خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی

خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی


خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی می تواند بهترین گزینه ی ممکن برای خرید این ارز برای کاربران مقیم ایران باشد زیرا دیگر خطراتی چون بلوکه شدن دارایی و سرمایه که برای خرید ارزهای دیجیتال از صرافی های خارجی وجود دارد در این روش دیگر نیست.

ارز دیجیتال EOS جز یکی از آلت کوین های جذاب بازار کریپتوکارنسی به شمار می آید. این ارز از نظر عملکرد شباهت زیادی با اتریوم دارد و از روزهای اول عرضه اش توانسته توجه کاربرن را به سمت خود جلب کند. عرضه اولیه ایاس جز موفق ترین عرضه اولیه های تاریخ ارزهای دیجیتال است. این عرضه نزدیک به یک سال طول کشید دلیل این کار هم این بود که تمامی افراد شانس استفاده از این عرضه اولیه را داشته باشند در پی این کار این شرکت توانست بیش از 4 میلیارد دلار را برای ادامه ی کارهای خود به دست بیاورد.

حالا که متوجه شروع پر قدرت و موفق این ارز شدید خوب است با خرید و فروش آن هم آشنا شوید زیرا قطعا ارزی که شروعی به این خوبی را تجربه کرده است می تواند آینده ی بسیار خوبی را هم داشته باشد.

خرید ایاس در صرافی های ایرانی

زمانی که صحبت از خرید و فروش هر ارز دیجیتالی می شود پای صرافی های ارز دیجیتال هم به میان می آید . زیرا بهترین راه خرید و فروش آن ها همین صرافی های آنلاین هستند خود این اکسچنج ها به دو دسته ی صرافی های ایرانی و صرافی های خارجی تقسیم می شوند.

البته به غیر از دسته بندی آن ها به صورت جغرافیایی می توان آن ها را به دو گروه صرافی های فروشگاهی و صرافی های معاملاتی تقسیم کرد.

توجه: معرفی ارز دیجیتال EOS

خرید و فروش ارز EOS در صرافی های فروشگاهی

صرافی های فروشگاهی بخش عظیمی از این صرافی ها را تشکیل می دهند که شیوه ی کار آن ها تقریبا با شیوه کار صرافی های ارز فیات همسان است، اما بزرگ ترین تفاوت آن ها با صرافی های سنتی آنلاین بودن تمامی فعالیت ها در آن است.

شما برای این که بتوانید از این صرافی ها ارز EOS خریداری کنید به صورت مستقیم مبلغ تعیین شده از طرف اکسچنج را پرداخت می کنید و صرافی هم مقدار ایاسی را که خریداری کرده اید به کیف پول دیجیتالی تان منتقل می کند.

 

خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی

خرید و فروش ارز EOS در بازار معاملاتی

در این صرافی ها این خود شما هستید که می توانید قیمت خرید یا فروش ایاس را تعیین کنید. در این فضا کاربران مختلف ارز EOS خود را با قیمت های مختلف ارائه می دهند که خود شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام پیشنهاد برای شما مناسب تر است و آن را خریداری کنید.

خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی

حالا که با دسته بندی کلی صرافی های آنلاین آشنا شدید می خواهیم به شما صرافی ایرانی را معرفی کنیم که شما با پرداخت کم ترین کارمزد ممکن می توانید ارز دیجیتال ایاس و بسیاری دیگر از ارزهای پر کاربرد و مهم بازار را خریداری کنید.

صرافی های ایرانی به ویژه برای کاربرانی که مقیم کشور ایران هستند می تواند بهترین گزینه ی ممکن باشد.

شما با عضویت در این وب سایت یعنی یوریپتو می توانید به راحتی به خرید و فروش ارز EOS بپردازید و از آن جایی که این وب سایت از محیط کاربری بسیار ساده و آسانی برخوردار است، این مساله می تواند برای افرادی که به تازگی پا به عرصه ی خرید و فروش ارزهای دیجیتال گذاشته اند بسیار مفید و کارآمد باشد.

چرا خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی توصیه می شود؟

همان طور که در پاراگراف قبلی گفتیم خرید و فروش ارز ایاس در صرافی های ایرانی بهترین گزینه برای کاربران ساکن ایران است .

صرافی های خارجی بسیاری هستند که از ایاس پشتیبانی می کنند و کاربران زیادی هم در سراسر جهان در وب سایت آن ها عضویت دارند و مشغول معامله کردن هستند اما کاربران ایرانی نمی توانند به همین سادگی در این اکسچنج ها فعالیت کنند دلیل این امر هم وجود تحریم هایی است که علیه کشور ایران وجود دارد.

اگر شما بتوانید به هر طریقی در این وب سایت ها فعالیت کنید و آن ها هم متوجه موقعیت مکانی شما بشوند دارایی و سرمایه ی شما را بلوکه می کنند که اغلب دیگر هیچ راه دسترسی به آن ها نخواهید داشت.

توجه: خرید EOS با بهترین قیمت

راهنمای خرید ارز EOS

برای خرید ارز ایاس از یوریپتو و یا هر صرافی دیگری کافی است در وب سایت آن ثبت نام کنید و بعد از تکمیل مراحل احراز هویت که تقریبا در همه ی اکسچنج ها مشابه می باشد، می توانید خرید خود را انجام دهید.

راهنمای فروش ارز EOS

برای فروش این ارز هم می توانید در یکی از این وب سایت ها عضو شوید و سپس با مراجعه به بخش فروش ارز و معرفی شماره حساب می توانید ایاس خود را به فروش برسانید.

قیمت خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی

قیمت ارز EOS چه در صرافی های ایرانی و چه در صرافی های خارجی ثابت نیست اگر شما در این لحظه یعنی 10 فوریه سال 2021 میلادی و یا 22 ام بهمن ماه سال 1399 قصد خرید این ارز داشته باشید قیمت هر واحد از این ارز برابر است با   ۱۳۴,۰۰۷ تومان.

به علاوه صرافی های مختلف هم این ارز و سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار را با کمی اختلاف قیمت ارائه می دهند.

دلیل اختلاف قیمت ایاس در صرافی های ایرانی مختلف

به طور کلی اختلاف قیمت ارزهای دیجیتال اتفاقی طبیعی است. اگر شما در همین لحظه قیمت ارز EOS را در صرافی های مختلف چک کنید متوجه این اختلاف قیمت خواهید شد.

دلیل این اتفاق هم نسبت عرضه و تقاضای هر رمز ارز در لحظه در آن صرافی است.

حالا سوالی که ممکن است ایجاد شود این است که این اختلاف قیمت چگونه توجیه پذیر است و چرا نباید از یک صرافی با قیمت پایین تر خرید کنیم و در صرافی دیگر با قیمت بالاتر به فروش برسانیم؟

این کار امکان پذیر نیست زیرا قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر می کنند و نیاز به سرعت عمل فوق العاده دارند و حتی اگر شما به هر طریقی مانند استفاده از ربات های خرید و فروش و … بخواهید این کار را انجام دهید باز هم کارایی ندارد.

توجه: راه های فروش ارز ایاس به کاربران ایرانی

اولا قیمت این ارز آن قدری تفاوت ندارد که ارزش این حجم از تلاش را داشته باشد و ثانیا برای این خرید و فروش ها صرافی ها مبلغی را به عنوان کارمزد از شما دریافت می کنند که اگر شما بخواهید این کار را انجام دهید نه تنها سودی به دست نخواهید آورد بلکه ضرر هم خواهید کرد.

به طور کلی سعی کنید پا در مسیری نگذارید که از ریسک بالایی برخوردار است زیرا با این کار شما سرمایه ی خود را در معرض خطر قرار خواهید داد و حتی ممکن است خسارت های جبران نا پذیری به شما وارد شود  به همین خاطر این روش از کسب درآمد با ایاس را توصیه نمی کنیم خصوصا برای افراد تازه وارد که تجربه ی چندانی در این خصوص ندارند .

اما به هر حال یوریپتو همواره سعی دارد که ارز EOS و حتی سایر ارزهای دیجیتال را با مناسب ترین قیمت ممکن ارائه دهد.

 

خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی

خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی

چگونه می توان به صرافی های ایرانی برای خرید و فروش ارز EOS اعتماد کرد؟

اگر قصد خرید از همین وب سایت را دارید می توانید به سابقه ی خرید و فروش در این وب سایت مراجعه کنید و با مطالعه ی نظرات دیگر کاربران قطعا متوجه این موضوع خواهید شد که در طول این مدت هدف اصلی یوریپتو رضایت مشتریان بوده است.

همین طور اگر می خواهید از صرافی ایرانی دیگر ارز ایاس خریداری کنید باید قبل از هر چیز از اعتبار و شهرت و هم چنین امنیت آن مطمئن شوید زیرا به هر حال شما می خواهید سرمایه و پول خود را به کار بگیرید و ممکن است کوچک ترین خطا باعث شود که شما کل دارایی و سرمایه ی خود را از دست بدهید به خصوص این روزها که بازار کلاهبرداری در این عرصه بسیار داغ شده است.

آیا خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی قانونی است ؟

مدتی است که ارزهای دیجیتال در ایران به رسمت شناخته شده اند اما تا کنون قانون خاصی برای آن ها وضع نشده است به همین دلیل نمی توان نظر خاصی درباره ی قانونی بودن و یا نبودن آن ها ارائه داد.

اما به هر حال تا زمانی که شما با استفاده از آن مرتکب فعالیت های مجرمانه نشوید و یا به نظام مالی کشور ضربه ای وارد نکنید خرید و فروش و فعالیت شما غیر قانونی محسوب نمی شود.

توجه: صرافی آنلاین بدون احراز هویت

خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی بدون احراز هویت

از آن جایی که فرآیند احراز هویت صرفا برای جلوگیری از بروز جرم هایی چون پول شویی و یا استفاده از کارت دیگری و … است تا به امروز هیچ یک از صرافی های ایرانی بدون انجام احراز هویت به کاربرانشان خدمات ارائه نمی دهند.

در واقع شما با احراز هویت ثابت می کنید که هویتی که مدعی آن شده اید واقعا خود شما هستید و این کار هم معمولا تنها چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت و چندان پروسه ی سخت و یا پیچیده ای نیست و معمولا خود وب سایت صرافی شما را در انجام این کار راهنمایی خواهد کرد و جای هیچ نگرانی نیست.

اما اگر به هر دلیلی تمایل دارید تا بدون احراز هویت به خرید و فروش ایاس و یا سایر ارزهای دیجیتال بپردازید ویا به عبارتی هویت خود را فاش نکنید ،  برخی از صرافی های خارجی و یا بین المللی این امکان را به شما می دهند اما اغلب محدودیت های را برای کاربرانی که می خواهند بدون احراز هویت به خرید و فروش بپردازند اعمال می کنند.

به عنوان مثال یک حداکثر مقداری را برای خرید و فروش ایاس و سایر ارزهای دیجیتالی که می خواهید بدون احراز هویت خریداری کنید در نظر می گیرند.

لیست صرافی های خارجی که از ارز ایاس پشتیبانی می کنند را می توانید در وب سایت Coinmarketcap مشاهده کنید؛ برخی از این اکسچنج ها عبارتند از:

بایننس ، چنجلی ، شیپ شیفت و … .

آیا ارز دیجیتال EOS ارزش سرمایه گذاری دارد؟

به طور کلی با توجه به پیشینه ای که این ارز دیجیتال تا کنون داشته است می توان گفت آینده ی روشنی پیش روی ایاس است و می تواند سود خوبی را به سرمایه گذارانش بدهد البته این که شما چه زمانی این ارز را خریداری کنید و چه زمانی آن را به فروش برسانید می تواند به صورت مستقیم بر روی میزان سودی که دریافت می کنید اثر بگذارد.

بسیاری از کاربران به علت این که این ارز را در زمان مناسبی نتوانستند بخرند و یا بفروشند دچار ضرر شدند اما برای جلوگیری از این اتفاق باید ابزارهای تحلیل را یاد بگیرید تا بتوانید با تحلیل کردن آینده ی ارز EOS پش بینی نسبتا دقیقی را از آن داشته باشید و با برنامه ریزی دقیق به خرید و فروش آن بپردازید .

ممکن است زمانی که شما قصد سرمایه گذاری بر روی این ارز را دارید سرمایه گذاری کوتاه مدت بازدهی بهتر و بیش تری داشته باشد و یا بالعکس سرمایه گذاری بلند مدت بتواند به شما سود بیش تری را بدهد، تمامی این مسائل بستگی به وضعیت بازار در زمانی دارد که شما قصد خرید و فروش دارید .

سخن پایانی

ارز EOS با هدف تسهیل بخشیدن به برنامه های غیر متمرکز کارآمد و مقیاس پذیر توسعه یافته است و از دیدگاه صاحب نظران و تحیلیل گران، آینده ایاس بسیار روشن خواهد بود و به احتمال زیاد در سال های آینده قیمت ایاس روند صعودی را طی خواهد کرد پس اگر به فکر سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال هستید EOS می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

هم چنین در این مقاله سعی کردیم شما را با نحوه ی خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی آشنا کنیم تا بتوانید با اطلاعات و دانش کافی و کم ترین خطای ممکن این کار را انجام دهید.

اگر تجربه ی خرید ارز EOS از یوریپتو و یا دیگر صرافی ها را دارید تجربه ی خود را با ما و دیگر کاربران این وب سایت به اشتراک بگذارید.

3 دیدگاه

 • سلام.خواهشا در مورد برنامه crypto freeکه بیت کوین رایگان به کاربر جهت استخراج میده راهنمایم کنید.
  آیا واقعا بعداز اون تعداد ذکر شده در برنامه که استخراج میکنیم بهمون پرداخت می‌کنه یا یه برنامه الکی و وقت حدر دادن بیخوده؟
  خواهشاً خواهشاً خواهشاً راهنمایم کنید ن تنها من بلکه این سوال ۱۰۰۰نفره.
  شرمنده نمی‌دونستم که کدوم قسمت باید سوالمو مطرح میکردم.
  و سپاس و تشکر فراوان بابت برنامه عالیتون

  • برای کسب درآمد در حوزه ارزهای دیجیتال اگه بنا بر استخراج آنها رو دارید، اکیدا توصیه میشود که از این سایتها فاصله بگیرید و از سیستم‌های استخراج با استفاده از دستگاه‌های ماینینگ بهره ببرید. (که این موضوع هم نیاز به مجوز از سمت وزارت صمت دارد). سایتها و برنامه های دیگر نیز سود چندانی برای شما نخواهد داشت. این موضوع را همیشه در نظر بگیرید که در مورد بازارهای جهانی اگر پلتفرمها و یا برنامه های خاصی ، سود نسبتا جذابی داشته باشند، آنقدر هجوم شرکتهای بزرگ به این حوزه زیاد خواهد شد که فرصت به افراد غیر سازمانی در بازار جهانی نمی‌رسد. لذا توصیه می‌شود که از برنامه‌های حاشیه‌ای دنیای کریپتو فاصله بگیرید

 • در حال حاضر قیمت خرید و فروش ارز EOS در صرافی های ایرانی به چه صورت هست؟ چطور باید استعلام بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *