خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت


درباره ی خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

به طور کلی فرآیند خرید ارزهای دیجیتال من جمله خرید ارز دیجیتال EOS را به دو مرحله ی کلی می­توان تقسیم بندی کرد؛ یعنی پروسه ی قبل از خرید ارز و پروسه ی بعد از خرید.

شما برای این که بتوانید سرمایه گذاری موفق تر و پر سودتری را تجربه کنید باید با اقدامات و نکاتی که قبل و بعد از خرید باید رعایت کنید، آشنایی داشته باشید، اگر می خواهید با روش های خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت و همین طور اقدامات لازم بعد از خرید آن آشنا شوید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت این امکان را به شما می دهد، بدون این که هویت خودتان را فاش کنید بتوانید به خرید و فروش بپردازید.

   توجه:  خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت در ایران    

خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت به چه معناست؟

وقتی کاربری صرافی های آنلاین را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال انتخاب می کند، برای این که بتواند از تمام خدمات صرافی استفاده کند باید در آن ثبت نام کند، معمولا صرافی های آنلاین چه داخلی و چه خارجی از فرد می خواهند که احراز هویت انجام دهد که برای این کار هم از او یکسری مدارک شناسایی به همراه یک عکس سلفی خواسته می شود تا صرافی مطمئن شود شخصی که مدعی این هویت شده است واقعا خود شمایید.

حالا برخی از افراد هستند که به هر دلیلی تمایلی به انجام این احراز هویت ندارند، تا به این جای مقاله تمام صرافی های ایرانی کاربر را ملزم به انجام احراز هویت می کنند، اما در این میان برخی از صرافی های خارجی هستند که به مشتریانشان این امکان را می دهند که ارزهای دیجیتال مختلف را بدون احراز هویت خریداری کنند.

در ادامه ی مقاله شما را با برخی از مهم ترین و معتبرترین صرافی های آنلاینی که به شما اجازه می دهند بدون احراز هویت ارز دیجیتال EOS را خریداری کنید، معرفی خواهیم کرد.

خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

یکی از معتبرترین راه هایی که می­توان با آن ارز دیجیتال EOS را بدون احراز هویت خریداری کرد، صرافی های آنلاینی هستند که هم از ارز ایاس پشتیبانی می کنند و هم این که این ارز را بدون احراز هویت ارائه می دهند؛ برخی از این صرافی ها عبارتند از:

 • صرافی بایننس

صرافی Binance یکی از مشهورترین و در عین حال محبوب ترین اکسچنج های بین المللی است که از ارزهای دیجیتال بسیاری پشتیبانی می کند، هم چنین این وبسایت به کاربران امکان انجام معاملات مارجین و آتی را هم میدهد. شما علاوه بر این که می توانید خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت را از طریق این وب سایت عملی سازید، می­توانید سایر ارزهای مهم و پرکاربرد بازار، مانند بیت کوین، اتریوم، استلار، ترون و … را هم خریداری کنید.

کاربران ایرانی زیادی هستند که این روزها بایننس را برای خرید و فروش های خود انتخاب کرده اند.

 • صرافی بای بیت

Bybit یک صرافی خارجی است که به شما اجازه میدهد بدون احراز هویت ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین ( BTC )، اتریوم ( ETH )،ایاس ( EOS )، ریپل ( XRP )،تتر ( USDT ) و … را خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بای بیت بهتر است به وبسایت رسمی خود این اکسچنج مراجعه کنید.

 • صرافی چنجلی

Changelly هم یکی دیگر از صرافی های آنلاین خارجی است که به کاربران اجازه ی خرید EOS بدون احراز هویت را می دهد. برای خرید ارز دیجیتال بیت کوین و یا هر ارز دیگری در این صرافی، کاربر باید این کار را با آلت کوین های دیگری نظیر لایت کوین و اتریوم و … انجام دهد.

شما در متن بالا با سه مورد از بهترین و مشهورترین صرافی های خارجی و یا بین المللی آشنا شدید که اجازه می دهند افراد بدون احراز هویت ارز دیجیتال EOS و یا سایر ارزها را خریداری کنند، اما ممکن است برخی از این صرافی ها محدودیت هایی را برای کاربرانی که می­خواهند بدون احراز هویت ایاس و یا هر ارز دیگری را خریداری کنند در نظر بگیرند، به عنوان مثال یک حداکثر میزان خریداری را برای آن دسته از افرادی که بدون احراز هویت یک ارز را خریداری می کنند تعیین کنند.

   توجه: خرید و فروش ارز EOS    

خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت به صورت مستقیم

یکی دیگر از روش هایی که می توان ارز EOS را بدون انجام احراز هویت خریداری کرد، خرید مستقیم این ارز از افراد حقیقی است. ممکن است شما در شبکه های اجتماعی با افرادی رو به رو شوید که ایاس و یا سایر ارزهای دیجیتال را به فروش می رسانند، اما توصیه ی ما به شما عزیزان این است که اگر قصد خرید به این روش دارید فقط با افرادی وارد معامله شوید که آنها را می شناسید و به آنها اعتماد دارید.

تا کنون افراد زیادی هستند که به علت بی دقتی در این روش از خرید، مقادیر زیادی از سرمایه ی خود را از دست داده اند.

ریسک های خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

به طور کلی ورود به عرصه ارزهای دیجیتال مستلزم این است که شما همه ی ریسک ها و خطرات آن را بشناسید و بپذیرید و سعی کنید با بالا بردن دانش و اطلاعات خود، و هم چنین بروز نگه داشتن علمتان در حوزه ی کریپتوکارنسی احتمال بروز این اتفاقات را به حداقل برسانید.

این روزها با رشد این بازار افراد سودجو هم در تلاش بیش تری برای سودجویی از کاربران به ویژه افراد تازه وارد و کم تجربه هستند که متاسفانه در برخی از مواقع هم موفق عمل کرده اند.

ارز EOS قیمت با ثبات و مشخصی را ندارد و دائما در حال افزایش و یا کاهش قیمت است که با مطالعه ی بخش بعدی مقاله با این موضوع بهتر آشنا خواهید شد، که همین موضوع ریسک خرید و فروش و سرمایه گذاری بر روی آن را بالا می برد، اما برخی از کارها می توانند باعث کاهش میزان ریسک و همین طور بالعکس باعث افزایش ریسک و خطر شوند.

به عنوان مثال خرید ارز  دیجیتال EOS از صرافی های آنلاین معتبر چه با احراز هویت و چه بدون احراز هویت می تواند ریسک خرید را به مقدار زیادی کاهش دهد؛ اما در عین حال خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت به صورت مستقیم می تواند خطرات زیادی را به همراه داشته باشد.

این خطرات زمانی به حداکثر میزان خود می رسند که شما با افرادی وارد معامله شوید که هیچ شناختی نسبت به آنها ندارید.

ممکن است شما در یک گروه تلگرامی با فردی رو به رو شوید که مدعی باشد ارز دیجیتال EOS می فروشد و شما هم هزینه ی خرید را به حساب او واریز کنید اما در عوض شخص فروشنده هیچ ایاسی را به کیف پول دیجیتالی شما انتقال ندهد، و یا به عبارتی از شما کلاهبرداری کند، پس هیچ وقت با افرادی که به آن ها هیچ اعتمادی ندارید وارد معامله نشوید تا گرفتار این مسائل هم نشوید.

   توجه: صرافی ارز دیجیتال EOS   

قیمت خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

قیمت ایاس ثابت نیست و لحظه به لحظه دچار نوسان می شود این نوسانات گاهی باعث افزایش قیمت ایاس می شوند و گاهی اوقات هم باعث کاهش قیمت آن، که سرمایه گذاران با همین تغییرات قیمت هاست که می توانند سود کسب کنند.

البته گاهی این نوسانات ممکن است باعث شود کاربر و یا فرد سرمایه گذار بخشی و یا تمام پول و سرمایه ی خود را از دست بدهد، پس لزوما بازار ارزهای دیجیتال سودده نیست.

در این لحظه در روز 14 فوریه سال 2021 میلادی و یا 25ام بهمن ماه سال 1399 هر واحد ارز دیجیتال EOS با قیمت 4.52 دلار و یا120.720  تومان با نرخ دلار 24.700 تومانی در صرافی های آنلاین مورد معامله قرار می گیرد.

قطعا زمانی که شما عزیزان مشغول مطالعه ی این مطلب هستید این ارقام تغییر کرده اند.

خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت

بعد از خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت چه کاری انجام دهیم؟

تا به این جای مقاله سعی کردیم به شما اقدامات لازم قبل از خرید و حین خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت را بگوییم، اما بعد از این که شما موفق شدید این ارز را بخرید، مهم ترین وظیفه ی شما که همان نگهداری از ایاس های خریداری شده است شروع می شود.

همان طور که در چند پاراگراف پیش مطالعه کردید، اگر از صرافی های آنلاین بخواهید بدون احراز هویت ایاس خریداری کنید فقط و فقط صرافی های خارجی هستند که این امکان را به شما می دهند و از آن جایی که کشور ایران تحت تحریم است اگر به هر نحوی این وب سایت ها متوجه موقعیت مکانی شما یعنی کشور ایران شوند، ممکن است دارایی و پول شما را بلوکه کنند.

به همین خاطر بلافاصله بعد از این که موفق شدید ارز خود را خریداری کنید، آن را به یک کیف دیجیتالی معتبر و امن که از ارز دیجیتال EOS پشتیبانی می کند انتقال دهید تا بتوانید ریسک خرید به این روش را کاهش دهید.

برخی از معتبرترین و مشهورترین کیف پول های دیجیتالی که برای نگهداری EOS مناسب هستند عبارتند از :

 • کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
 • کیف پول سخت افزاریX Ledger Nano
 • کیف پول نرم افزاری Guarda
 • کیف پول نرم افزاری Infinito
 • کیف پول نرم افزاری GreyMass EOS Voter
 • کیف پول نرم افزاری Atomic
 • کیف پول نرم افزاری SimplEOS
 • کیف پول نرم افزاری Scatter
 • کیف پول نرم افزاری FreeWallet
 • کیف پول موبایل imToken
 • کیف پول موبایل Lumi
 • کیف پول کاغذی ایاس

برخی از این کیف پول های معرفی شده چند ارزی هستند یعنی این که به غیر از ایاس شما می توانید سایر ارزهای دیجیتالی را که خریداری کرده اید هم به آن ها انتقال دهید.

در خصوص والت هایی که باید آن ها را دانلود و نص کنید صرفا از وب سایت های معتبر و رسمی خودشان این کار را انجام دهید تا به دام افراد سودجو و کلاهبردار نیفتید.

برای خرید والت های سخت افزاری هم از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. البته اگر مقادیر کمی از این ارز را می خواهید خریداری کنید استفاده از والت های سخت افزاری به علت این که استفاده کردن از آن ها رایگان نیست چندان به صرفه نیست.

   توجه: خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر   

چرا احراز هویت برای خرید ارز دیجیتال EOS ضروری است؟

تا به این جا شما با تمام جزئیات خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت آشنا شدید، اما بهترین روش برای خرید EOS و یا هر ارز دیجیتال دیگری این است که در یک صرافی آنلاین ایرانی معتبر که از ارز دیجیتال مورد نظر شما پشتیبانی می کند، عضو شوید و سپس با انجام دادن فرآیند احراز هویت به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای به خرید و فروش بپردازید، با این روش دیگر هیچ نگرانی در خصوص بلوکه شدن پول و ارزهای دیجیتال خود نخواهید داشت و میتوانید با آرامش به ترید کردن بپردازید.

یوریپتو یکی از بهترین صرافی های آنلاین داخلی است که می تواند امنیت دارایی های شما را تضمین کند، کافیست فقط چند دقیقه از وقت خودتان را به ثبت نام در این وب سایت اختصاص دهید تا بتوانید به راحتی و با کم ترین کارمزد ممکن به خرید و فروش بپردازید.

اما به طور کلی صرافی ها از شما می خواهند احراز هویت انجام دهید تا بتوانند از وقوع جرم هایی چون هک شدن کارت یا حساب بانکی، پولشویی، فرار مالیاتی، دزدی بودن ایاس ها، کلاهبرداری  و… جلوگیری کنند، پس نباید از انجام این کار دوری کرد.

نتیجه گیری

خرید از تمام صرافی های ایرانی معتبر نیاز به احراز هویت دراد اما مزیت آن این است که ریسکی برای شما ندارند. همان طور که مطالعه کردید صرافی های خارجی زیادی وجود دارند که به کاربران این امکان را می دهند که بدون احراز هویت ارز دیجیتال ایاس و یا سایر ارزها را معامله کنند.

البته اغلب برای خرید از این صرافی ها نیاز به حساب های بین المللی چون ویزا و یا مسترکارت دارید که حساب های ارزی معتبر هم نیاز به احراز هویت دارند بنابراین خرید از صرافی های خارجی هم به صورت غیر مستقیم نیاز به احراز هویت دارد، پس بهترین کار این است که صرافی داخلی یا ایرانی را برای خرید و فروش ارز ایاس انتخاب کنید.

اگر تجربه ای در این خصوص دارید ؛ خوشحال می شویم آن را با ما در میان بگذارید.

1 دیدگاه

 • من هنوز متوجه نشدم چرا خرید ارز دیجیتال EOS بدون احراز هویت در صرافی های ایرانی ممکن نیست ولی برخی صرافی های خارجی برای خرید هیچ ارزی نیاز به احراز هویت ندارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *