خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی

خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی


در این مقاله قصد داریم همه نکات مهم و مرتبط با خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی، را توضیح دهیم تا شما عزیزانی که می خواهید ارز ایاس خریداری کنید با دانش کامل این کار را انجام دهید. صرافی معتبری برای خرید این ارز راه های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال ایاس وجود دارد که هر کاربر می تواند مسیر متفاوتی را برای معامله ی خود انتخاب کند اما در هر صورت شما با هر روشی که بخواهید این ارز را خریداری کنید نیاز به مراجعه ی حضوری شما نیست و می توانید آن را به صورت آنلاین خریداری کنید.

خرید و فروش ارز ایاس اگر در زمان درستی صورت بگیرد می تواند سود خوبی را هم به سرمایه گذاران و تریدرهایش بدهد، حتی با توجه به شرایطی که ویروس کرونا این روزها برای کسب و کارهای مختلف به وجود آورده است می توانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به عنوان یک شغل برای خود در نظر بگیرید البته برای این کار باید اطلاعاتی داشته باشید که در ادامه توضیح خواهیم داد.

خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر

اگر می خواهید با خیال آسوده و کم ترین ریسک ممکن ارز ایاس و یا حتی سایر ارزهای دیجیتال را بخرید باید یک فروشنده ی معتبر را پیدا کنید؛ فروشندهای ایاس می توانند مختلف باشند و همین طور ممکن است از دید هر کاربر یک فروشنده قابل اعتماد تر باشد.

فروشنده هایی که ارز ایاس را می فروشند عبارتند از : صرافی های معتبر ایرانی و صرافی های معتبر خارجی و همین طور بازارهای معاملاتی.

البته دسته ای دیگر از افراد هم هستند که به صورت مستقیم این ارز را به فروش می رسانند که اغلب در گروه های تلگرامی و … با این افراد رو به رو می شویم البته ما خرید از این افراد را توصیه نمی کنیم مگر این که شناخت و اعتماد کافی به آن ها داشته باشید.

در این مقاله می خواهیم به طور مفصل به خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی بپردازیم ، پس اگر قصد انجام این کار را دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

توجه: برای خرید ارز دیجیتال کدام صرافی ارز دیجیتال بهتر است ؟؟ کلیک کنید.

خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی

وقتی بستری مانند صرافی های آنلاین را برای خرید و فروش خود انتخاب می کنید در واقع انتخاب کرده اید که این پلتفرم به عنوان واسطه بین شما و طرف دیگر معامله ایفای نقش کند.

این صرافی ها هم در ازای این کاری که انجام می دهند مبلغی را به عنوان کارمزد از طرفین معامله دریافت می کنند ؛ در این میان برخی از صرافی ها هم هستند که خودشان به صورت مستقیم با کاربران در ارتباط هستند.

 

خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی

خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی

برای این که بتوانید از یک صرافی معتبر ایرانی ارز دیجیتال ایاس را خریداری کنید باید فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

 • امنیت
 • شهرت
 • اعتبار
 • نرخ کارمزد
 • سرعت انجام تراکنش ها
 • حجم مبادلات
 • سابقه

یکی از وب سایت های معتبر ایرانی که از ارز ایاس و بسیاری دیگر از ارزهای پر کاربرد موجود در بازار پشتیبانی می کند وب سایت یوریپتو است. شما با عضویت در این وب سایت معتبر و امن می توانید با کم ترین کارمزد و در کم ترین زمان ممکن به خرید و فروش بپردازید.

یکی از مزایایی که ثبت نام در این وبسایت برای کاربران دارد این است که با بالاترین سرعت ممکن می توانید ارز ایاس را بخرید و یا بفروشید که این موضوع می تواند برای تریدرها که به سودهای لحظه ای قانع هستند مفید و کارآمد باشد.

آیا می توان به صورت حضوری ارز ایاس را از فروشنده ی معتبر خریداری کرد؟

ماهیت تمامی ارزهای دیجیتال من جمله ایاس این است که جنبه ی فیزیکی و قابل لمسی ندارند از این رو تمام اقدامات در خصوص آن ها هم به صورت غیر حضوری و در بستر اینترنت صورت می گیرد.

صرافی هایی هم که در ایران و چه خارج از ایران وجود دارند به صورت غیر حضوری فعالیت می کنند.

هم چنین کاربران هیچ محدودیتی زمانی برای خرید و فروش ایاس و سایر ارزها ندارند شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز تنها با در اختیار داشتن یک دستگاه متصل به اینترنت به معامله و کسب سود بپردازید همین موضوع باعث شده بسیاری از افراد ترید کردن را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنند .

قیمت خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از صرافی معتبر ایرانی (بررسی قیمت ایاس در سال های گذشته )

قیمت تمامی ارزهای دیجیتال البته به جز استیبل کوینی مانند تتر که قیمت آن همیشه ثابت و برابر با یک دلار آمریکاست قیمت مابقی ارزها به صورت لحظه ای تغییر پیدا می کند.

این ارز در حدود 2 سال و 9 ماه قبل یعنی 29 آوریل سال 2018 میلادی و یا 9 ام اریبهشت ماه سال 1397 با قیمت 21.54 دلار و یا 121.500 تومان به اوج قیمت دلاری خود رسیده بود که در آن زمان قیمت دلار در ایران برابر با 5.640 تومان بود که همین نوسانات قیمت دلار هم می تواند به صورت مستقیم بر قیمت EOS در ایران تاثیر گذار باشد.

توجه: تحلیل و پیش بینی آینده ارز دیجیتال ایاس 

میزان کارمزد برای خرید ارز ایاس از صرافی معتبر ایرانی

شما با جستجوی کلمه ی خرید ایاس در اینترنت می توانید وب سایت های متعددی را پیدا کنید که از این ارز پشتیبانی می کنند که هر یک از این اکسپنج ها مبلغ متفاوتی را برای کارمزد در نظر گرفته اند.

مسلما اگر بتوانید وب سایتی را پیدا کنید که مبلغ کم تری را به عنوان کارمزد از شما دریافت کند این مسئله به نفع شماست چون می توانید سود بیش تری را کسب کنید.

ما در این وب سایت ایاس و سایر ارزهای دیجیتال را با کم ترین کارمزد ممکن در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا شما با هر میزان سرمایه ای که دارید بتوانید سود خوبی را کسب کنید.

چرا باید ارز ایاس بخریم؟

قطعا شما هم با مطالعه ی مطالبی که پیرامون این ارز وجود دارد به اهمیت این ارز پی برده اید.

ایاس یک آلت کوین است که توانسته رتبه ی 18 را در بازار کریپتوکارنسی به خود اختصاص دهد.

هم چنین این ارز از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است که باعث می شود شما بتوانید در کنار سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال دیگر بخشی از سرمایه ی خود را هم به این آلت کوین اختصاص دهید.

این روش یک روش توصیه شده از سوی متخصصان این حوزه است که به اصطلاح می گویند هیچ گاه همه ی تخم مرغ هایتان درون یک سبد قرار ندهید.

با این کار اگر یکی از ارزهای شما افت قیمت پیدا کند شما می توانید ضرر وارد شده را با افزایش قیمت ارز دیگر جبران کنید.

یکی دیگر از مواردی باعث می شود کاربران به سمت سرمایه گذاری بر روی این ارز سوق پیدا کنند ؛ این است که تحلیل گران آینده ای روشن را برای ایاس پیش بینی کرده اند.

خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی

آیا خرید ایاس به صرفه است؟ آیا سود این ارز بالا است؟

این که با خرید ایاس و یا سایر ارزهای دیجیتال بتوانید چه میزان سود کسب کنید و یا این که اصلا بتوانید سودی کسب کنید یا خیر کاملا به این موضوع بستگی دارد که شما چه زمانی این ارز را خریداری کنید و چه زمانی آن را بفروشید.

یعنی در واقع اگر شما بتوانید زمان مناسب برای خرید و فروش یک ارز را پیدا کنید می توانید سرمایه گذاری پر سودی را تجربه کنید.

برای این کار هم می توانید ابزارهای تحلیل مانند تحلیل تکنیکال و یا تحلیل فاندامنتال ارز ایاس استفاده کنید تا به طور تقریبی بتوانید آینده و وضعیت این ارز را در آینده بررسی کنید.

البته این روزها وب سایت های متعددی هستند که به صورت هفتگی و … به تحلیل ارزهای دیجیتال می پردازند ، اما لزوما همه ی این تحلیل ها و پیش بینی ها درست و دقیق نیست پس اگر تمایلی ندارید که خودتان این کار را انجام دهید سعی کنید برای اطلاع از وضعیت یک ارز صرفا به وب سایت های معتبری که در این حوزه فعالیت می کنند مراجعه کنید.

مبادله ی سایر ارزهای دیجیتال با ایاس

یکی دیگر از روش های متداولی که اغلب کاربران برای خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی به کار می گیرند این است که از طریق یکی از این صرافی های آنلاین داخلی ارز دیجیتالی مانند بیت کوین و … را با استفاده از ریال خریداری می کنند و سپس در یک صرافی معتبر خارجی آن را به ایاس تبدیل می کنند.

دلیل این امر هم این است که تعداد صرافی های معتبر ایرانی که از این ارز پشتیبانی می کنند بسیار محدود است.

توجه: راهنمای خرید ارز ایاس از صرافی آنلاین معتبر 

خرید ایاس برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و یا بلند مدت

دقیقا این مسئله هم کاملا به این موضوع بستگی دارد که شما چه زمانی این ارز را خریداری کنید. ممکن است به فرض شما امروز ارز ایاس را با قیمت 5 دلار خریداری کنید و 1 هفته ی بعد قیمت این ارز دو برابر شود و به 10 دلار برسد و این سود از نظر شما کافی باشد و تمایل به فروش آن داشته باشید.

حال ممکن است در یک برهه ی زمانی دیگر شما این ارز را خریداری کنید و یک هفته بعد قیمت آن به 3 دلار کاهش پیدا کند که مسلما فروش این ارز در این زمان کار عقلانی و یا سوددهی نیست.

از آن جایی که روند تغییرات قیمت یک ارز را نمی توان به صورت دقیق پیش بینی کرد چندان نمی توان توصیه کرد که بر روی ایاس برای بلند مدت سرمایه گذاری کنید بهتر است و یا کوتاه مدت.

خرید آنلاین ارز دیجیتال ایاس از فروشنده ی معتبر در صرافی معتبر ایرانی🧐

کدام صرافی معتبر ایرانی برای ترید کردن ایاس مناسب تر است؟

اغلب از کلمه ی ترید کردن و سرمایه گذاری کردن در مقالات مختلف به جای دیگر استفاده می شود که خوب است بدانید معنای این دو کلمه با یک دیگر متفاوت است؛ بهتر است از کلمه ی ترید کردن برای سرمایه گذاری و یا خرید و فروش های کوتاه مدت استفاده کنیم و از کلمه ی سرمایه گذاری برای خرید و فروش های بلند مدت تر.

تریدرهای ایاس هم افرادی هستند که به صورت مدام مشغول به خرید و فروش این ارز هستند و اغلب به سودهای لحظه ای قانع هستند؛ پس قطعا معامله در صرافی هایی برای این افراد مناسب تر است که به آن ها این امکان را بدهد که در کم ترین زمان ممکن بتوانند ایاس را بخرند و یا بفروشند؛ زیرا قیمت ایاس به صورت لحظه ای تغییر می کند و اگر کاربر نتواند در لحظه ای که قصد خرید و یا فروش این ارز را دارد این کار را عملی سازد کل برنامه ریزی وی برای سرمایه گذاری بهم خواهد ریخت.

اگر به دنبال صرافی معتبر ایرانی هستید که با بالاترین سرعت ممکن بتوانید ایاس و هر ارز دیگری را بخرید و یا بفروشید پیشنهاد ما به شما عزیزان عضویت در وب سایت و صرافی یوریپتو است.

هم چنین این صرافی از محیط کاربری بسیار ساده ای برخوردار است که افراد کم تجربه و تازه وارد هم به راحتی می توانند با آن کار کنند.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم شما را با صفر تا صد خرید ایاس به صورت آنلاین از صرافی های معتبر ایرانی آشنا کنیم اگرقصد خرید از صرافی های خارجی را دارید می توانید به دیگر مقالات موجود در این وب سایت مراجعه کنید . اما از آنجایی که بیش تر مخاطبین وب سایت یوریپتو کاربران و سرمایه گذاران ایرانی هستند سعی ما بر این است که راه و روش های مختلف و در عین حال معتبر را برای شما معرفی کنیم تا با اطلاعات و دانش بیش تری بتوانید در این عرصه ی جهانی فعالیت کنید اگر با مطالعه ی این مطلب هنوز هم سوالاتی در این خصوص در ذهن شما وجود دارد می توانید آن را در بخش نظرات عنوان کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ دهند.

1 دیدگاه

 • Good day! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting a new
  initiative in a community in the same niche. Your blog provided us useful information to work on. You have done a
  extraordinary job!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *