خرید استلار با قیمت مناسب

خرید استلار با قیمت مناسب


اگر تا به امروز به سرمایه گذاری کردن بر روی ارز دیجیتال استلار فکر کرده باشید، حتما به خرید استلار با قیمت مناسب هم فکر کرده اید تا با خرید ارزان تر این رمزارز در زمان فروش بتوانید سود بیشتری کسب کنید؛ در این مقاله می خواهیم پیرامون استلار و خرید این رمزارز با قیمت مناسب صحبت کنیم، پس اگر شما هم قصد خرید و فروش استلار را دارید تا پایان این مقاله از یوریپتو، با ما همراه باشید.

معرفی ارز دیجیتال استلار

ساختار استلار و ریپل به یک دیگر شباهت زیادی دارند. علت این موضوع هم سازنده ی این رمزارز یعنی آقای جد مک کالب است که او بنیان گذار ارشد ارز دیجیتال ریپل است. او به علت اختلاف نظری که در بین توسعه دهندگان ریپل به وجود آمد تصمیم گرفت از آن تیم جدا شود و ارز دیجیتال جدید خودش یعنی استلار را به وجود بیاورد.

مک کالب استلار را در سال 2014 میلادی توسعه داد و در سال 2015 میلادی اولین کد نویسی این رمزارز معرفی شد.

ویژگی های مهم بلاک چین استلار عبارتند از:

  • می تواند در هر ثانیه هزاران تراکنش را مدیریت کند.
  • پایگاه داده باز و غیر متمرکز دارد.
  • تراکنش ها بین 3 الی 5 ثانیه تایید می شوند.

توجه :شما چقدر در مورد ارز دیجیتال استلار اطلاعات دارید؟ برای کسب اطلاعات به روز و کارآمد و تاریخچه رمزارز استلار کلیک کنید.

بررسی قیمت استلار و راه های خرید آن با قیمت مناسب

برای خرید یک ارز دیجیتال بهتر است قبل از هر چیز با ماهیت و ویژگی های آن آشنا شوید و سپس راه های مختلف خرید آن را بررسی کنید و از میان روش های موجود بهترین راهی که با شرایط شما هم خوانی و تطابق بیش تری را دارد انتخاب کنید.

در این مقاله می خواهیم به طور مفصل درباره ی خرید استلار با قیمت مناسب صحبت کنیم یعنی روش هایی را به شما یادآور خواهیم شد که شما با به کار گیری آن ها قادر خواهید بود این رمزارز را با بهترین و مناسب ترین قیمت ممکن خریداری کنید. اما برای این که این مساله را بهتر درک کنید در ابتدا شما را با برخی از ویژگی های این شبکه و قیمت آن و همین طور در پایان به راه های حفظ این رمزارز آشنا خواهیم کرد.

مطالعه ی این مقاله هم برای افرادی که از این رمزارز هیچ شناختی ندارند می تواند مفید باشد و هم برای آن دستی از عزیزانی که قصد سرمایه گذاری بر روی استلار را دارند. مطالعه ی این مقاله تنها چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت اما می تواند برای سرمایه گذاری شما بسیار کارآمد باشد.

خرید استلار با قیمت مناسب

خرید استلار با قیمت مناسب

چرا استلار بخریم؟

این سوالی است که هر سرمایه گذار و کاربر قبل از هر گونه اقدامی برای سرمایه گذاری بر روی هر ارز دیجیتال باید از خودش بپرسد و تا زمانی که به پاسخ مناسب و قانع کننده ای برای این پرسش نرسید دست به هیچ کاری نزند. به همین خاطر در دامه شما را ابتدا با مزایای آن آشنا می کنیم.

مزایای ارز دیجیتال استلار

بهتر است بررسی کنیم استلار چه مزایای دارد که کاربران و سرمایه گذاران زیادی این روزها تمایل دارند بر روی آن سرمایه گذاری کنند.

  • سرعت بالای تراکنش ها 

استلار می تواند درهر ثانیه حدود 2000 تراکنش را بر عهده بگیرد. هر تراکنش نهایتا ظرف 5 ثانیه تایید خواهید شد. 

  • از هزینه ی تراکنش پایینی برخوردار است.

همین مساله ی سریع انجام شدن تراکنش ها باعث شده تا هزینه های آن هم کاهش پیدا کند.

  • غیر متمرکز بودن 

این همان تفاوت اصلی ریپل و استلار است زیرا استلار غیر متمرکز و ریپل متمرکز است.

قیمت استلار

حالا که با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مزایای استلار آشنا شدید بهتر است خلاصه ای از تغییرات قیمت استلار از زمان پیدایشش تا این لحظه مطالعه کنید. در واقع این کار به نوعی تحلیل و بررسی قیمت استلار است که می تواند این موضوع به ما در خصوص پیش بینی قیمت این رمزارز در آینده کمک کند،در نتیجه کاربر می تواند راحت تر در خصوص خریدن و یا نخریدن آن تصمیم گیری کند.

در سال 2014 میلادی که این رمزارز در لیست صرافی های ارز دیجیتال قرار گرفت در ماه نوامبر قیمت آن حدود 0.0012 دلار شد و با اشتیاقی که سرمایه گذاران به آن نشان دادند قیمت آن به 0.02 رسید این برای اولین بار بود که قیمت استلار رشد حدود ده برابری را تجربه می کرد. اما بعد از رسیدن به این نقطه قیمت آن افت پیدا کرد. سرانجام در ماه اوت سال 2015 میلادی این رمزارز پایین ترین سطح قیمتی خود را تجربه کرد. از آن تاریخ تا ماه آوریل سال 2017 میلادی این رمزارز بین رنج قیمتی 0.0012 تا 0.0038 دلار مورد معامله قرار می گرفت.

بعد از این برهه ی زمان قیمت آن دوباره رشد کرد و توانست قیمت 0.073 دلار را به خود اختصاص دهد. یعنی دومین رشد آن در حدود 19 برابر بود. اما در 15 سپتامبر 2017 قیمت آن افت کرد و به رقم 0.0063 دلار رسید اما یک روز بعد قیمت آن به بالای 0.01 دلار رسید در ماه سپتامبر هم این روند رو به رشد ادامه پیدا کرد و در ژانویه ی 2018 میلادی قیمت آن تقریبا به یک دلار رسید و توانست بالاترین قیمت خود از زمان پیدایشش را به ثبت برساند.

در طی این سال ها این رمزارز قیمت های مختلفی را به خود اختصاص داد اما این روند نزولی که از سال 2018 پیش گرفته بود سرانجام بعد از دو سال متوقف شد. در تصویر زیر نمودار تغییرات قیمتی استلار را از ابتدا تا به امروز مشاهده می کنید.

خرید استلار با قیمت مناسب

خرید استلار با قیمت مناسب

آینده استلار

پیش بینی های مختلفی برای آینده ی استلار وجود دارد که مسلما هر فرد بر حسب تحلیل ها و دلایلی که برای خودش دارد آینده ی مختلفی را برای این رمزارز در نظر گرفته است؛ اما افراد زیادی هستند که به آینده ی آن خوش بین هستند زیرا هنوز پروژه های جدید بر روی بلاک چین استلار مطرح می شوند.

پس می توان به آینده ی آن امیدوار بود و با تصمیمی آگاهانه خرید خود را از صرافی های معتبر انجام دهید. در تصویر زیر، پیش بینی که وب سایت Digitalcoinprice در خصوص آینده ی استلار ارائه کرده است را مشاهده می کنید.

خرید استلار با قیمت مناسب

خرید استلار با قیمت مناسب

توجه : این مطلب در تاریخ 1400/5/20 به روز رسانی شده است.

خرید استلار با قیمت مناسب

این موضوع در خصوص خرید تمامی ارزهای دیجیتال صدق می کند که تمامی کاربران و سرمایه گذاران به دنبال راهی هستند تا بتوانند یک رمزارز را با قیمت  مناسب تری خریداری کنند تا زمانی که قیمت ارز دیجیتال مورد نظر رشد کرد با فروش آن بتوانند سود بیش تری را کسب کنند.

یکی از روش هایی که به شما کمک می کند استلار را با قیمت مناسب خریداری کنید این است که آن را در زمان مناسب خریداری کنید. اغلب مناسب ترین زمان برای خرید یک رمزارز زمانی است که قیمت آن کاهش پیدا کرده است. یکی دیگر از راه هایی که می توانید خرید استلار با قیمت مناسب را عملی سازید این است که قیمت این رمزارز را در صرافی های مختلف مورد بررسی قرار دهید. صرافی های مختلف برای استلار و دیگر ارزهای دیجیتال اغلب قیمت هایی متفاوتی را ارائه می دهند البته معمولا این اختلاف قیمتی که برای یک رمزارز در اکسچنج های مختلف وجود دارد چندان زیاد نیست. اما اگر یک کاربر بخواهد مقادیر زیادی از یک رمزارز را خریداری کند همین اندک تفاوت ممکن است در حجم بالا، رقم چشم گیری باشد.

علت تفاوت قیمت استلار در صرافی های مختلف

اغلب این اختلاف قیمتی که بین صرافی های مختلف وجود دارد به علت متفاوت بودن نرخ کارمزد در اکسچنج هاست.

یکی دیگر از دلایلی که باعث این اختلاف قیمت می شود ممکن است این مساله باشد که قیمت استلار به صورت لحظه ای در حال تغییر است ممکن است شما در همین لحظه که مشغول چک کردن قیمت آن در یک وب سایت دیگر هستید این اختلاف قیمتی که بین دو صرافی مشاهده می کنید به علت همین تغییر قیمت لحظه ای باشد. اما به هر حال شما می توانید قیمت آن را در صرافی های مختلفی که این ارز را ارائه می دهند بررسی کنید و سپس در اکسچنجی عضو شوید که این رمزارز را با قیمت مناسب تری در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

برای خرید استلار با قیمت مناسب هم می توانید این کار را از طریق صرافی های داخلی عملی سازید و هم از طریق صرافی های خارجی یا بین المللی. اما اگر ساکن کشور ایران هستید بهترین و امن ترین و در عین حال متداول ترین راه خرید استلار،  خرید از صرافی های معتبر آنلاین داخلی است.

خرید استلار از یوریپتو

شما با عضویت در صرافی همین وب سایت قادر خواهید بود ارز دیجیتال استلار و حتی دیگر رمزارزهای مهم و کاربردی موجود در بازار چون بیت کوین و اتریوم و … را با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

ثبت نام و عضویت در این وب سایت تنها چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت اما بعد از تکمیل فرآیند ثبت نام شما می توانید از نهایت سرعت و امنیت و در عین حال مناسب ترین نرخ کارمزد برای ارزهای دیجیتال بهره ببرید و از سرمایه گذاری خود لذت ببرید. اگر قصد خرید استلار از صرافی های بین المللی را دارید با مراجعه به وب سایت کوین مارکت کپ(Coinmarket) می توانید یک لیست کامل از تمام اکسچنج هایی که این رمزارز را ارائه می دهند تهیه کنید و سپس با مطالعه و بررسی هر یک اقدام به ثبت نام کنید. اما اگر ساکن کشور ایران هستید به علت تحریم های حاکم این اکسچنج ها از فعالیت شما جلوگیری به عمل خواهند آورد و در صورتی که به موقعیت مکانی شما پی ببرند ممکن است اتفاقات جبران ناپذیری برای شما رخ بدهد.

Binance یکی از صرافی های مشهور بین المللی است که علاوه بر استلار از بسیاری دیگر از رمزارزها نیز پشتیبانی می کند.

توجه :شما میتوانبد برای خریدی امن از صرافی های آنلاین و معتبر استفاده کنید. شما چقدر با احراز هویت صرافی های آنلاین آشنایی دارید؟(شما میتوانید در برخی از صرافی های آنلاین و معتبر به راحتی و بدون احراز هویت خرید خود را انجام دهید) برای اطلاع  و خرید ازصرافی آنلاین بدون احراز هویت کلیک کنید.

خرید استلار با قیمت مناسب به صورت مستقیم

در پاراگراف های پیشین سعی کردیم شما را با روش خرید استلار با قیمت مناسب از صرافی های معتبر آنلاین آشنا کنیم. اما شما در صورت تمایل می توانید این رمزارز را به صورت مستقیم از افرادی که فروشنده ی این رمزارز هستند خریداری کنید. در این روش دیگر واسطه ای مانند صرافی ها بین دو طرف معامله وجود ندارد در این روش ما دیگر مجبور به پرداخت هزینه هایی چون هزینه ی کارمزد نیستید که این موضوع می تواند باعث کاهش هزینه ها و در نتیجه خرید به صرفه تر بشود. اما اگر قصد خرید استلار به این طریق را داشتید حتما با افرادی وارد معامله شوید که به آن ها اعتماد دارید و مطمئن هستید که قصد سودجویی از شما ندارند.

خرید استلار با قیمت مناسب

خرید استلار با قیمت مناسب

ریسک های خرید ارز دیجیتال استلار

ما در این مقاله روش هایی را به شما عزیزان معرفی کردیم که شما با استفاده از آن ها می توانستید این رمزارز را با قیمت مناسب تری خریداری کنید اما هر یک از این روش ها ریسک های خاص خودشان را دارند که بهتر است شما با آن ها آشنا شوید و سپس اگر توانایی تحمل آن را داشتید مسیر را انتخاب کنید و گام بردارید.

  • یکی از این روش ها این بود که نرخ قیمت و به ویژه نرخ کارمزد آن را در صرافی های مختلف مطابقت دهید و سرانجام صرافی را انتخاب کنید که نرخ مناسب تری را ارائه می دهد اما باید مراقب این موضوع باشید که بحث کارمزد و قیمت نباید باعث شود شما به دیگر مسائل مهمی چون امنیت و اعتبار و… یک اکسچنج توجه نکنید. زیرا برخی از این وب سایت های جعلی که قصد کلاه برداری از افراد به ویژه کاربران تازه وارد و کم تجربه را دارند با وعده های دروغینی چون نرخ کارمزد پایین و… سعی در جذب مشتری دارند پس برای در امان بودن از این اتفاق بهتر است قبل از انجام هر گونه تراکنش حتما در خصوص اکسچنج مورد تحقیق کنید و اگر معتبر بود در آن به خرید و فروش بپردازید.
  • یکی دیگر از روش های خرید از صرافی های آنلاین خارجی بود که اگر صرافی به هر نحوی متوجه موقعیت مکانی شما در ایران شوید دارایی و پول شما را بلوکه خوهد کرد که اغلب هم کاربر هیچ راهی برای بازگشت آن ندارد. اگر از این صرافی ها استلار و یا ارز دیجیتال دیگری را خریداری کردید بلافاصله دارایی خود را به یک کیف پول دیجیتال معتبر که از این رمزارز پشتیبانی می کند انتقال دهید تا اگر اتفاقی افتاد دارایی شما در امان باشد.
  • خرید مستقیم این رمزارز هم به ویژه اگر از فرد ناشناسی بخواهید این خرید را انجام دهید ممکن است مثلا شما هزینه ی خرید استلار را به حساب فروشنده واریز کنید اما او در مقابل هیچ استلاری را به کیف پول شما انتقال ندهد و در واقع از شما کلاه برداری کند. پس سعی کنید با افرادی وارد معامله شوید که از آن ها شناخت  کافی دارید.

نتیجه گیری 

اگر به دنبال خرید استلار با قیمت مناسب هستید، ابتدا باید یکی از روش هایی که در این مقاله به شما عزیزان معرفی کردیم را انتخاب کنید؛ هم چنین باید ریسک هایی که در هر مسیر وجود دارد را در نظر بگیرید و سپس اقدام کنید اما فراموش نکنید صرافی های معتبر آنلاین امن ترین گزینه برای خرید و فروش استلار و یا هر رمزارز دیگری هستند. هم چنین اگر ساکن ایران هستید سعی کنید در صرافی های معتبر ایرانی عضو شوید زیرا دیگر ریسک بلوکه شدن دارایی و سرمایه ی شما وجود ندارد.

در حال حاضر صرافی های بین المملی مانند Binance از رمزارز استلار پشتیبانی می کنند اما کاربران ایرانی به دلیل تحریم های حاکم نمی توانند در این صرافی به راحتی فعالیت کند و باید از نرم افزارهایی مانند فیلترشکن ها استفاده کنند که ما انجام این کار را به دلیل ریسک های فراوانی که به همراه دارد، توصیه نمی کنیم.

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *