند که کدام یک از این پیشنهادها برایشان مناسب تر است و از بین پیشنهادهای مختلف بهترین پیشنهاد را برای معامله انتخاب می کنند، یعنی شما با فعالیت در صرافی های بازار معاملاتی می توانید خرید eos با بهترین قیمت را عملی سازید؛ علاوه بر این که شما می توانید در بازارهای معاملاتی ایاس را با بهترین قیمت خریداری کنید می توانید سایر ارزهای دیجیتال را هم از همین طریق خریداری کنید.

توجه: راهنمای خرید ارز دیجیتال EOS از صرافی معتبر 

  • صرافی های فروشگاهی

بیشترین صرافی های ارزهای دیجیتال را همین صرافی های فروشگاهی تشکیل می دهند. شیوه ی کار این اکسچنج ها با شیوه ی کار اکسچنج های ارز فیات( پول بدون پشتولنه مانند دلار) یکسان است. از تفاوت های اصلی این دو می توان به آنلاین بودن صرافی های ارزهای دیجیتال اشاره کرد یعنی برای این که eos و یا هر رمزارز دیگری را خریداری کنید نیازی به مراجعه ی حضوری شما نیست و تمامی اقدامات و کارهای لازم در بستر اینترنت و به صورت غیر حضوری صورت می گیرد. یکی از دلیل این مساله هم این است که ارزهای دیجیتال من جمله ایاس جنبه ی فیزیکی و قابل لمسی ندارند از این رو تمام اقدامات در خصوص آن ها هم به صورت غیر حضوری و غیر فیزیکی صورت می گیرد؛ روش خرید ارز دیجیتال eos از این صرافی ها به این صورت است که شما مبلغ تعیین شده از طرف اکسچنج مورد نظر را پرداخت می کنید و از آن ها eos خریداری می کنید و صرافی هم ایاس مورد نیاز شما را به کیف پول دیجیتالی شما انتقال می دهد؛ این انتقال دارایی صرفا دادن مالکیت ارزهای خریداری شده به شخص دیگر است و هیچ جا به جایی فیزیکی صورت نمی گیرد.

از کدام صرافی eos بخریم؟

وقتی یک کاربر قصد سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال eos را دارد معمولا در اینترنت به جستجو صرافی های مختلف می پردازد که این رمزارز را ارائه دهند و ممکن است با اکسچنج های زیادی رو به رو شوند و نتوانند تصمیم گیری کنند که خرید خود را از کدام اکسچنج عملی بسازند؛ صرافی بایننس(Binance) نامی آشنا برای اغلب کاربران و سرمایه گذاران است وقتی صحبت از خرید هر ارز دیجیتالی از صرافی های آنلاین معتبر می شود حرف خرید از صرافی بایننس به میان می آید؛ اما ما خرید از این اکسچنج را پیشنهاد نمی کنیم نه تنها بایننس بلکه به طور کلی خرید eos از صرافی های خارجی را برای کاربران مقیم ایران توصیه نمی کنیم؛ زیرا به علت تحریم هایی که وجود دارد خرید از آن ها ممکن نیست و معمولا راه هایی که کاربران برای دور زدن این صرافی ها به کار می گیرند ریسک زیادی را به همراه دارند؛ به شما توصیه می کنیم یکی از صرافی های معتبر ایرانی مانند نوبیتکس و ارزجو و … را برای خرید ایاس انتخاب کنید.

خرید eos با بهترین قیمت با ریال

صرافی های خارجی امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال با استفاده از ریال را به کاربران نمی دهند از این رو اگر قصد خرید و فروش eos با استفاده از ریال را دارید باید از صرافی های داخلی یا همان ایرانی اقدام کنید البته صرافی های ایرانی کمی هستند که از این رمزارز پشتیبانی می کنند؛ یکی از راه های متداولی که اغلب کاربران مقیم ایران برای خرید و فروش ایاس با ریال انتخاب می کنند این است که با استفاده از ریال از صرافی های داخلی رمزارزهایی چون بیت کوین و اتریوم و یا تتر را خریداری می کنند و سپس در صرافی های بین المللی این رمزارز را به ایاس تبدیل می کنند.

در حال حاضر صرافی تترسیل یکی از محبوب ترین صرافی های معتبر ایرانی است، که تمرکز ویژه ی آن بر روی رمزارز تتر است؛ شما با ثبت نام و عضویت در این وب سایت می توانید تتتر را با ارزان ترین قیمت ممکن معامله کنید؛ در تصویر زیر هم نمای کلی این وب سایت را مشاهده می کنید.

خرید EOS با بهترین قیمت

خرید EOS با بهترین قیمت

خرید eos با بهترین قیمت با دلار

برای این که کاربری بخواهد با استفاده از دلار eos و یا هر ارز دیجیتال دیگری را خریداری کند می تواند از طریق اکسچنج های بین المللی این کار را انجام بدهد. هم چنین برخی از اکسچنج های بین المللی به کاربران این امکان را می دهند که حتی بدون احراز هویت هم بتوانند ایاس خریداری کنند؛ بیشتر کاربران ایرانی از صرافی های بین المللی برای مبادله ی ارزهای دیجیتال مختلف با یکدیگر استفاده می کنند. به عنوان مثال می توان به صرافی Binance و Coinbase اشاره کرد.

قیمت eos را از کجا ببینیم؟

قیمت این رمزارز ثابت نیست و لحظه به لحظه در حال تغییر است. شما می توانید قیمت جهانی این رمزارز را از وب سایت کوین مارکت کپ(Coinmarketcap) مشاهده کنید. علاوه بر این سایت شما قصد خرید این رمزارز از هر صرافی را داشته باشید خود اکسچنج هم قیمت رمزارز را به شما نمایش خواهد داد. علاوه بر این چون قیمت دلار در کشور ایران ثابت نیست قیمت eos به ریال هم متغییر خواهد بود؛ در تصویر زیر اطلاعاتی که وب سایت کوین مارکت کپ در این لحظه( 24 ام مرداد ماه سال 1400) در خصوص قیمت رمزارز ایاس از ابتدا تا به امروز در اختیار ما قرار داده است را مشاهده می کنید.

خرید EOS با بهترین قیمت

خرید EOS با بهترین قیمت

آیا eos ارزش سرمایه گذاری کردن را دارد؟

به طور کلی مدت زمان زیادی از ظهور اولین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین نمی گذرد. دیگر رمزارزهای موجود در بازار یا به عبارت بهتر به تمام ارزهای دیجیتالی که بعد از بیت کوین به وجود آمده اند آلت کوین گفته می شود. اما به هر حال مدت زمان زیادی از ظهور این رمزارزها نمی گذرد اما توانسته اند جایگاه بسیار خوبی را در بین افراد در سراسر جهان به دست بیاورند؛ این روزها اغلب سرمایه گذاران و تحلیلگران آینده ای روشن را برای این ایاس و دیگر ارزهای دیجیتال در نظر گرفته اند و هر چه بگذرد قطعا هم eos و دیگر رمزارزها پیشرفت خواهند کرد و می توانند آینده ای بهتر را برای سرمایه گذارانشان رقم بزنند.

توصیه هایی برای سرمایه گذاری بر روی eos

اگر برای اولین بار است که می خواهید بر روی آن سرمایه گذاری کنید از مازاد سرمایه ی خود استفاده کنید تا اگر ضرر کردید قابل جبران باشد یا به عبارتی تمام پول خود را از دست ندهید؛ فقط و فقط از طریقی این رمزارز را خریداری کنید که از امنیت و اعتبار آن مطمئن باشید هیچ گاه با شک و تردید اقدام به خرید و فروش یک ارز دیجیتال نکنید زیرا کوچک ترین قدم اشتباه ممکن است به طور کل مسیر سرمایه گذاری شما را تغییر بدهد؛ اگر به هر دلیلی تمایل داشتید از صرافی های بین المللی eos را خریداری کنید بلافاصله بعد از خرید آن را به یک کیف پول دیجیتالی امن انتقال بدهید.

نتیجه گیری 

 در این مقاله سعی کردیم شما را با برخی از مهم ترین جزئیات ارز دیجیتال ایاس من جمله خرید eos با بهترین قیمت آشنا کنیم؛ هم چنین صرافی های ایرانی نظیر یوریپتو و نوبیتکس و صرافی های خارجی نظیر بایننس و کوین بیس را برای خرید این رمزارز معرفی کردیم. اما به خاطر بسپارید بهترین گزینه برای خرید و فروش رمزارز برای کاربران مقیم ایران، صرافی های ایرانی است اما اگر به هر دلیلی تمایل داشتید از صرافی های خارجی ایاس و یا هر رمزارز دیگری را خریداری کنید، می توانید ابتدا از صرافی های ایرانی نظیر تترسیل، ابتدا تتر خریداری کنید و سپس با استفاده از وی پی ان ها در صرافی های خارجی ایاس خریداری کنید.

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *