خرید ایاس از بهترین فروشنده

خرید ایاس از بهترین فروشنده


در این مطلب می خواهیم به طور کاملا مفصل درباره ی خرید ایاس از بهترین فروشنده صحبت کنیم در واقع می خواهیم در خصوص نحوه خرید ایاس و همچنین برخی از فروشندگان خوب این رمزارز را معرفی کنیم. همان طور که می دانید راه های مختلفی پیش روی هر کاربر برای خرید ایاس و دیگر ارزهای دیجیتال موجود در بازار است؛ اما در این مقاله می خواهیم بیش تر تمرکز را بر روی خرید ایاس از بهترین فروشنده بگذاریم.

برای کاربران مختلف ممکن است بهترین فروشنده مفهومی متفاوت باشد،  ممکن است از نظر یک فرد صرافی های آنلاین بهترین فروشنده باشند و برای فردی دیگر بازارهای معاملاتی و … پس ما باید در این مقاله به بررسی هدف های مختلف هر کاربر پردازیم کافی است با ما همراه باشید تا با هر یک بطور کامل آشنا شوید. 

ما در این مقاله راه و روش های مختلفی که برای خرید ایاس وجود دارد که از امنیت و اعتبار خوبی هم برخوردارند را معرفی خواهیم کرد پس اگر قصد سرمایه گذاری و یا ترید کردن این ارز دیجیتال را دارید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

توجه: معرفی ارز دیجیتال ایاس برای افرادی که قصد دارند به تازگی در این ارز سرمایگذاری کنند. 

روش های مختلف خرید ارز دیجیتال ایاس

  • خرید ایاس از صرافی ایرانی

اگر شما ساکن کشور ایران باشید و قصد خرید ایاس را داشته باشید، خرید از صرافی های آنلاین ایرانی که از این رمزارز پشتیبانی می کنند می تواند بهترین روش خرید باشد؛ یعنی شما کافیست در یک وب سایت ایرانی عضویت به عمل آورید و سپس به خرید و فروش بپردازید.

شما با جستجوی خرید ایاس از بهترین فروشنده در اینترنت می توانید وب سایت های مختلفی را پیدا کنید که این رمزارز را در لیست معاملاتی خود ارائه می دهند اما لزوما هر صرافی ایرانی که پیدا می کنید از امنیت و اعتبار بالایی برخوردار نیست. یکی از وب سایت های ایرانی که از این رمزارز و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال مهم و پر کاربرد موجود در بازار پشتیبانی می کند همین وب سایت یوریپتو است. کافیست تنها چند دقیقه از وقت خود را برای ثبت نام کردن در این وب سایت اختصاص دهید و سپس در کوتاه ترین زمان و کم ترین قیمت ارزهای دیجیتال دل خواهتان را با کم ترین کارمزد ممکن خریداری کنید.

  • خرید ایاس از صرافی خارجی

ممکن است یک کاربر بر اساس شرایط و موقعیتی که دارد خرید ایاس از صرافی های خارجی و بین المللی برایش بهترین گزینه ی ممکن باشد. اما اگر شما در کشور ایران سکونت دارید باید بدانید که بیش تر صرافی های خارجی از فعالیت شما در وب سایتشان جلوگیری به عمل می آورند که علت این کار هم تحریم هایی است که علیه ایران وجود دارد. شما با مراجعه به وب سایت کوین مارکت کپ(Coinmarketcap) می توانید صرافی های زیادی را پیدا کنید که از این ارز پشتیبانی می کنند.

برخی از این صرافی ها عبارتند از: EtherFlyer  و Binance و ….

توجه: معرفی صرافی آنلاین معتبر ارز دیجیتال یرای خرید ارز دیجیتال Eos

  • خرید ارز ایاس از بازارهای معاملاتی

یکی از گزینه هایی که می توان از طریق آن ارزهای دیجیتال مختلف من جمله ایاس را با بهترین قیمت ممکن خریداری کرد خرید از بازارهای معاملاتی است. بسیاری از کاربران خرید ارز ایاس از بهترین فروشنده را خرید از بازارهای معاملاتی می دانند. ساز و کار این پلتفرم ها به این صورت است که کاربران ایاس و یا دیگر ارزهای دیجیتال خودشان را با قیمت دلخواه برای فروش ارائه می دهند.

به عنوان مثال یک کاربر ایاس خود را با قیمت 4 دلار برای فروش گذاشته است و کاربری دیگر ایاس را با قیمت 4.5 دلار برای فروش ارائه داده است. حالا شما می توانید قیمت های مختلفی که برای این رمزارز ارائه شده است را بررسی کنید و سپس آن را از فروشنده ای خریداری کنید که رمزارز را با قیمت مناسب تری برای فروش گذاشته است.

  • خرید ایاس از تلگرام

بسیاری از دارندگان eos و سایر رمزارزها در گروه های تلگرامی به خرید و فروش می پردازند. البته باید مراقب این مسائل باشید که با افرادی که نمی شناسید وارد معامله نشوید؛ زیرا ممکن است دارایی و سرمایه ی خود را از دست بدهید. این روش از خرید و فروش را اغلب با نام روش خرید و فروش مستقیم می شناسند.

خرید ایاس از بهترین فروشنده

خرید ایاس از بهترین فروشنده

معیارهای خرید ایاس از بهترین فروشنده

 ما در پاراگراف های پیشین سعی کردیم شما را با متداول ترین روش های خرید eos آشنا کنیم که شما بتوانید یکی از این روش ها را برای معامله ی خود انتخاب کنید. همان طور که گفتیم بهترین فروشنده از دیدگاه هر کاربر ممکن است متفاوت باشد؛ یعنی معیار های افراد در بازه های زمانی و در شرایط مختلف ممکن است متغییر باشد. 

1.ممکن است یک کاربر بهترین فروشنده را شخصی بداند که eos را با کم ترین قیمت ممکن به فروش می رساند. که برای این کار می تواند قیمت این رمزارز را در صرافی های مختلف و افرادی که این رمزارز را به صورت مستقیم به فروش می رسانند بررسی کند و سپس آن را از شخصی خریداری کند که این رمزارز را با قیمت پایین تری ارائه می دهد.

2. برخی دیگر از افراد شاید بهترین فروشنده ایاس را شخص و یا پلتفرمی بدانند که کارمزد کم تری را از کاربرانش دریافت می کند؛ البته کارمزد زمانی معنا و مفهوم دارد که شما بخواهید از صرافی های داخلی و یا خارجی به خرید و فروش بپردازید؛ زیرا صرافی ها نوعی واسطه بین دو طرف قرارداد هستند که در ازای این کاری که انجام می دهند مبلغی را دریافت می کنند که به آن کارمزد معامله گفته می شود. شما می توانید نرخ کارمزد را در صرافی های مختلف بررسی کنید و سپس در صرافی عضو شوید که نرخ کم تری را برای کارمزد دریافت میکند.

3. در پاراگراف پیشین روشی را معرفی کریم که بتوانید با کم ترین کارمزد ممکن eos را خریداری کنید. هم چنین عده ای دیگر از کاربران و سرمایه گذاران وجود دارند که خرید ایاس از بهترین فروشنده را خرید از جایی می دانند که نخواهد هیچ کارمزدی را از طرفین معامله دریافت کند. برای این که بتوانید هیچ کارمزدی برای خرید پرداخت نکنید باید روش مستقیم را برای معاملات خود انتخاب کنید؛ یعنی بدون واسط خرید و فروش خود را انجام دهید که در ازای آن کارمزدی را پرداخت نکنید. 

4. عده ای دیگر از کاربران هم وجود دارند که بهترین فروشنده را پلتفرمی می دانند که بدون احراز هویت به آن ها امکان خرید و فروش ارز دیجیتال eos را بدهد. تا به امروز برای این که بتوانید در صرافی های ایرانی و یا داخلی به معامله بپردازید موظف به انجام فرآیند احراز هویت هستید. اما برخی از صرافی های آنلاین خارجی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند که بدون انجام دادن احراز هویت به خرید و فروش eos  بپردازید.

5. عده ای دیگر از کاربران سرعت انجام خرید و فروش را فاکتور بسیارمهم و حیاتی است، به ویژه افرادی که به ترید کردن eos مشغول هستند؛ این که بتوانند در کم ترین زمان ممکن این رمزارز را بخرند و یا بفروشند بسیار مهم است؛ زیرا تریدرها از همین تغییرات لحظه ای قیمت ارزها سود کسب می کنند و اگر نتوانند با سرعت بالا به خرید و فروش بپردازند نه تنها درآمدی کسب نخواهند کرد بلکه ممکن است متحمل ضرر هم بشوند.

6. عده ای از کاربران هم هستند که خرید ایاس از بهترین فروشنده را صرافی می دانند که از امنیت بالایی برخوردار باشد. فاکتور امنیت را می توان به عنوان مهم ترین و اصلی ترین معیار برای انتخاب یک اکسچنج در نظر گرفت؛ زیرا وقتی شما در یک اکسچنج سرمایه گذاری می کنید در واقع دارایی و سرمایه ی خود را به آن ها می سپارید.

توجه: کارمز خرید ایاس در ایران چقدر است؟ پیش بینی آینده ی ارز دیجیتال ایاس از نظر تحلیلگران این ارز به چه صورت است؟

خرید ایاس از بهترین فروشنده

خرید ایاس از بهترین فروشنده

گول این فروشندها را نخورید!

از آن جایی ارزهای دیجیتال به طور کلی پدیده ای نوظهور هستند افراد زیادی هستند که اطلاعات چندانی در این زمینه ندارند و صرفا به علت این که خبرهایی در خصوص سودده بودن این بازار شنیده اند تمایل پیدا کرده اند که دارایی و سرمایه ی خود را در این عرصه به کار بگیرند. در این میان افراد سودجوی بسیاری هم هستند که با ایجاد وبسایت ها و صرافی های جعلی و تبلغیات دروغین در خصوص مزایای که دارند سعی در جذب مخاطب و کلاه برداری دارند.

بنابراین شما قبل از انجام هر گونه تراکنش بهتر است از صحت و اعتبار اکسچنج مورد نظرمطمئن شوید، به ویژه وب سایت هایی که تحت عنوان بهترین فروشنده ی ارز دیجیتال ایاس فعالیت می کنند. زیرا کم تر وب سایت داخلی را می توان پیدا کرد که از این رمزارز پشتیبانی می کند، بنابراین اگر صرافی ایرانی را پیدا کردید که این رمزارز را در لیست معاملاتی خود ارائه داده بود حتما به تحقیق و پرس و جو در خصوص امنیت و اعتبار آن بپردازید تا به دام افراد سودجو نیفتید.

متداول ترین روش خرید رمزارز ایاس در ایران

همان طور که در ابتدای این مطلب به آن اشاره کردیم خرید رمزارز ایاس از صرافی های آنلاین داخلی بهترین روش ممکن برای خرید این ارز دیجیتال است اما در متن بالا هم به این موضوع پرداختیم که تعداد صرافی های داخلی که از رمزارز eos پشتیبانی می کنند محدود است.

حالا اگر کاربری قصد داشته باشد با استفاده از ریال eos را خریداری کند می تواند در یکی از وب سایت های داخلی ارز دیجیتالی چون بیت کوین و اتریوم و تتر و … را خریداری کند؛ سپس در وب سایت های خارجی این رمزارزهای خریداری شده را به ایاس تبدیل کند. البته همان طور که گفتیم شما نمی توانید به سادگی در وب سایت های بین المللی به معامله بپردازید از این رو بسیاری از افراد برای این که بتوانند در صرافی های خارجی به خرید و فروش ایاس و یا هر ارز دیجیتال دیگری بپردازند از نرم افزارهای تغییر آی پی که به آن ها VPN می گویند استفاده می کنند تا بتوانند موقعیت مکانی خود را کشوری به غیر از ایران نمایش بدهند.

در تصویر زیر نمودار تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ایاس را در یک ساله ی اخیر مشاهده می کنید.

خرید ایاس از بهترین فروشنده

خرید ایاس از بهترین فروشنده

توجه: معرفی صرافی آنلاین معتبر برای خرید و فروش ارز های دیجیتال

ریسک های خرید ارز ایاس از بهترین فروشنده

ریسک بازار ارزهای دیجیتال به علت نوسانات قیمتی که رمزارزها من جمله ایاس دارند بسیار بالاست که در واقع همین موضوع هم سرمایه گذاری در این عرصه را برای افراد اهل ریسک بسیار جذاب تر کرده است؛ اما مراقب باشید که در مسیری گام بر ندارید که موجب شود به این ریسک ها افزوده شود و باعث شود که دارایی و پول های شما در معرض خطر قرار بگیرند.

سعی کنید به گونه ای فعالیت کنید که ریسک های موجود را به یک فرصت بسیار خوب برای کسب سود و کسب درآمد تبدیل کنید و یک سرمایه گذاری با بازده بالا را برای خودتان رقم بزنید.

جمع بندی

ما در دیگر مقالات موجود در این وب سایت فاکتورها و معیارهای انتخاب یک صرافی خوب و معتبر را معرفی کردیم که همگی از اهمیت بالایی برخوردار بودند و شما باید هنگامی که می خواهید یک پلتفرم را برای شروع معاملات و مبادلات خود انتخاب کنید تمامی این فاکتورها را مد نظر قرار بدهید. اما فاکتورهای مختلف ممکن است برای کاربران مختلف از درجه اهمیت متفاوتی برخوردار باشند که در پاراگراف های پیشین به شرح هر یک به طور مفصل پرداختیم.

EOS یکی از رمزارزهای محبوب بازار است و پیش بینی می شود اگر کاربران به همین روند استقبالی که نسبت به این رمزارز نشان داده اند ادامه بدهند این رمزارز قابلیت این را دارد که پیشرفت خوبی داشته باشد و به سرمایه گذاران خودش بتواند سود خوبی را هم بدهد.

در انتهای مطلب به عنوان پیشنهاد و اطلاع رسانی ما می توانیم به شما صرافی آنلاینی را پیشنهاد دهیم که با داشتن تمام معیار های بالا به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایاس و یا سایر رمزارزها در حال فعالیت است، یوریپتو با دریافت کارمزد کم از خریداران و فروشندگان، همچنین داشتن امنیت بالا و پشتیبانی 24 ساعته می تواند به عنوان بهترین صرافی ارزهای دیجیتال در بازار فعالیت کند و همچنین شما می توانید با خیال راحت رمزارز مورد نظز خود را از این صرافی خریداری کنید. 

2 دیدگاه

  • کاملا درسته بعضی از صرافی ها ارزهایی که کمتر در صرافی های معتبر خرید و فروش میشه رو تبلیغ میکنن تا بتونن مشتریایی که دنبال خرید ارز ایاس از بهترین فروشنده هستن رو جذب کنن ولی ارزهای دیگه رو پیشنهاد میکنن که بخرین بهتره

  • تریدرهای تازه کار برای خرید ایاس از بهترین فروشنده اول تحقیق کنید و به صرافی معتبر و شناخته شده مراجعه کنید و فریب تبلیغات پوچ و گول زننده را نخورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *