خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم

خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم


آشنایی با خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم برای برداشت سود بیشتر !!🧐 یعنی چی؟ این جمله چه معنایی دارد؟ چه ارتباطی بین کم بودن کارمزد و سود وجود دارد؟ با یک مثال به شما توضیح خواهیم داد. 

به عنوان مثال شما برای خرید چند قطعه جنس به یک مغازه می روید وقتی فروشنده جنس مورد نظر شما را با سود کمتری بفروشد در نتیجه شما به جای پرداخت سود بیشتر می توانید جنس بیشتری را خریداری کنید این مثال در مورد ارز استلار هم به این صورت است که شما وقتی سود کمتری برای خرید استلار پرداخت کنید در نتیجه می توانید استلار بیشتری خریداری کنید. حالا برای شفاف تر شدن و آشنا شدن با صرافی هایی که کارمزد کمتری دریافی می کنند می توانید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. 

توجه: معرفی ارز دیجیتال استلار 

استلار یکی از آلت کوین های آینده دار بازار است که کم تر وب سایتی به شرح این ارز پرداخته است ؛ دلیل این امر هم این است که بیش تر کاربران و سایت ها تمرکز خود را بر روی ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین و اتریوم و … گذاشته اند، اما شناخت دیگر ارزهای مهم و پر کاربردی چون استلار می تواند به شما کمک کند تا بتوانید سرمایه گذاری بهتری را تجربه کنید .

شما می توانید در کنار سرمایه گذاری بر روی ارزی چون بیت کوین بخش کوچکی از سرمایه ی خود را به این ارز اختصاص دهید خصوصا این که اگر بتوانید این ارز را با کارمزد کمی خریداری کنید می توانید چندین برابر سود بیش تری کسب کنید ؛ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید ارز دیجیتال استلار را با کم ترین کارمزد ممکن خریداری کنید .

 

خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم

خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم

در ابتدا شما را با برخی جزئیات خرید این ارز آشنا خواهیم کرد:

خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم

یکی از امن ترین روش ها برای خرید استلار می تواند صرافی ها باشند؛ درست است که صرافی ها مبلغی را به عنوان کارمزد از طرفین معامله دریافت می کنند ؛ اما در ازای آن امنیت بسیار خوبی را برای کاربرانشان فراهم می کنند.

حالا اگر شما بتوانید صرافی را پیدا کنید که نرخ کارمزد کمی داشته باشد می توانید هم هزینه ی کمی را برای خرید پرداخت کنید و هم این که از امنیت فوق العاده آن بهره ببرید.


  وب سایت یوریپتو این تضمین را به شما می دهد که بتوانید خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم را عملی سازید و هم اینکه نهایت امنیت را برای دارایی و پول شما فراهم کند.   


 

با صرف چند دقیقه وقت جهت ثبت نام در این وب سایت می توانید در هر زمان که دوست داشتید؛ استلار و یا هر ارز دیجیتال دلخواهتان را با کم ترین کارمزد ممکن و بالاترین سرعت خریداری کنید.

از کجا می توان ارز دیجیتال استلار خریداری کرد؟

صرافی ها میتوانند گزینه ی خوبی برای خرید استلار باشند اما مسلما فعالیت در بازارهای آنلاین به دلیل امکان مشاهده ی پیشنهادهای بیش تر و متنوع تر می تواند گزینه ی مناسبی باشد؛ زیرا شما بدون حضور واسطه می توانید خرید بهتری را تجربه کنید.

معمولا در این بازارهای معاملاتی افراد مختلف ارز دیجیتال مورد نظرشان به عنوان مثال استلار را با قیمت های مختلف ارائه می دهند. ممکن است یک نفر استلار را با قیمت 5 دلار برای فروش بگذارد و شخص دیگری با قیمت 4.5 دلار، شما با بررسی این قیمت ها می توانید؛ گزینه ای که برای شما مناسب تر است را انتخاب کنید.

قیمت خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم

قیمت استلار هم مانند دیگر ارزها ثابت نیست و نوسانات شدیدی را همیشه تجربه می کند در این لحظه یعنی روز 4شنبه تاریخ 5/آبان/1400هر واحد ارز دیجیتال استلار با قیمتی در حدود 9,436 تومان مورد معامله قرار می گیرد.

هر زمان که شما این مطلب را مطالعه کردید می توانید قیمت لحظه ای این ارز رابررسی کنید تا دقیق تر متوجه این نوسانات شوید.

توجه: راهنمای خرید ارز استلار در ایران 

خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم به واسطه ی ریال

اگر قصد دارید با استفاده از ریال به خرید و فروش ارز استلار بپردازید چندین راه پیش روی شماست.

  • یکی از این راه ها این است که در یک صرافی ایرانی که ارز دیجیتال استلار را با نرخ کارمزد کمی ارائه می دهد عضو شوید و سپس با استفاده از ریال به خرید و فروش آن بپردازید.
  • یکی دیگر از این روش ها این است که استلار را به صورت مستقیم خریداری کنید معمولا افرادی هستند که در گروه های تلگرامی و دیگر شبکه های اجتماعی به خرید و فروش این ارز می پردازند، شما اگر بتوانید یک فرد مطمئن را پیدا کنید؛ میتوانید بدون پرداخت هزینه کارمزد به صرافی این ارز را خریداری کنید.

هرگز از افرادی که نمی شناسیو به آن ها اعتماد ندارید استلار نخرید و یا به آن ها ارز نفروشید؛ زیرا این کار ریسک زیادی به همراه دارد که حتی ممکن است منجر به از دست رفتن کل دارایی و سرمایه ی شما بشود.

 

خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم

خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم

خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم از صرافی های خارجی

صرافی های خارجی زیادی هستند که از استلار پشتیبانی می کنند، برای کسب اطلاعات در خصوص اکسچنج هایی که از این ارز پشتیبانی می کنند می توانید به وب سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید.

بعد از این که توانستید صرافی های خارجی که این ارز را در لیست معاملاتی خود را دارند پیدا کنید باید به وبسایت رسمی هر یک مراجعه کنید تا نرخ کارمزد خرید و فروش استلار را بررسی کنید.

برخی از صرافی های بین المللی که می توانید از آن ها استلار خریداری کنید و از امنیت و شهرت بسیار خوبی هم برخوردارند عبارتند از :

  • صرافی بایننس
  • صرافی کوین بیس
  • صرافی چنجلی

 

 

توجه: معرفی صرافی آنلاین معتبر 

 

از کدام صرافی ارز دیجیتال استلار بخریم؟

شما قبل از هر چیز باید فاکتورهای مهمی چون امنیت، شهرت ، اعتبار و … را در نظر بگیرید و سپس فاکتور کارمزد را بررسی کنید. درست است که میزان کارمزد می تواند در سود و سرمایه ی شما تاثیر گذار باشد اما نباید مانع این شود که شما دیگر معیارها را نادیده بگیرید.

هم چنین شما باید موقعیت جغرافیایی خودتان را هم مد نظر داشته باشید ؛ اگر ساکن کشور ایران هستید صرافی های ایرانی چون یوریپتو می توانند گزینه ی مناسبی برای شما عزیزان باشند.

شما به علت تحریم هایی که علیه کشور ایران وجود دارد نمی توانید به راحتی در صرافی های خارجی به معامله کردن بپردازید اما راه حل هایی چون استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی می تواند به شما کمک کند تا بتوانید در این اکسچنج ها فعالیت کنید.

با خرید ارز دیجیتال استلار چه مقدار سود می توان کسب کرد؟

این که شما چه زمانی این ارز را بخرید و بفروشید می تواند در میزان سودی که کسب می کنید تاثر گذار باشد؛ هم چنین اگر شما مقادیر زیادی از استلار را خریداری کنید می توانید سود بیش تری را به دست بیاورید و همین طور اگر ضرر کنید متحمل ضرر بیش تری خواهید شد؛ اگر هنوز تجربه ی کافی در این خصوص ندارید توصیه می کنیم مقدار زیادی از سرمایه ی خود را به این کار اختصاص ندهید.

البته ممکن است شما با خرید استلار نه تنها سودی کسب نکنید، بلکه بخشی از سرمایه ی خود را هم از دست بدهید سعی کنید قبل از سرمایه گذاری برنامه ریزی دقیقی از آن چه که می خواهید داشته باشید.

چه زمانی استلار بخریم؟

نمی توان زمان دقیقی مشخص کرد و گفت این بهترین زمان ممکن برای خرید ارز دیجیتال استلار است ؛ زیرا این ارز وضعیت ثابت و پایداری ندارد و کوچک ترین رویداد می تواند بر روی روند قیمتی این ارز اثر بگذارد، اگر می خواهید ؛ بهترین زمان ممکن برای خرید و فروش این ارز را پیدا کنید باید روش های تحلیل مانند تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال و … را یاد بگیرید و هر زمان که قصد خرید را داشتید با بررسی وضعیت بازار در همان لحظه می توانید بهترین تصمیم را بگیرید .

البته در همین وب سایت و دیگر سایت هایی که در حوزه ی کریپتوکارنسی فعالیت می کنند اغلب به صورت هفتگی و … تحلیل هایی در خصوص ارزهای مختلف منتشر می شود که می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر به آن ها مراجعه کنید.

وب سایت هایی که استلار را با کارمزد کم می فروشند کدام اند؟

شما اگر قصد خرید ارز استلار از صرافی هایی داخلی را دارید می توانید با روش های مختلف صرافی که نرخ کارمزد کم تری دارد را پیدا کنید.

یکی از این روش های پیشنهادی این است که اگر قصد دارید با استفاده از ریال و از صرافی های داخلی این ارز دیجیتال را خریداری کنید می توانید در اینترنت کلمه ی خرید ارز استلار را جستجو کنید بعد از این کار وب سایت های مختلفی را خواهید یافت که از این ارز پشتیبانی می کنند که با تحقیق و پرس و جو می توانید یکی از این وب سایت ها را که نرخ کارمزد کم تری دارد، برای خرید و فروش انتخاب کنید.

البته شما با مراجعه به صفحه ی اصلی هر یک و مطالعه ی ویژگی های آن ها می توانید از مبلغ کارمزد هم مطلع شوید.

یکی دیگر از روش هایی که می توانید برای انتخاب صرافی با کارمزد کم پیدا کنید این است که از دیگر کاربران و سرمایه گذارانی که از قبل در این صرافی ها فعالیت می کنند پرس و جو کنید تا یک صرافی امن و معتبر و هم چنین با نرخ کارمزد مناسب را پیدا کنید.

این صرافی ها کلاهبردار هستند!

این روزها که بیش تر افراد با دنیای ارزهای دیجیتال آشنایی دارند و مشغول فعالیت در این عرصه هستند، در کنار این ها بازار برای کلاه برداران و سودجویان هم داغ تر شده است.

بسیاری از افراد با ساخت وب سایت های جعلی و تبلیغات در زمینه هایی که می دانند ممکن است کاربر و سرمایه گذار جذب آن ها شود دست به کلاه برداری و سود جویی میزنند.

این روزا صرافی های جعلی بسیاری یافت می شوند که ادعا می کنند یک ارز را با قیمت پایین تر و یا با کارمزد کم تر ارائه می دهند اما هدف اصلی آن ها به سرقت بردن پول و یا اطلاعات کاربران است.

پس اگر با چنین وب سایت هایی رو به رو شدید قبل از هر گونه اقدامی از صحت و اعتبار آن ها مطمئن شوید.

توجه: تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

آیا ارز استلار قانونی و امن است؟

در پایان بهتر به این سوال پر تکرار از کاربران بپردازیم این که بسیاری از افراد در خصوص امن بودن و یا قانونی بودن استلار سوال می کنند باید بگوییم که خود ارز و شبکه ی استلار به خودی خود هیچ مشکلی مانند عدم امنیت و کلاهبرداری و … ندارد.

بلکه این خود کاربران هستند که از استلار و یا سایر ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین و اتریوم و … به صورت نادرست و در جنبه های منفی استفاده می کنند. 

اگر دقتکرده باشید این مساله در خصوص ارزهای فیات یچون دلار و ریال و … هم وجود دارد . بسیاری از افراد از این ارزها برای گذراندن زندگی روزمره ی خود استفاده می کنند ولی عده ای دیگر با آن ها دست به پولشویی و … می زنند که این مسائل هیچ ارتباطی با ماهیت خود ارز ندارد بلکه این افراد هستند از آن ها نادرست استفاده می کنند.

پس اگر شما از استلار برای جنبه های مثبت استفاده کنید و همین طور با خرید و فروش و… به نظام مالی کشوری ضربه ای وارد نکنید در واقع کسی نمی تواند فعالیت شما را غیر قانونی تلقی کند.

جمع بندی کلی

وب سایت ها و صرافی های مختلف ارز دیجیتال استلار و حتی سایر ارزهای موجود در بازار را هم با قیمت های مختلف و هم با میزان کارمزدهای مختلف ارائه می دهند. علاوه بر این تنها راه خرید اسن ارز صرافی های آنلاین نیستند بلکه شما می توانید از هر روشی ه فکر میکنید می تواند برای شما متاسب تر باشد برای به دست آوردن این ارز استفاده کنید اما باید مراقب این مساله باشید که صرفا جنبه ی مالی و پولی این قضیه را در نظر نگیرید.

گاهی بهتر است برای این که بتوانید از دارایی و پول خود بهتر مراقبت و نگهداری کنید حتی مبلغ بیش تری را هم پرداخت کنید.

امیدواریم مطالب درج شده در این صفحه برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد و بتوانید سرمایه گذاری موفقی را پشت سر بگذارید.

اگر شما از یوریپتو و یا دیگر صرافی ها و روش های فوق ارز استلار را خریداری کرده اید تجربه ی خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

 

 

 

4 دیدگاه

    • سلام دوست عزیز برای اطلاع از قسمت دقیق ارز استلار می تونید به صفحه اصلی سایت برید و بر روی قیمت ارز های دیجیتال در منو کلیک کنید و از قیمت دقیق مطلع بشید.

  • راهنماییتون در مورد خرید ارز دیجیتال استلار با پرداخت کارمزد کم خیلی مفید بود لطفا در مورد سایر ارزها هم مطلب بذارین

  • کارمزد ارز استلار در صرافی های ایرانی رو چجوری میتونیم با هم مقایسه کنیم و اینکه کدوم صرافی ها برای معامله حجم زیاد کارمزد کمتری دارن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *