خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران

خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران


همه چیز درباره خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران

ارز دیجیتال eos یکی از آلت کوین های پر طرفدار موجود در بازار است که از زمان پیدایشش تا به امروز توانسته کاربران و سرمایه گذاران زیادی را به سمت خودش جذب کند . کاربران eos و سایر ارزهای دیجیتال در سراسر جهان وجود دارند.

افراد ساکن کشور ایران هم تا کنون استقبال خوبی از ارزهای دیجیتال داشته اند بسیاری از کاربران و سرمایه گذاران ایاس و سایر ارزهای دیجیتال ساکن کشور ایران هستند علاوه بر سرمایه گذاران ایرانی صرافی های آنلان معتبر زیادی وجود دارند که هر یک ارزهای دیجیتال متفاوتی را ارائه می دهند.

اما می توان گفت اکثر صرافی های موجود در ایران از ارزهای دیجیتال مهم  و پر طرفداری چون بیت کوین و اتریوم و … پشتیبانی می کنند اما کم تر صرافی را در داخل ایران می توان پیدا کرد که از آلت کوین هایی چون eos و … پشتیبانی می کند.

از این رو وقتی اکسنجی پیدا می کنید که این ارزها را ارائه می دهد قبل از خرید حتما از صحت و اعتبار آن مطلع شوید.

در این مقاله می خواهیم شما را با راه های خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران آشنا کنیم اما برای این که این مطلب را بهتر درک کنید بهتر است قبل از هر چیز وضعیت ارزهای دیجیتال را به طور کلی در داخل ایران مورد بررسی و مطالعه قرار بدهیم پس اگر شما هم ساکن ایران هستید و قصد دارید ارز دیجیتال eos را با قیمت پایین خریداری کنید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

توجه: خرید ارز دیجیتال eos (ایاس) برای سرمایگذاری مطمئن 

خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران🧐

وضعیت ارزهای دیجیتال در ایران

خوش بختانه مدتی است که ارزهای دیجیتال در ایران به رسمیت شناخته شده اند و صرافی های زیادی در سراسر ایران آماده ی  خدمت رسانی به کاربران هستند شما می توانید با بررسی ویژگی های هر یک از صرافی های آنلاین یکی از اکسچنج هایی که با موقعیت و شرایط شما هم خوانی بیش تری دارد را برای شروع سرمایه گذاری خود انتخاب کنید.

این روزها کاربران ایرانی زیادی هستند که چه در صرافی های داخلی و چه در صرافی های بین المللی بر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

بسیاری از افراد برای این که بتوانند تصمیم نهاییشان را در خصوص سرمایه گذاری کردن و یا نکردن بر روی ارزهای دیجیتال بگیرند این سوال در ذهنشان وجود دارد که آیا خرید و فروش ارزهای دیجیتال در داخل ایران قانونی است یا خیر؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که هنوز قانون گذاری خاصی برای آن ها صورت نگرفته است از این رو نمی توان در خصوص قانونی بودن و یا نبودن آن صحبتی کرد.

در واقع تا زمانی که خرید و فروش آن ها لطمه ای به نظام مالی کشور وارد نکند کسی از فعالیت شما جلوگیری نخواهد کرد.

توجه: معرفی ارز دیجیتال Eos 🧐

خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران

راه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها ایاس و یا هر ارز دیجیتال دیگری را در ایران با کارمزد پایین تر خریداری کنید که در ادامه به طور مفصل برای شما شرح خواهیم داد.

قبل از هر چیز بهتر است به مفهوم کارمزد بپردازیم . مفهوم کارمزد زمانی معنا دارد که شما بخواهید از صرافی های آنلاین ارز دیجیتال خریداری کنید . یکی از امن ترین و در عین حال متداول ترین راهی که اغلب کاربران برای خرید ارزهای دیجیتال انتخاب می کنند خرید از صرافی های آنلاین معتبر است . کاربران با عضویت در وب سایت صرافی های آنلاین می توانند از خدمات آن ها استفاده کنند اما از آن جایی که صرافی ها به عنوان یک واسطه بین دو طرف معامله عمل می کنند یا به عبارتی دو طرف معامله یعنی خریدار و فروشنده را به یک دیگر وصل می کنند مبلغی را از آن ها دریافت می کنند که به آن کارمزد گفته می شود اکثرا این مبلغ زیاد نیست.

یکی از ساده ترین راه هایی که با استفاده از آن می توان eos و یا هر ارز دیگری را با کارمزد پایین خریداری کنید این است که نرخ کارمزد در صرافی های مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید.

نرخ کارمزد در صرافی های مختلف یکسان نیست و با یک دیگر تفاوت دارد بنابراین شما قبل از این که در صرافی عضو شوید می توانید نرخ کارمزد آن را بررسی کنید و سپس معامله کنید .

البته این تفاوت کارمزد چندان زیاد و چشم گیر نیست اما به هر حال این حق شماست که از صرافی eos بخرید که از شما نرخ کارمزد کم تری را دریافت کند .

مراقب این صرافی ها باشید !🧐

این روزها که بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال بسیار داغ شده است و افراد زیادی تمایل دارند که سرمایه و پول خود را در این عرصه به کار بگیرند تا سود کسب کنند . در کنار این شور و اشتیاقی که برای سرمایه گذاری در این عرصه در بین افراد در جوامع مختلف به وجود آمده است بازار افراد سود جو و کلاهبردار هم بسیار داغ شده است .

به ویژه این افراد سعی دارند از افراد کم تجربه و تازه وارد سودجویی کنند زیرا این دسته از کاربران چندان اطلاعاتی از این عرصه ندارند . به همین خاطر است که بارها و بارها در مقالات مختلف موجود در این وب سایت تاکید کرده ایم که قبل از هر چیز اطلاعات خود در این عرصه را بالا ببرید و همیشه دانش خود را بروز نگه دارید .

بسیاری از وب سایت ها و یا صرافی های آنلاین جعلی وجود دارند که با تبلیغ دروغ کم بودن نرخ کارمزدشان سعی در جذب مخاطب دارند اما هدف اصلی آن ها سرقت پول و دارایی افراد است .

پس مراقب این باشید که صرفا فاکتور کارمزد پایین یک صرافی باعث این مساله نشود که شما به دیگر فاکتورهای مهمی که یک اکسچنج باید داشته باشد توجه نکنید زیرا مواردی چون امنیت و اعتبار از اهمیت بیش تری برخوردارند .

حتی بسیاری از کاربران هستند که حاضرند مبلغ بیش تری را برای کارمزد پرداخت کنند ولی درعوض نهایت امنیت را برای دارایی های خود فراهم کنند .

نکته ی دیگری که باید به آن توجه کنید این است که برخی از اکسچنج ها قیمت واقعی ارائه نمی دهند پس قبل از خرید این موضوع را هم مورد بررسی قرار دهید .

خرید مستقیم ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران

یکی دیگر از روش هایی که می توان با استفاده از آن خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران

را عملی ساخت این است که شما eos را به صورت مستقیم خریداری کنید . یعنی این که دیگر هیچ واسطه ای مانند صرافی های آنلاین بین شما و طرف دیگر معامله نباشد در واقع شما در این روش برای خرید eos هیچ کارمزدی را پرداخت نخواهید کرد از این رو هزینه های شما کاهش پیدا می کند .

البته که این روش ریسک زیادی به همراه دارد که در ادامه درباره ی آن صحبت خواهیم کرد .

خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران🧐

مراقب افراد سود جو باشید !

اگر بخواهید eos را به صورت مستقیم خریداری کنید باید ریسک هایی که این روش از خرید هم دارد را بپذیرید. از آن جایی که هیچ واسطه ای در این میان نیست مسئولیت تمام کارهایی که انجام می دهید با خود شماست و ممکن است حتی کوچک ترین کار باعث شود شما کل دارایی و سرمایه ی خود را از دست بدهید .

ممکن است شما هزینه ی خرید eos را به حساب شخص فروشنده واریز کنید اما او هیچ ایاسی را به شما ندهد. اما همیشه همه چیز بحث پول و سرمایه نیست ممکن است اشخاص از این طریق اطلاعات شخصی شما را به سرقت ببرند که این موضوع برای بسیاری از کاربران حتی از مساله ی دارایی و پولشان هم از اهمیت بیش تری برخوردار است.

پس اگر خواستید به این روش ارز دیجیتال eos و یا هر ارز دیگری را خریداری کنید هیچ گاه با افرادی که نمی شناسید وارد معامله نشوید. تنها با افرادی به خرید و فروش بپردازید که به آن ها اعتماد دارید در غیر این صورت ممکن است شما کل دارایی و سرمایه ی خود را از دست بدهید.

این اتفاق به ویژه برای آن دسته از عزیزانی که د رحجم بالا سرمایه گذاری می کنند می تواند بسیار تلخ باشد.

توجه: صرافی ارز دیجیتال eos 💰 معرفی صرافی معتبر برای خرید و فروش ارز دیجیتال

صرافی خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران

یکی از صرافی های آنلاین ایرانی که از این ارز پشتیبانی می کند همین وب سایت است شما تنها با صرف چند دقیقه وقت برای تکمیل کردن ثبت نام در این وب سایت می توانید از خدمات آن بهره ببرید.

این صرافی از اغلب ارزهای دیجیتال محبوب و پر طرفدار موجود در بازار پشتیبانی می کند که شما می توانید آن ها را بهترین قیمت ممکن و همین طور با کم ترید کارمزد خریداری کنید.

هم چنین این وب سایت از امنیت بسیاری خوبی برخوردار است که شما با اندکی پرس و جو متوجه این موضوع خواهید شد.

خرید ارز دیجیتال eos بدون احراز هویت در ایران

اگر ساکن کشور ایران هستید و می خواهید ارز eos را بدون احراز هویت خریداری کنید باید از صرافی های آنلاین خارجی این کار را عملی سازید.  تا این لحظه تمامی صرافی های آنلاین داخلی موظف اند که به کاربران فقط به شرط انجام احراز هویت خدمات ارائه دهند. اما برخی از اکسچنج های بین المللی هستند که اجازه می دهند کاربران بدون انجام احراز هویت ارز دیجیتال eos و یا هر ارز دیگری را خریداری کنند.

اما از آن جایی که کشور ایران تحت تحریم است اغلب این وب سایت های خارجی از ورود و فعالیت کاربرانی که آی پی آن ها موقعیت ایران را نمایش می دهد ممانعت به عمل می آورند به همین خاطر کاربران و سرمایه گذاران مقیم ایران برای این که بتوانند در این وب سایت ها فعالیت کنند از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده می کنند تا موقعیت مکانی آن ها در این صرافی ها موقعیتی به غیر از کشور ایران را نمایش دهد. اغلب این نرم افزارها را با نام وی پی ان ها می شناسیم.

اما اگر صرافی به هر نحوی متوجه موقعیت مکانی این افراد شود ممکن است دارایی و سرمایه ی شما را بلوکه کند.

برای جلوگیری از این کار بعد از این که فرآیند خرید ایاس و یا هر ارز دیجیتال دیگری را تکمیل کردید دارایی های به دست آمده ی خود را به یک کیف پول دیجیتالی امن که از این ارز پشتیبانی می کند انتقال دهید.

امن ترین کیف پول های موجود در بازار کیف پول های سخت افزاری هستند که استفاده از آن ها رایگان نیست از این رو استفاده کردن از آن ها برای افرادی که در حجم کم سرمایه گذاری انجام می دهند چندان به صرفه نیست.

میزان سوددهی سرمایه گذاری بر روی ارز eos

وقتی یک کاربر قصد خرید ارز دیجیتالی چون ایاس را دارد تمایل دارد قبل از این که این کار را انجام دهد از میزان سوددهی آن مطلع شود . اما موضوعی که وجود دارد این است که قیمت ارزهای دیجتال من جمله ایاس ثابت نیست و به صورت لحظه ای در حال تغییر و نوسان است از این رو نمی توان مبلغ دقیقی را برای میزان بازدهی این ارز عنوان کرد.

علاوه بر این موضوع میزان سوددهی این ارز به این مساله بستگی دارد که شما برای چه مدت بخواهید بر روی آن سرمایه گذاری کنید زیرا میزان بازدهی یک ارز در کوتاه مدت و بلند مدت با یک دیگر متفاوت است.

اما به هر حال شما مطالعه و بررسی تحلیل ها و پیش بینی های برای آینده ی ارز دیجیتال ایاس در این و بسایت و دیگر وب سایت هایی که در این خصوص فعالیت می کنند می توانید تا حدودی از میزان سوددهی آن مطلع شوید.

هم چنین خود شما می توانید با یادگیری ابزارهای تحلیل این ارز و هر ارز دیجیتال دیگری را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید و سپس بر اساس نتایج به دست آمده یک برنامه ریزی دقیق برای سرمایه گذاری که می خواهید انجم دهید تهیه کنید.

2 دیدگاه

  • من تازه دارم با این حوزه آشنا میشم و در مورد ارزهای دیجیتال مطالعه می کنم. اتفاقی به سایت شما برخوردم و میخواستم بپرسم از کجا میتونم برای خرید ارزدیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران اطلاعات بیشتری کسب کنم؟

  • خرید ارز دیجیتال eos با کارمزد پایین در ایران در حال حاضر در کدوم صرافی امکانپذیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *