پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل


در این مقاله از یوریپتو می خواهیم به طور جامع به پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل بپردازیم، به همین منظور در ابتدا نگاهی به گذشته این رمزارز و سپس وضعیت فعلی آن می اندازیم، اتفاقات و یا روندی که در گذشته این رمزارز تجربه کرده است، ممکن است در آینده هم تکرار شود، به همین خاطر مطالعه ی این موارد می تواند برای شما بسیار سودمند باشد؛ شما با داشتن یک دید کلی نسبت به آینده ی یک رمزارز می توانید با خیال آسوده تر سرمایه گذاری خود را شروع کنید.

تاریخچه قیمتی ارز دیجیتال ریپل

در ابتدا بهتر است یک نگاه کلی به وضعیت این رمزارز در گذشته بیاندازیم.

XRP در تاریخ 7 ژانویه سال 2018 میلادی و یا 17ام دی ماه سال 1396 با قیمت 3.37 دلار و یا 14,781 تومان با نرخ دلار 4,376 تومان به اوج قیمت دلاری خود رسیده بود، هم چنین در حدود 5 ماه قبل یعنی 14 آوریل سال 2021 میلادی و یا 25 ام فروردین سال 1400 این رمزارز با قیمت 1.95 دلار و یا 49,054 تومان با نرخ دلار 25,100 تومانی به اوج قیمت ریالی خود رسیده بود.

نمودار تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ریپل را از ابتدا تا به این لحظه در تصویر زیر مشاهده می کنید.

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

وضعیت فعلی ارز دیجیتال ریپل

زمانی که ما مشغول نگارش این مطلب هستیم( 28ام شهریور ماه سال 1400 و یا 19 سپتامبر سال 2021 میلادی) هر واحد ارز دیجیتال ریپل با قیمتی برابر با 1.08 دلار و یا 29,816 تومان در صرافی های آنلاین مورد معامله قرار می گیرد.

این رمزارز هم اکنون دارای رتبه ی 6 بازار از نظر حجم بازار است و با نماد اختصاری XRP در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می شود، تعداد کل واحدهای این ارز دیجیتال برابر است با 100 میلیارد واحد و تعداد 46.62 میلیارد واحد از این رمزارز در حال گردش می باشد.

این رمزارز سهم 2.24 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد که صرافی Hotcoin Global با اختصاص دادن 98.30 درصد از حجم معاملات روزانه ی این رمزارز توانسته جز فعال ترین صرافی هایی باشد که این رمزارز درون آن مورد معامله قرار می گیرد.

توجه: بهترین زمان سفارش ریپل

هم اکنون افراد زیادی هستند که بر روی ریپل سرمایه گذاری کرده اند و توانسته اند سود خوبی هم به دست بیاورند و در عین حال عده ای دیگر با خرید و فروش این ارز متحمل ضرر شده اند؛ این که شما در حال حاضر با خرید و فروش این رمزارز سود کنید و یا ضرر، بستگی به این مساله دارد که شما دقیقا چه زمانی این رمزارز را خریداری کنید و چه زمانی آن را به فروش برسانید، زیرا قیمت این رمزارز دائما در حال تغییر و نوسان است و یک کاربر ممکن است از این نوسانات سود کسب کند و کابر دیگر با این نوسانات متحمل ضرر و زیان شود.

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

هر چند که نمی توان به طور قطعی درباره ی قیمت و وضعیت یک ارز دیجیتال در آینده صحبت کرد اما به هر حال می توان حدس هایی را درباره ی آن ارائه داد، با داشتن یک دید کلی از وضعیت این رمزارز در آینده می توان یک پلن معاملاتی دقیق تر و بهتر داشت و در نتیجه می توان سرمایه گذاری موفق تری را هم تجربه کرد؛ در خصوص وضعیت XRP در آینده هم مانند سایر ارزهای دیجیتال نظرات مختلفی وجود دارد، عده ای آینده ای روشن و پر از سود را برای آن و سرمایه گذارانش در نظر گرفته اند و عده ای دیگر هم  چندان به آینده ی این رمزارز امیدوار نیستند و بر این باورند که سرمایه گذاران XRP در آینده متحمل ضرر و زیان خواهند شد اما اغلب تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای برای این رمزارز آینده ای روشن را می بینند زیرا این ارز دیجیتال از همان روزهای ابتدای ظهورش تا به امروز توانسته هم مورد توجه کاربران و سرمایه گذاران بسیاری قرار بگیرد، هم چنین آن ها معتقدند اگر به این رمزارز زمان بیشتری بدهیم می تواند ویژگی های خود را بهبود ببخشد و در نتیجه کاربران بیشتری روی به خرید و فروش این رمزارز خواهند آورند.

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل از دیدگاه DigitalCoinprice

در تصویر زیر پیش بینی که وب سایت دیجیتال کوین پرایس برای آینده ی ارز دیجیتال ریپل ارائه کرده است، را مشاهده می کنید.

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

توجه: صرافی ارز دیجیتال ریپل

میزان سود خرید ریپل در آینده

اغلب افرادی که بر روی XRP سرمایه گذاری کرده اند و یا قصد خرید این رمزارز را دارند، می خواهند اطلاعاتی درباره ی پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل داشته باشند، از آن جایی که قیمت این ارز و سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار ثابت نیست، صحبت درباره ی وضعیت آن در آینده کار آسانی نیست.

مسلما شما هر چه مقادیر بیشتری از XRP را خریداری کنید، زمانی که این ارز افزایش قیمت پیدا کند، شما با فروش این رمزارز می توانید سود بیشتری کسب کنید اما این مساله را هم در نظر داشته باشید که با افت قیمت آن متحمل ضرر بیشتری هم خواهید شد بنابراین همیشه بهتر است مقداری از پول و سرمایه ی خود را برای سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال به کار بگیرید که توان از دست دادن آن ها را هم داشته باشید؛ به ویژه اگر تجربه ی چندانی در این خصوص ندارید و به عنوان یک فرد تازه وارد می خواهید این کار را شروع کنید بهتر است حجم کمی از XRP را خریداری کنید.

 

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

آیا ممکن است با خرید ریپل متحمل ضرر شویم؟

شما با خرید ریپل و یا هر ارز دیجیتال دیگری ممکن است هم سود کنید و هم این امکان وجود دارد که ضرر کنید، زیرا قیمت آن هیچ ثباتی ندارد و در واقع همین عدم ثبات قیمت ارزهای دیجیتال است که فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال را برای افراد جذاب تر کرده است.

ممکن است مدتی بعد از این که شما XRP خریداری کردید، قیمت آن کاهش پیدا کند و شما با فروش آن نه تنها سود به دست نیاورید بلکه بخشی از سرمایه ی خودتان را هم از دست بدهید؛ زمانی می توانید با سرمایه گذاری بر روی ریپل موفق باشید که بتوانید زمان مناسب خرید و فروش این رمزارز را به خوبی تخمین بزنید و ریسک های موجود در مسیر را به فرصتی برای کسب سود تبدیل کنید.

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل برای سرمایه گذاری بلند مدت

XRP می تواند هم در بلند مدت سود خوبی به همراه داشته باشد و هم در کوتاه مدت و این مساله کاملا بستگی به این مساله دارد که زمانی که شما قصد خرید و فروش این رمزارز را دارید، وضعیت بازار به چه صورت باشد، ممکن است در یک برهه ی زمانی خاص شما با سرمایه گذاری بلند مدت بر روی XRP بتوانید موفقیت بیشتری کسب کنید و در یک برهه ی زمانی دیگر با سرمایه گذاری کوتاه مدت بر روی آن سود بیشتری به دست بیاورید.

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

همان طور که در دیگر مقالات موجود در این وبسایت اشاره کردیم، سرمایه گذاری کوتاه مدت را با نام ترید کردن می شناسیم و افرادی که این کار را انجام می دهند( دائما در حال خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند) تریدر گفته می شود. ترید کردن ریپل از ریسک بسیار زیادی برخوردار است  زیرا قیمت این رمزارز دائما در حال تغییر است و در حین ترید کردن ممکن است همه چیز بر اساس آن چه که شما تصور کرده بودید، پیش نرود.

آینده ی ریپل بهتر است یا بیت کوین؟ کدام یک را خریداری کنیم ؟

در واقع برای این که بتوانیم بگوییم کدام یک از این دو آینده ی بهتری دارند، نیاز است تا به مقایسه ی آن ها بپردازیم که انجام این کار اصلا درست و حرفه ای نیست زیرا پروژه های مختلف برای اهداف مختلف به وجود آمده اند و برای رسیدن به اهدافشان هم گام بر می دارند، اما در هر صورت هم ریپل و هم بیت کوین می توانند آینده ی بسیار خوب و درخشانی داشته باشند، شما مجبور نیستید صرفا بر روی یکی از این ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید، بلکه می توانید به طور هم زمان بر روی ریپل سرمایه گذاری کنید و هم رمزارز بیت کوین.

حتی بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای هم این کار را توصیه می کنند؛ زیرا اگر به طور مثال ریپل دچار افت قیمت شود و بیت کوین با افزایش قیمت موجه شود، شما می توانید ضرری که از سوی ریپل متحمل شده اید با سودی که از بیت کوین کسب کرده اید، جبران کنید.

توجه: آیا تاریخچه ی ریپل را می دانید؟

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

پیش بینی آینده قیمت ارز ریپل

نتیجه گیری

شما با خرید XRP ممکن است هم سود کنید و هم ضرر و این مساله به مقدار زیادی به مدیریت ریسک شما بستگی دارد، اگر شما بتوانید مدیریتی خوبی روی این ریسک ها داشته باشید و به صورت کاملا اصولی سرمایه گذاری خود را شروع کنید، قطعا در این عرصه موفق خواهید بود.

فراموش نکنید شما خودتان می تواند بهترین تحلیلگر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باشید، در این صورت دیگر نیازی نیست که به تحلیل افراد و یا وب سایت های مختلف تکیه کنید؛ شما با یادگیری روش های مختلف تحلیل می توانید زمان مناسب خرید و فروش XRP و یا هر ارز دیجیتال دیگری را تخمین بزنید و سود کسب کنید به همین علت است که همیشه تاکید کرده ایم برای موفق بودن در حوزه ی کریپتوکارنسی قبل از هر چیز بهتر است دانش و اطلاعات خود را در این خصوص افزایش دهید و در طول مسیر سرمایه گذاری هم این اطلاعات را بروز نگه دارید.

اغلب وب سایت های پیش بینی مانند DigitalCoinprice و WalletInvestor نسبت به آینده ی ارز دیجیتال ریپل بسیار خوش بین هستند و انتظار رشد و پیشرفت بیشتری برای این رمزارز دارند.

1 دیدگاه

  • من برای خرید ارز دیجیتال دنبال صرافی خوب هستم اما فوبیای اعتماد و دارم نمیدونم چیکار کنم همش میترسم پولم بره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *