صرافی ارز دیجیتال eos

صرافی ارز دیجیتال eos


صفر تا صد ارز دیجیتال eos

در این مقاله می خواهیم به طور مفصل به تمامی جزئیات ارز دیجیتال ایاس من جمله تاریخچه ی آن و هم چنین ارزش این ارز دیجیتال و صرافی ارز دیجیتال eos و راه و روش های نگهداری از آن بپردازیم پس اگر به فکر سرمایه گذاری بر روی این ارز هستید و یا اطلاعاتی در خصوص آن ندارید به شما توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها با دقت مطالعه کنید زیرا سعی کرده ایم تمامی موضوعات مرتبط به این شبکه را در این مطلب جای دهیم.

ارز دیجیتال eos از شهرت و معروفیت بسیار خوبی در بازار برخوردار است اما به هر حال افراد زیادی هستند که هیچ اطلاعی با این ارز ندارند و یا حتی ممکن است نام آن را هم تا کنون نشنیده باشند.

بیش تر علت این ناشناس بودن این ارز و ارزهایی از این قبیل برای افراد این است که ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین و اتریوم و… که صاحب نام هستند به نوعی بازار را در دست گرفته اند و به قدری صحبت از این ارزهاست که برخی از افراد فراموش کرده اند ارزهای مهم دیگری هم در بازار وجود دارند که حتما ممکن است قابلیت هایی بسیار بهتر و گسترده از این ارزها را داشته باشند.

توجه: معرفی  ارز دیجیتال EOS 💰

 

صرافی ارصرافی ارز دیجیتال eosز دیجیتال eos

صرافی ارز دیجیتال eos

توجه: قیمت ارز دیجیتال EOS چقدر است؟

جزئیات ارز دیجیتال eos

قبل از هر چیز بهتر است با برخی جزئیات و ویژگی های این ارز آشنا شوید تا دیگر مسائل مرتبط به آن را راحت تر درک کنید.

ایاس مدعی است که می تواند در هر ثانیه میلیون ها تراکنش را تایید کند و علت این امر را هم استفاده از DPOS یا همان سیستم توافق اثبات سهام می داند که همین موضوع باعث می شود اگر یک برنامه دچار مشکلی شد سیستم اصلی با مشکل رو به رو نشود که در ادامه ی مقاله درباره ی این موضوع دقیق تر و بیش تر صحبت خواهیم کرد.

یکی از مهم ترین ویژگی های ایاس این است که یک سیستم عامل غیر متمرکز است این چیزی است که تقریبا تمامی ارزهای دیجیتال به دنبال آن هستند.

DPOS چیست؟

همان طور که در پاراگراف های پیشین به DPOS یا همان سیستم توافق اثبات سهام اشاره کردیم و گفتیم که ایاس از آن استفاده می کند . همان طور که می دانید ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین از طریق فرآیند ماینینگ یا همان استخراج تولید می شوند که این کار هم نیاز به دستگاه های مخصوص و برق دارد . ترتیب این کار هم به این صورت است که فرد ماینر یا همان فرد استخراج کننده باید محاسبات رمزنگاری شده را انجام دهد و تراکنش ها را به بلاک چین اضافه کند . این محاسبات به مرور زمان سخت و سخت تر می شود.

اما شبکه ی ایاس از اثبات سهام استفاده می کند که در ادامه به شرح این موضوع برای افرادی که اطلاعی از آن ندارند خواهیم پرداخت .

در اثبات سهام دیگر نیاز به دستگاه های گران قیمت و یا برق نیست این کار به این صورت انجام می شود که فرد بخشی از ارزهای دیجیتال و یا همه ی ارزهای خود را به شبکه اختصاص می دهد و هر کس مقدار بیش تری از ارز دیجیتال را دارا باشد می تواند تعداد بیش تری از بلاک ها را تایید کند و پاداش دریافت کند .

ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که اثبات سهام چه تفاوتی با اثبات سهام نمایندگی شده دارد ؟ در ادامه به این موضوع می پردازیم .

تفاوت اثبات سهام با اثبات سهام نمایندگی شده

در سیستم اثبات سهام همه ی افراد در تایید بلاک ها به نوعی نقش دارند و هر کس در ازای کاری که انجام می دهد مقداری پاداش دریافت می کند که این پاداش در واقع در قالب همان ارز دیجیتال به افراد پرداخت می شود.

در سیستم اثبات سهام برای نمایندگان پول خوبی در نظر گرفته شده است یا به عبارت بهتر به نمایندگان پول خوبی داده می شود از این رو افراد زیادی خواستار این هستند که نماینده بشوند  اما برای این نقش فرد باید دارای ویژگی هایی چون قدرت پردازش سی پی یو و مقدار توکن های خاص و … باشد .

تنها کاربرانی که توکن دارند می توانند به نمایندگان رای دهند. اگر نماینده ای که انتخاب می شود نتواند کار خود را به نحو احسنت انجام دهد از رای گیری حذف خواهد شد و شخص دیگری جایگزین وی خواهد شد.

این موضوع باعث می شود تا سرعت تراکنش ها به مقدر قابل توجهی افزایش پیدا کند و تقریبا کارمزد تراکنش ها هم از بین برود.

میزان کارمزد برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است به گونه ای که برخی پرداخت کارمزد را پراخت هزینه های اضافی بر می شمارند.

صرافی ارز دیجیتال eos

تا به این جای مقاله تقریبا شما با ویژگی ها و نحوه ی عملکرد ایاس آشنا شده اید و قطعا متوجه تفاوت این شبکه با دیگر شبکه های مشهور شده اید و حتی ممکن است به سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال علاقه مند شده باشید.

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که ترغیب به خرید این ارز دیجیتال و یا همان سرمایه گذاری بر روی ایاس شده اید به شما پیشنهاد می کنیم از این جای مقاله به بعد را با دقت بسیار زیاد مطالعه کنید تا بتوانید هم با صرافی ارز دیجیتال eos و نحوه ی نگهداری آن و هم چنین بررسی این موضوع که آیا سرمایه گذاری بر روی آن مفید است یا خیر آشنا شوید.

شما برای خرید EOS می توایند از راه های مختلف که کاملا سلیقه ایست استفاده کنید که هر یک از آن ها خطرات و یا ریسک های مخصوص به خود را دارند اما اگر به دنبال یافتن راهی هستید که بتوانید بدون هیچ نگرانی و دردسری بتوانید آن را بخرید ما خرید از صرافی های معتبر را به شما توصیه می کنیم.

اگر شما هم خرید از صرافی ها را دارید باید بگویم که دو راه پیش روی شماست که با توجه به شرایط خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید:

  • با استفاده از ارزهای فیاتی چون ریال و دلار و … به صورت مستقیم ایاس بخرید.

شما با عضویت در وب سایت های داخلی یا همان صرافی های داخلی که این ارز را ارائه می دهد می توایند به راحتی به خرید و فروش آن بپردازید. قبلا از انجام هر گونه فعالیتی از صحبت و اعتبار صرافی مورد نظر مطلع شوید.

متاسفانه اغلب صرافی های داخلی از ارز دیجیتال EOS  پشتیبانی نمی کنند از این رو کاربران به سمت صرافی های بین المللی روی می آورند. اما به دلیل تحریم هایی که وجود دارد اغلب کاربران مقیم ایران قادر نیستند به صورت مستقیم با دلار ایاس بخرند . آن ها نیاز به مستر کارت و یا ویزا کارت دارند.

صرافی هایی چون صرافی Kraken و یا Bitstamp این ارز را در لیست ارزهای دیجیتال خود ارائه می دهند .برای یافتن لیست کامل و دقیق این صرافی ها می توانید به وب سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید.

  •     ارزهای دیجیتال دیگری را خریداری کنید و سپس آن ها را به ارز دیجیتال ایاس تبدیل کنید.    

اغلب کاربران ایرانی از این روش نیاز خود را برطرف می سازند . برای این منظور کاربران ایرانی می توانند با عضویت در یک صرافی داخلی با استفاده از ریال ارز دیجیتالی چون اتریوم و یا بیت کوین و … را خریداری کنید سپس ارز دیجیتال خریداری شده را در یک صرافی معتبر به eos  تبدیل کنید .

در لیست زیر نام برخی از صرافی هایی را مشاهده می کنید که از ارز دیجیتال eos  پشتیبانی می کند .

  • صرافی چنجلی
  • صرافی شیپ شیفت
  • صرافی بایننس
  • صرافی هیت بی تی سی

البته اغلب صرافی های فوق علاوه بر ارز ایاس از تعداد دیگری از ارزهای دیجیتال موجود در بازار هم پشتیبانی می کنند که عضویت در وب سایت آن ها برای افرادی که دایره ی سرمایه گذاری وسیعی دارند یعنی تمایل دارند به طور هم زمان بر روی چندین ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند می تواند مفید باشد.

   توجه:   ارز دیجیتال چیست؟ چه کاربردی دارد؟

در حال حاضر ایاس بخریم یا خیر؟

خریدن یا نخرید ارز دیجیتال eos و یا هر ارز دیجیتال دیگر بستگی به این موضوع دارد که در آن لحظه از چه وضعیتی برخوردار است . ممکن است ما در این لحظه یعنی زمانی که مشغول نگارش این مقاله هستیم خرید و یا سرمایه گذاری بر روی ایاس را تایید کنیم اما در زمانی که شما این مطلب را مطالعه می کنید این ارز در وضعیت و شرایط خوبی برای سرمایه گذاری و یا ترید کردن قرار نداشته باشد . پس بهتر است دقیقا زمانی که می خواهید این کار را انجام دهید به تجزیه و تحلیل بپردازید.

به طور کلی بازار ارزهای دیجیتال بازار با ثباتی نیست و دائما در حال تغییر است به همین خاطر به شما توصیه می کنیم دانش خود را در این حوزه همیشه بروز نگه دارید تا بتوانید سرمایه گذاری موفق تری تجربه کنید.

 

صرافی ارز دیجیتال eos 💰

منظور از ترید کردن eos چیست؟

د رپاراگراف بالا به کلمه ی ترید کردن اشاره کردیم. بهتر است توضیحاتی در خصوص آن برای افرادی که با این کلمه آشنایی ندارند توضیح دهیم.

اغلب در مطالب مختلف از کلمه ی سرمایه گذاری و ترید کردن به جای یک دیگر استفاده می شود اما باید بدانید که این دو با یک دیگر تفاوت دارند.

اغلب از کلمه ی ترید کردن زمانی استفاده می کنیم فرد تریدر یا همان فرد معامله گر به صورت دائم مشغول خرید و فروش ارز دیجیتال است؛ اما از کلمه ی سرمایه گذاری بیش تر زمانی استفاده می کنیم که فرد یک یا چند ارز را خریداری می کند و ان را مدت زمان طولانی نگهداری می کند و سپس می فروشد این زمان می تواند بین چند ماه تا چند سال باشد.

نگهداری ارز ایاس

شما می توانید ایاس های خریداری شده را در وب سایت خود صرافی نگه داری کنید اما این کار ریسک های مخصوص به خودش را دارد به همین خاطر اگر به دنبال یافتن راهی هستید تا بتوانید امنیت بیش تری را برای دارایی های خود برقرار کنید استفاده از کیف پول های دیجیتالی را به شما توصیه می کنیم.

توکن های ایاس در حال حاضر مبتنی بر اتریوم هستند پس شما برای نگهداری آن ها می توانید از همان کیف پول هایی که از ارز دیجیتال اتریوم پشتیبانی می کنند استفاده کنید. کیف پول هایی چون مای اتر والت و متامسک کیف پول هایی هستند که شما می توانید به راحتی ارزهای دیجیتال خود را برای نگهداری به آن ها بسپارید.

 

صرافی ارز دیجیتال eos

صرافی ارز دیجیتال eos

آینده ی ارز دیجیتال eos

از آن جایی که قیمت ین ارز هم همانند بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال دائما در حال تغییر و نوسان است نمی تواند آینده و پیش بینی دقیقی را از آن را تعریف کرد. زیرا تنها بروز یک جهش بر خلاف چیزی که ما تصور کرده ایم می تواند به طور کل وضعیت ارز دیجیتال را تغییر دهد.

اما تا به این جای کار یعنی از زمان ظهور و پیدایش این ارز تا امروز توانسته رشد و پیشرفت خوبی را پشت سر بگذارد و به عبارتی کاربران و سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود جذب کند و بتواند رضایت اغلب آن ها را هم جلب کند. به همین خاطر افراد زیادی به آینده ی آن امیدوارند و پیش بینی م یکنند این ارز قابلیت رشد بیش تز این را دارد و در آینده ای نه چندان دور ما شاهد رشد چشم گیر ارزهای دیجیتال خواهیم بود حتی امید است روزی برسد که همه ی افراد با بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوند یا به عبارت بهتر با کاربرد آن ها آشنا شوند و تمایل پیدا کنند تمامی امو خود را در قالب دیجیتالی انجام دهند.

تنها با گذر زمان می توانیم بفهمیم که این پیش بینی ها تا چه اندازه درست و غلط بوده است.

امیدواریم مطالب ارائه شده در این مطلب برای شما همراهان همیشگی ما مفید واقع شده باشد و توانسته باشیم اندکی شما را در خصوص تصمیم گیری در خصوص این که بر روی این ارز سرمایه گذاری کنیم یا خیر کمک کرده باشیم.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *