پیش بینی قیمت دوج کوین در سال2022

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال2022


در این مقاله می خواهیم درباره ی آینده ی ارز دیجیتالی صحبت کنیم که این روزها طرفداران و سرمایه گذاران زیادی دارد، دوج کوین این روزها دارای رتبه ی 7 بازار، از نظر حجم بازار است و افراد زیادی چشم به آینده ی این رمزارز دوخته اند. افرادی که بر روی این رمزارز سرمایه گذاری کرده اند بیشتر از هر فرد دیگری چشم به رشد و افزایش قیمت این ارز دیجیتال دوخته اند، در این مقاله می خواهیم شما را با پیش بینی آینده دوج کوین 2022 آشنا کنیم، اگر شما هم قصد سرمایه گذاری کردن بر روی این رمزارز را دارید و یا این که قبلا بر روی آن سرمایه گذاری کرده اید، به شما توصیه می کنیم این مقاله را با دقت تمام مطالعه کنید تا در مسیر درست و اصولی گام بردارید.

توجه: این مقاله در تاریخ 1400/11/22 بروز رسانی شد قیمت این ارز امروز برابر است با:

 • $0.152027
 • ۴,۰۶۴ تومان
قیمت دوج کوین در سال2022

قیمت دوج کوین در سال2022

تاریخچه ی قیمت ارز دیجیتال دوج کوین

مطالعه ی وضعیت دوج کوین و یا هر ارز دیجیتالی دیگری در گذشته می تواند به ما کمک شایانی درباره ی وضعیت آن در گذشته بنماید، زیرا اغلب ارزهای دیجیتال رفتاری سیکل گونه دارند، یعنی ممکن است اتفاقاتی که در گذشته باعث بروز تغییر قیمت ارز دیجیتال مورد نظر شده اند، در آینده هم تکرار شود.

این رمزارز در تاریخ 18 ام اردیبهشت ماه سال 1400 و یا 8 می سال 2021 میلادی با قیمت 0.736435 دلار و یا 18,484 تومان با نرخ دلار 25,100 تومانی به اوج قیمت دلاری و ریالی خود رسیده بود.


توجه: برای آشنایی با ارز دیجیتال دوج کوین بر روی لینک کلیک کنید. 


وضعیت فعلی ارز دیجیتال دوج کوین

برای این که بتوانیم تخمین و پیشبینی دقیق تری در خصوص قیمت دوج کوین در آینده ارائه دهیم، علاوه بر مطالعه و بررسی وضعیت این رمزارز در گذشته بهتر است وضعیت فعلی آن را هم در نظر بگیریم، زمانی که ما در حال نگارش این مطلب هستیم( 18 ام مرداد ماه سال 1400 و یا 9 اوت سال 2021 میلادی) هر واحد ارز دیجیتال دوج کوین با قیمتی برابر با 0.244036 دلار و یا 6,281 تومان در صرافی های آنلاین معامله می شود.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در خصوص این رمزارز هستید، باید بگوییم که دوج کوین با رتبه ی 7 بازار از نظر حجم بازار، 1.74 درصد از سهم کل بازار را به خود اختصاص داده است و هم اکنون صرافی بایننس(Binance) جز فعال ترین صرافی هاییست که این رمزارز درون آن معامله می شود؛ تعداد کل واحد های آن  130.79 میلیارد می باشد. در تصویر زیر، نمودار تغییرات قیمتی ارز دیجیتال دوج کوین را در سه ماهه ی اخیر مشاهده می کنید.


توجه: آیا صرافی ارز دیجیتال معتبر برای خرید دوج کوین در ایران  میشناسید؟


پیش بینی آینده قیمت دوج کوین

حالا که تا حدودی از تاریخچه ی قیمتی این ارز دیجیتال و وضعیت فعلی آن با خبر شدید، خوب است نگاهی هم به آینده ی آن بیاندازیم؛ برخی از تحلیلگران پیش بینی هایی امیدوارانه برای آن ارائه کرده اند مساله ای که وجود دارد این است که دوج کوین دارای ویژگی های خاصی است که توانسته توجه کاربران و سرمایه گذاران بسیاری را به سمت خودش جلب کند.

وقتی وضعیت بازار متلاطم است پیش بینی قیمت ارزهای دیجیتال هم سخت تر می شود در ادامه شما را با نظرات برخی از افراد مهم در این خصوص آشنا خواهیم کرد:

 • Zakaria M که یکی از بلاگرهای برجسته ی Steemit است بر این باور است که ارزش این رمزارز در تایم فریم 5 ساله به 1 دلار خواهد رسید و حتی معتقد است رسیدن قیمت این ارز به 10 دلار هم چندان دور از باور نمی باشد.
 • وب سایت walletinvestor مدعی است که قیمت دوج کوین در 5 سال آینده روند نزولی را طی خواهد کرد.
 • Crypto Ground هم روند نزولی را برای 5 سال آینده ی این ارز دیجیتال ترسیم کرده است و پیش بینی کرده است که قیمت آن به 0.02 دلار خواهد رسید.
 • در تصویر زیر هم پیش بینی که وب سایت Digitalcoinprice ارائه کرده است را مشاهده می کنید.

1. پیش بینی آینده قیمت دوج کوین در سال 2025 میلادی

برخی از تحلیلگران بر این باورند که ممکن است قیمت این رمزارز در سال 2025 به مرز 30 دلار برسد و اگر شرایط خاصی پیش نیاید که بازار آشفته شود، حتی ممکن است قیمت آن به بالای 40 دلار هم برسد.

2. پیش بینی آینده قیمت دوج کوین در سال 2030 میلادی

همان طور که خود شما هم می دانید مسیر زیادی تا سال 2030 میلادی برای دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال پیش رو است، ممکن است این رمزارز تا آن زمان به بتواند رشد چشم گیری داشته باشد و یا این که پروژه های دیگری روی کار بیایند که باعث شوند کاربران و سرمایه گذاران کم تری به این ارز توجه کنند.

 

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

سوالات متداول درباره ی دوج کوین

در ادامه ی مقاله، شما پرسش و پاسخ های متداولی را می بینید که ممکن است در ذهن شما هم وجود داشته باشد؛

 • آیا قیمت ترون در آینده چشمگیر خواهد بود؟

این روزها ا توجه به افزایش قیمت ارز دیجیتال بیت کوین افراد بیشتری تمایل به سرمایه گذاری کردن بر روی آلت کوین هایی( به رمزارزهایی که بعد از بیت کوین وارد بازار شدند، آلت کوین می گویند.) چون دوج کوین، پیدا کرده اند؛ بر اساس داده های وب سایت کوین مارکت کپ(Coinmarketcap) و سایر وب سایت های مرتبط با کریپتوکارنسی، این ارز تا به امروز توانسته وضعیت مطلوبی را پشت سر بگذارد و اگر افراد همچنان به این ارز توجه کنند و به سرمایه گذاری کردن بر روی آن ادامه بدهند، این رمزارز می تواند در آینده رشد خوب و چشمگیری داشته باشد.

 • آیا سرمایه گذاری بر روی ترون سود خوبی به همراه دارد؟

تا کنون کاربران زیادی با خرید و فروش این آلت کوین توانسته اند سود خوبی به دست بیاورند و در عین حال برخی از افراد هم با خرید و فروش این ارز دیجیتال ضرر کرده اند دلیل این امر هم این است که قیمت این ارز هم مانند سایر ارزهای دیجیتال موجود در دنیای کریپتوکارنسی، ثابت نیست و لحظه به لحظه در حال تغییر و نوسان است از این رو وقتی افراد در برهه های زمانی مختلف این رمزارز را خریداری می کنند و در زمان های متفاوتی هم این ارز دیجیتال را می فروشند، مشخصا میزان سود و زیان آن ها هم متفاوت است.

پس در خصوص پاسخ به این سوال که آیا سرمایه گذاری بر روی دوج کوین می تواند سودده باشد یا نه بهتر است این طور پاسخ دهیم که میزان سود و زیان سرمایه گذاری بر روی این رمزارز بستگی به این دارد که شما چه زمانی آن را معامله کنید.

 • در حال حاضر دوج کوین بخریم یا خیر؟

اغلب افراد تازه وارد و کم تجربه سوالاتی از این قبیل در ذهنشان وجود دارد و به دنبال کسب اطلاعات در وب سایت های مختلف در خصوص ارزهای مخالفی چون دوج کوین هستند تا بتوانند ارز مربوطه را در زمان مناسب معامله کنند، اما یک تریدر حرفه ای خودش با یه کارگیری ابزارهای تحلیل مختلفی که در دسترس است می تواند زمان مناسب معامله ی آن را تخمین بزند.

شما هم برای این که بتوانید سرمایه گذاری موفق و پر سودی را تجربه کنید، بهتر است نحوه ی کار کردن و به کارگیری ابزارهای تحلیل را فرا بگرید تا خودتان بتوانید روند بازار را پیشبینی کنید، این که شما دائما به پیشنهاد ها و توصیه های دیگران برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال تکیه کنید، ممکن است نتیجه ی چندان جالب و مطلوبی را به همراه نداشته باشد.

مساله ای دیگری که وجود دارد، این است که وضعیت دوج کوین ثابت و پایدار نیست، از این رو شاید زمانی که ما مشغول نگارش این مطلب هستیم، معامله ی این رمزارز بجا و مناسب باشد اما زمانی که شما این متن را مطالعه می کنید، شرایط طور دیگری باشد.


توجه: معرفی صرافی معتبر دوج کوین


 • آیا سرمایه گذاری بر روی دوج کوین در آینده باعث از دست رفتن پول می شود؟

نمی توان به صورت صد در صدی و با اطمینان گفت که سرمایه گذاری بر روی یک ارز دیجیتال من مله دوج کوین، می تواند سودآور ویا زیان بار باشد، زیرا رمزارزها وضعیت پایداری ندارند، اما اگر به عنوان یک فرد تازه وارد و کم تجربه می خواهید در این مسیر گام بردارید، بهتر است در ابتدا با سرمایه ی کم این کار را شروع کنید تا اگر به هر دلیلی متحمل ضرر و زیان شدید، خسارت وارد شده غیر قابل جبران نباشد.

 • سرمایه گذاری بلند مدت و یا کوتاه مدت با دوج کوین؟

تا حدودی می توان گفت این مساله به خود شما بستگی دارد که تمایل داشته باشید سرمایه گذاری بلند مدت با این رمزارز داشته باشید و یا کوتاه مدت، اما ممکن است در یک دوره زمانی سرمایه گذاری بلند مدت این ارز سود بیشتر و بهتری به افراد بدهد و در یک دوره ی دیگر سرمایه گذاری کوتاه مدت و یا همان ترید کردن بتواند کاربران را به اهدافشان برساند.

 

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال 2022

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردم شما را با صفر تا صد پیش بینی آینده قیمت دوج کوین آشنا کنیم تا شما با اطمینان خاطر بیشتری بر روی این رمزارز سرمایه گذاری کنید، اما فراموش نکنید هر زمان که قصد سرمایه گذاری کردن بر روی دوج کوین و یا حتی سایر ارزهای دیجیتال را دارید، بهتر است وضعیت بازار را در همان لحظه بسنجید تا پیشبینی و دیدی دقیق تر نسبت به آینده ی ارز دیجیتال مربوطه داشته باشید. به عنوان نکته پایانی باید گفت آینده دوج کوین مانند سایر ارزهای دیجیتال نامشخص است و نمی توان پیش بینی دقیقی در خصوص آن اعلام کرد؛ اما افرادی چون Zakaria M نسبت به آینده ی دوج کوین بسیار خوش بین هستند.

در صورتی که سوالی در خصوص دوج کوین دارید می توانید با صرافی ما تماس بگیرید و از کارشناسان سوالات خود را بپرسید در صورتی که نظری دارید می توانید در بخش دیدگاه وارد کنید.

39 دیدگاه

 • سلام عرض ادب
  من از این سایت روزی حدود1 دلار درامد رایگان دارم که همشون دوج کوین وبیت کوین برداشت میکنم تا الان 400 دوج جمع کردم عرض چند ماه وارزش دوج بشه یک دلار مزد تلاشمو میبینم به این سایت مراجعه کنید

  • سلام و عرض احترام
   گفته من بر اساس تحلیل و بررسی دوج کوین کلیه سایت هاست و بطور قطعی نمیشه گفت که دوج کوین آینده بدی خواهد داشت ولی چون مثل بیت کوین استخراج نمیشه و همیشه هست احتمال ریزش بالایی داره و طبق نظر سنگی کارشناسان وال استریت ممکنه یه بالای چهل دلار هم برسه طی طولانی مدت سال 2023ممکنه پنج دلار هم بشه پس سرمایه زیادی روی دوج کوین نخوابونید در حد یکی دو میلیون بخرید و بذارید بمونه چون پول زیادی نیست که بخواهید از دست دادند ناراحت بشید ولی در کل تحلیل ها و بررسی ها خوب نشون داده آینده دوج کوین.

  • قطعا خیر….دوج کوین ارزی است که برای شوخی و خنده ایجاد شد…الان نگاه نکنید که اومده بالا بخاطر جو خوبش…شبکه حوبی نداره …تعداد کوین هاش بی نهایت تا ساخته خواهند شد یعنی همیشه عرضه داره اما ایا همیشه تقاضا وجود دارد؟؟؟

 • با سلام… به نظر من ارز دوج کوین خیلی ریسک بالایی داره برای سرمایه گذاری همونطور که ممکنه سود زیادی کنید به همونقدر هم احتمال ضرر کردن زیاد وجود دارد… با توجه به این که آینده داره میره به سمت دیجیتالی شدن پول در اینکه ارز های دیجیتال میدرخشند شکی نیست اما شبکه ارز ها هست که پایداری و قدرت آن هارا نشان میده که دوج کوین حرفی واسه گفتن نداره… با تشکر از سایت خوبتون

 • برای خرید دوج کوین به نطرتون زمان مناسبیه؟ من تو یه توییت خوندم که نوشته بود احتمالا هر دوج کوین در آینده به یک دلار برسه اما نمیدونم الان زمان مناسبیه برای خرید یا نه

 • والا آینده دوج کوین چیز خیلی نا مشخصی این هفته که قیمتش پایین اومد

  • الان که دیگه کلا چیزی مشخص نیست چجوری می خوایم از آینده دوج کوین با خبر بشیم

 • دوج کوین در شش ماه گذشته ۲۲ هزار درصد رشد داشته یعنی ۲۲۰ برابر شده است ، در متن بالا نوشته شده ۲۲ برابر که اشتباه است

 • مطالبتون عالیه پیش بینی آینده دوج کوین مثل بقیه ی ارزهای دیجیتال مثل حدس نمیشه مطمئن بود

  • درسته ولی این مقاله خیلی خوب بود مشخص تحلیل های بلند مدت داشتن و این مقاله رو نوشتن بلاخره آینده دوج کوین ام مثل بقیه ی ارزها نامشخص این تورم و نوسان اجازه نمیده که آدم پیش بینی کنه

 • تو این وضعیت که قیمت هیچ چیزو نمیشه پیش بینی کرد چجوری شما می تونید آینده دوج کوین و پیش بینی کنید؟

  • ما تحلیل میکنیم و منظورم این نیست که دوج کوین در آینده به طور حتم تو این وضعیت قرار میگیره

 • اگه بخوایم از پیش بینی دوج کوین امروز اطلاع داشته باشیم به کدوم قسمت سایت باید مراجعه کنیم

 • بنظر من آینده دوج کویین بهتر هم میشه با حمایت ایلان ماسک و شرکتهای احتمالی دیگر مطمئنا رشد خوبی خواهد داشت.

 • جکسون پالمر، خالق دوج کوین، معتقد است: «موفقیت دوج کوین نشان می‌دهد که این رمزارز چقدر از هدف اصلی خود (حالت شوخی) فاصله گرفته است؛ من به تیم توسعه دهنده اصلی دوج کوین ایمان زیادی دارم تا پایداری و ایمنی نرم افزار پروژه را حفظ کنند، اما فکر می‌کنم اینکه رمزارزی که تصویر یک سگ نماد آن است و چند سال است نرم افزار آن به روز رسانی نشده است دارای ارزش بازاری در حدود ۳۰ میلیارد دلار باشد قطعاً حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.»

 • آینده دوج کوین چجوری بنظرتون با خرید دوج میشه سود بالایی بدست آورد؟

  • در مورد آینده هیچ ارزی نمیشه نظر داد چون نوسان های زیادی تو این حوزه هست

 • هرکسی که دوج‌کوین خریده سعی داره بگه که دوج پیشرفت میکنه و به بیت کوین میرسه چون اشخاص دوست دارن خودشون رو فریب بدن و امیدوار کنن.بیت کوین سال ۹۰حدودا ۳ میلیون تومان بود و نهایتا ۱ بیت میتونستن بخرن .یکم فکر کنید الان دوج ۳هزا و ۷۰۰ تومانه ،هرکی ۳۰۰ واحد بخره بخواد بزاره واسه آینده و دوج هم قیمت بیت کوین بشه یعنی به هرشخصی ۳۰۰ میلیارد میرسه !!! بنظرتون عاقلانه اس؟ خودتون رو فریب ندین. این سیستم پول مفت به هرکسی نمیده،توی این ۱۰ سال یک ارز رو به بالای یک میلیارد رسوندن ،هرکی تون موقع بیت کوین خرید الان پولو به جیب زد،ازین به بعد بیت کوین نماد فریب مردمه جهانه برای خالی کردن جیب ملت ها. بازم میگم یادتون نره؛پول مفت به کسی نمیدن ولی جیب هاتونو خالی میکنن با امید و توهم آینده و پشت پرده به ریشتون می‌خندن.یا علی مدد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *