خرید ارز دیجیتال لایت کوین

خرید ارز دیجیتال لایت کوین


سرمایه گذاری در لایت کوین (LTC) یکی از بهترین روش های کسب درآمد در ایران و جهان است که زمینه ی انجام این کار به بهترین نحو ممکن در سایت یوریپتو فراهم شده است. لایت کوین یکی از محبوب ترن ارزهای دیجیتال در بازار است که به عنوان یک ارز همتا به همتا از زمان حضور خود تا به امروز توانسته توجه بسیاری از افراد را به سمت خود جلب کند؛ راه های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال لایت کوین وجود دارد، هم چنین شما می توانید از طریق استخراج هم این ارز را به دست بیاورید، از این لحاظ این ارز شباهت زیادی با بیت کوین دارد.

توجه:  آشنایی با ارز دیجیتال لایت کوین   

خرید ارز دیجیتال لایت کوین

همان طور که گفتیم راه های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال لایت کوین وجود دارد، یکی از متداول ترین راه های خرید این ارز، خرید از صرافی های آنلاین است، خود این صرافی های از جنبه های مختلف به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند، یکی از این دسته بندی ها، مربوط جنبه ی جغرافیایی آن هاست که می توان آن ها را به دو دسته ی صرافی های ایرانی و صرافی های خارجی تقسیم بندی کرد، که به علت تحریم ها صرفا خرید لایت کوین از صرافی های ایرانی امکان پذیر است.

هم چنین برخی از صرافی ها هستند که به صورت مستقیم با کاربر وارد معامله می شوند و برخی دیگر از صرافی ها هستند که کاربران مختلف را به یک دیگر وصل می کنند و خودشان به عنوان نوعی واسطه در این میان عمل می کنند.

خرید ارز دیجیتال لایت کوین در بهترین صرافی ایرانی

اگر به دنبال بهترین صرافی ایرانی هستید که هم از ارز دیجیتال لایت کوین پشتیبانی کند و هم این که این ارز را با کم ترین کارمزد ممکن در اختیار شما بگذارد، هستید، می توانید با اختصاص دادن چند دقیقه از وقت خود جهت ثبت نام و عضویت در این وب سایت ( یوریپتو ) و انجام دادن احراز هویت به راحتی به خرید و فروش لایت کوین و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال مهم و پر کاربرد بازار مانند بیت کوین و اتریوم و … بپردازید.

هم چنین این سایت برای تریدرها که زمان خرید و فروش ارزهای دیجیتال برایشان حائز اهمیت است، می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

خرید ارز دیجیتال لایت کوین در بهترین صرافی خارجی

وب سایت کوین مارکت کپ به شما صرافی های متعدد معتبری را معرفی خواهد کرد که از ارز دیجیتال لایت کوین پشتیبانی می کنند، شما با در نظر گرفتن ریسک هایی که این روش خرید برای شما دارد، می توانید به خرید و فروش بپردازید.

به عنوان مثال صرافی Biki جز فعال ترین صرافی هاییست که از ارز دیجیتال لایت کوین پشتیبانی میکند و سهم 22.07 درصد از حجم معاملات روزانه ی این ارز را به خود اختصاص داده است.

البته صرافی های مشهور و محبوبی چون بایننس و … هم از این ارز پشتیبانی می کنند و هر یک میزان کارمزد متفاوتی را برای این ارز در نظر گرفته اند که شما با مراجعه به وبسایت رسمی هر یک می توانید اطلاعات خوب و دقیقی در خصوص آن ها کسب کنید.

خرید ارز دیجیتال لایت کوین در بازارهای معاملاتی

یکی دیگر از روش های خرید برای لایت کوین و حتی سایر ارزهای دیجیتال، بازارهای معاملاتی هستند؛ در بازارهای معاملاتی این خود افراد هستند که برای ارز دیجیتالشان قیمت تعیین می کنند. ممکن است شما در این بازار فروشنده ای را پیدا کنید که لایت کوین های خود را با قیمت مثلا 5 دلار برای فروش گذاشته باشد و فروشنده ای دیگر لایت کوین های خود را با قیمت 4.5 دلار برای فروش گذاشته باشد، بنابراین شما حق انتخاب دارید که ارز دیجیتال مورد نظرتان را با چه قیمتی از چه فروشنده ای خریداری کنید؛ معمولا افراد برای این که بتوانند ارز دیجیتال دلخواهشان را با قیمت مناسب تری خریداری کنند، روی به بازارهای معاملاتی می آورند.

   توجه: بهترین آلت کوین ها برای سرمایه گذاری کدام اند؟    

خرید ارز دیجیتال لایت کوین از ماینرها

همان طور که در مقدمه ی مقاله به آن اشاره کردیم، لایت کوین هم مانند ارز دیجیتال بیت کوین از طریق فرآیند استخراج تولید و عرضه می شود. شما اگر تمایلی به پرداخت هزینه ی کارمزد ندارید، می توانید این ارز را به صورت مستقیم از ماینرها خریداری کنید. هم چنین اگر شما می خواهید خودتان این ارز را بدست بیاورید، می توانید با فراهم کردن شرایط و تجهیزات لازم برای انجام این کار خودتان به استخراج یا همان ماینینگ این ارز بپردازید.

اصلی ترین چیزی که برای استخراج این ارز نیاز دارید، سخت افزار یا همان دستگاه استخراج است، امروزه با توجه گسترش استخراج، دیگر مثل گدشته نمی توان بیت کوین و لایت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتال را با کامیپوترهای معمولی یا خانگی استخراج کرد، به خاطر همین بهتر است از دستگاه های مخصوص انجام این کار استفاده کرد تا انجام این کار به صرفه و سودآور باشد.

بعد از تهیه ی دستگاه استخراج، شما باید برق مناسب برای انجام این کار را فراهم کنید زیرا فعالیت ماینینگ برق زیادی را مصرف می کند و هزینه و نوع برقی که برای انجام این کار انتخاب می کنید، می تواند تاثیر زیادی در میزان سودآوری انجام این کار داشته باشد.

البته به غیر از این موارد شما نیاز به موارد دیگری چون کیف پول لایت کوین، اینترنت ثابت، کابل و تجهیزات برقی مناسب و تجهیزات تهویه و … نیاز دارید.

خرید ارز دیجیتال لایت کوین

توجه: معرفی صرافی ارز دیجیتال برای خرید لایت کوین

خرید ارز دیجیتال لایت کوین از افراد

شما می توانید با افرادی که می شناسید به صورت مستقیم وارد معامله شوید، برای انجام این کار کافیست شما هزینه ی لایت کوین را به حساب فرد انتقال دهید تا او هم لایت کوین های شما را به کیف پول دیجیتالیتان منتقل کند، اما تنها با افرادی این گونه معامله کنید که از آن ها شناخت دارید و به آن ها اعتماد دارید، ممکن است شما هزینه ی خرید را به حسب فروشنده واریز کنید اما او در ازای هزینه ی پرداختی شما هیچ لایت کوینی را به کیف پول دیجیتالیتان انتقال ندهد.

خرید ارز دیجیتال لایت کوین رایگان

مسلما شما بدون پرداخت هیچ هزینه و یا انجام هیچ کاری نمی توانید لایت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگری بدست بیاورید. اما برخی از وبسایت ها هستند که شما با بازی کردن در آن سایت ها و یا مشاهده ی تبلیغات موجود در آن ها، می توانید لایت کوین و یا ارز دیجیتال دیگری را بدست بیاورید، اما اغلب برای انجام این کار مقادیر بسیار ناچیزی از این ارز به شما تعلق خواهد گرفت و تا مقدار موجودی شما به میزان حداقلی که از طرف خود این وبسایت ها تعیین شده است، نرسد نمی توانید آن را برداشت کنید.

مساله ای که وجود دارد این است که این دست از سایت ها به نفع شما کار نمی کنند، بلکه آن ها برای جذب مخاطب و دیده شدن سایتشان این کار را انجام می دهند، هم چنین در این میان وبسایت های جعلی زیادی وجود دارند که با انتشار اخبار دروغین در خصوص اعطای لایت کوین رایگان و.. سعی در جذب کاربر دارند و در پایان حتی همان مقدار ناچیز را هم به کاربر نمی دهند.

سرمایه ی مورد نیاز برای خرید ارز دیجیتال لایت کوین

این کاملا به خود شما بستگی دارد که چه مقدار از این ارز دیجیتال را بخواهید خریداری کنید و هم چنین قیمت لایت کوین ثابت نیست و لحظه به لحظه دچار تغییر و نوسان می شود، بنابراین هر زمان که قصد دارید این ارز را خریداری کنید، بهتر است قیمت این ارز را در همان لحظه مورد بررسی قرار بدهید.

اما در زمان نگارش این مطلب ( 8 ام اسفند ماه سال 1399 )، هر واحد ارز دیجیتال لایت کوین با قیمتی در حدود 174.04 دلار و یا 4.681.662 تومان با نرخ دلار 25.100 تومانی مورد معامله قرار می گیرد.

ریسک خرید و فروش لایت کوین به چه صورت است؟

همان طور که می دانید فعالیت در هر بازار مالی من جمله بازار ارزهای دیجیتال، ریسک های مخصوص خودشان را به دنبال دارند، بسیاری از افراد می خواهند قبل از هر چیز بدانند ریسک معاملات لایت کوین چیست؟

لایت کوین و تمامی ارزهای دیجیتال موجود در بازار کریپتوکارنسی، نوظهور محسوب می شوند به همین خاطر تخمین ارزش آن ها کمی دشوار است. در حال حاضر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال قوانین ثابت و مشخصی تعیین نشده است و همین موضوعتا حدودی باعث شده است که بسیاری از افراد ریسک سرمایه گذاری در این عرصه را نپذیرند. ارز دیجیتال لایت کوین یک ارز است که ماهیت آن شباهت زیادی به کالا دارد، به همین خاطر نوسانات بازار مانند عرضه و تقاضا بر روی قیمت این ارز می تواند تاثیر بگذارد. شما باید به قدری بر روی بازار تسلط داشته باشید که بتوانید این ریسک ها را به فرصتی برای کسب سود تبدیل کنید.

هم چنین بازار ارزهای دیجیتال به خودی خود ریسک زیادی دارد، و شما نباید با انتخاب نادرست صرافی و یا کیف پول نامعتبر به این ریسک ها بیافزایید.

مزایای خرید ارز دیجیتال لایت کوین چیست؟

شاید این سوال در ذهن برخی از کاربران وجود داشته باشد که ارز دیجیتال لایت کوین چه ویژگی های مثبت و یا چه مزایایی دارد که بتواند یک کاربر را ترغیب کند که بر روی آن سرمایه گذاری کند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که لایت کوین به علت الگوریتمی که استفاده می کند، می تواند 4 برابر شبکه بیت کوین در سال کون تولید کند و هم چنین این که شما با استفاده از این ارز می توانید به صورت بین المللی و بدون نیاز به روند نقل و انتقالات پر هزینه ی سنتی، تنها با صرف چند دقیقه وقت برای دورترین نقاط هم وجه ارسال کنید.

هم چنین این ارز می تواند برای افرادی که نیاز به تاییدهای فوری و هزینه ی تراکنش های کم نیاز دارند، بسیار مفید باشد؛ برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص ویژگی ها و ماهیت این ارز دیجیتال، می توانید به دیگر مقالات موجود در این وبسایت مراجعه کنید.

توجه: صرافی آنلاین بدون احراز هویت    

قیمت لایت کوین در آینده چگونه خواهد بود؟

این کاملا طبیعی است که همه ی افرادی که از قبل بر روی این ارز سرمایه گذاری کرده اند، خواستار این هستند که قیمت لایت کوین هر چه سریع تر رشد کند تا با فروش آن بتوانند سود خوبی به دست بیاورند. اما از آن جایی که وضعیت قیمت ارزهای دیجیتال ثابت نیست نمی توان به طور دقیق در خصوص قیمت این ارز در آینده اظهار نظر کرد.

با توجه به پیشینه و ماهیتی که این ارز دارد، انتظار می رود این ارز بتواند به خوبی رشد و توسعه پیدا کند، مسلما هر چه افراد بیش تری به سمت خرید و فروش این ارز روی بیاورند، این ارز سریع تر رشد خواهد کرد.

به نوعی رشد این ارز تا حدودی هم به میزان پذیرش این ارز از سوی کاربران و سرمایه گذاران بستگی دارد و هم این که باید ببینیم رقبای این ارز دیجیتال چگونه پیش خواهند رفت و سرانجام کدام یک می توانند موفق تر عمل کنند و پیروز این میدان شوند، زیرا همان طور که می دانید اغلب ارزهای دیجیتال موجود در بازار با یک دیگر در حال رقابت هستند و هم چنین بسیاری از آن ها برای رفع ضعف های دیگر ارزهای دیجیتال پدید آمده اند تا بتوانند به نوعی جایگزین آن بشوند.

خرید ارز دیجیتال لایت کوین

سخن آخر

ارز دیجیتال لایت کوین پتانسیل زیادی برای رشد دارد، بنابراین شما با مطالعه و بررسی وضعیت این ارز می توانید در زمان مناسب این ارز را خریداری کنید و سودخوبی را هم کسب کنید.

نکته ای که در خصوص خرید ارزهای دیجیتال محبوب و مشهوری چون بیت کوین و لایت کوین وجود دارد، این است که بسیاری از افراد با تصور این که این ارزها از جایگاه بسیار خوبی برخوردارند، اقدام به خرید این ارزها می کنند، اما مساله این جاست که این ارزها همیشه سودده نیستند و قیمت آن ها هم همیشه روند صعودی ندارد، با مراجعه به نموارهای قیمتی این ارزها، مطمئنا شما هم به این موضوع پی خواهید برد که این ارزها از زمان پیدایششان تا به امروز نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته اند، به همین خاطر هر لحظه که قصد خرید هر یک از این ارزها را داشتید، بهتر است وضعیت ارز مربوطه را در همان لحظه مورد بررسی و ارزیابی قرار بدهید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *