صرافی آنلاین ارز دیجیتال در تهران

صرافی آنلاین ارز دیجیتال در تهران


کاربرد صرافی های آنلاین ارز دیجیتال چیست؟ صرافی آنلاین در تهران؛ صرافی های عادی که در سطح شهر وجود دارند افراد با مراجعه ی حضوری به آن ها می توانند ریال را به دلار و یا یورو و یا حتی بالعکس یعنی دلار را به ریال و یا سایر ارزهای موجود تبدیل کنند که این اقدامات مربوط به پول فیات است.

اما چند سالی است که ارزهای دیجیتال وارد بازار اقتصاد شده اند در اصل این ارزهای دیجیتال نوعی پول دیجیتالی هستند که در بستر اینترنت مورد معامله و معاوضه قرار می گیرند؛ به همین منظور صرافی های آنلاین ارز دیجیتال در سراسر جهان به وجود آمدند تا بتوانند تمامی نیاز های کاربران و سرمایه گذاران را در خصوص خرید و فروش یا مبادله ی ارز های دیجیتال مختلف با یک دیگر رفع کنند.

توجه: آیا میدانید ارز دیجیتال چیست؟ 

کاربران ایرانی چگونه ارز دیجیتال بخرند؟

کاربران در هر جای از جهان که باشند می توانند اقدام به فعالیت در حوزه ی ازهای دیجیتال بنمایند؛ اما به علت محدودیت هایی که تحریم های حاکم بر ایران برای کاربران به وجود آورده است آن ها نمی توانند در صرافی های بین المللی فعالیت کنند البته راهکار هایی مانند استفاده از برنامه های تغییر ای پی مانند وی پی ان ها و وی پی اس ها معرفی می شود که باعث می شود آی پی کاربران آی پی به غیر از کشور ایران را نشان دهد تا بتوانند در آن جا فعالیت کنند.
ما هیچ یک از این روش ها را تایید نمی کنیم؛ زیرا در هر صورت نوعی دور زدن قوانین به شمار می آیند و ممکن است دارایی و سرمایه ی شما مسدود شود.
بهترین و معتبر ترین راه برای خرید ارزهای دیجیتال برای کاربران ایرانی استفاده از وب سایت صرافی های آنلاین داخل کشور است. خوشبختانه این روزها با افزایش تقاضای کاربران برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال تعداد صرافی های انلاینی که در ایران به کاربران خدمات رسانی می کنند نیز افزایش یافته است و شما با تحقیقات کامل و کسب اطلاعات در خصوص آن ها می توانید به راحتی شروع به فعالیت در حوزه ی ارزهای دیجیتال کنید و دیگر نگران بلوکه شدن داراییتان نباشید.

توجه: آیا بهترین صرافی ارز دیجیتال تهران را میشناسید؟

صرافی آنلاین در تهران

همان طور که گفتیم صرافی های آنلاین بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که به کاربران خدمات می رسانند و افراد بدون نیاز به مراجعه ی حضوری و از طریق اینترنت می توانند به معامله و مبادله بپردازند؛ تنها دفتر مرکزی این صرافی هاست که در مکان های مختلفی قرار دارند؛  به عنوان مثال صرافی آنلاین در تهران با صرافی آنلاین در شهر دیگر با یک دیگر تفاوتی ندارند این تنها ذفتر مرکزی آن هاست که با یک دیگر تفاوت جغرافیایی دارند؛ در هر دو نیازی به مراجعه ی حضوری شما نیست و تمامی امور مرتبط به ارزهای دیجیتال را می توانید از راه دور به انجام برسانید.

هشدار درباره ی صرافی های آنلاین

مراقب باشید فریب صرافی های آنلاین را نخورید!

صرافی های آنلاین موظف اند برای فعالیت قانونی خود از مراکز مربوطه مجوز دریافت کنند؛ اما با این حال عده ای به صورت غیر قانونی و بدون مجوز مشغول به فعالیت هستند و گاها اخباری در خصوص کلاه برداری هایی که از این طریق صورت می گیرد به گوش می خورد؛ حتما قبل از اعتماد و ثبت نام در سایت صرافی های آنلاین رزومه و پیشینه ی آن ها را مورد مطالعه وبررسی قرار دهید.

صرافی آنلاین در تهران

صرافی آنلاین در تهران

توجه: آیا با پلتفرم های ارز دیجیتال آشنایی دارید؟ 

آیا می توان به صرافی های آنلاین اعتماد کرد؟

هر صرافی آنلاین باید یک سری فاکتور کلی را داشته باشد تا بتوان با خیال راحت در آن فعالیت کرد در ادامه چند ویژگی کلی را برای یک صرافی معتبر معرفی می کنیم:

شهرت صرافی آنلاین ارز دیجیتال

هر چه تعداد بیش تری از کاربران در یک صرافی فعالیت کنند صرافی معروف تر خواهد شد و این به این معنی است که افراد بیش تری به این صرافی اعتماد دارند.

امنیت صرافی آنلاین ارز دیجیتال

امنیت یکی از مهم ترین فاکتورهای یک صرافی خوب ارز دیجیتال است؛ زیرا شما می خواهید تمام دارایی و برخی اطلاعات شخصی خود را در اختیار آن قرار دهید .

کارمزد صرافی آنلاین ارز دیجیتال

تقریبا تمامی صرافی های آنلاین در ازای هر تراکنشی که کاربران در آن جا انجام می دهند هزینه ای را تحت عنوان کارمزد دریافت می کنند؛ البته این نرخ ثابت نیست و بسته به نوع ارز دیجیتالی که معامله می شود متغییر است ؛ اما به طور تقریبی صرافی که میزان کارمزد آن زیر 3 درصد باشد قابل قبول محسوب می شود .

روش های پرداخت صرافی آنلاین ارز دیجیتال

باید این نکته را حتما بررسی کنید که صرافی ارز دیجیتال مورد نظر انجام معاملات را با چه روش پرداختی می پذیرد ؟ برخی از صرافی های آنلاین فقط ه کاربران اجازه می دهند تا ارزهای دیجیتال مختلف را با یک دیگر مبادله کنند و در عین حال برخی دیگر از صرافی ها هستند که به کاربران و سرمایه گذاران این امکان را می دهند که با استفاده از پول فیات به خرید و فروش بپردازند.

تنوع در ارزهای دیجیتال ارائه شده

برخی از صرافی های آنلاین تمامی ارزهای دیجیتال موجود در جهان را اراده نمی دهند و تنها لیستی محدود از ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می دهند اگر قصد انجام سرمایه گذاری بر روی چند ارز را دارید؛ حتما لیست ارزهای دیجیتال ارائه شده توسط صرافی مورد نظر را مورد طالعه و بررسی قرار بدهید.
5 فاکتوری که در متن بالا مورد بررسی قرار گرفت تنها یک سری قواعد کلی در خصوص صرافی های آنلاین بودند؛ اما برخی افراد خواسته های متفاوتی از یک صرافی ارز دیجیتال دارند که می توانند با مراجعه به وب سایت اصلی صرافی ها از تمام ویژگی های آن ها مطلع شوند تا مناسب ترین صرافی را انتخاب کنند.
معمولا سایت های صرافی ارز دیجیتال قسمتی تحت عنوان نظرات کاربران دارند؛ با مراجعه به این بخش و مطابقت دادن نظرهای مثبت و منفی که کاربران و سرمایه گذاران منتشر کرده اند می توانید راحت تر تصمیم گیری کنید. 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *