صرافی آنلاین بدون احراز هویت

صرافی آنلاین بدون احراز هویت


صرافی آنلاین بدون احراز هویت؛ همان‌طور که می‌دانید این روزها صرافی‌های آنلاین یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی به شمار می‌آیند که روزانه تعداد زیادی از کاربران در این صرافی‌ها مشغول معامله هستند. اما فعالیت یا عضویت در این صرافی‌ها نیازمند شرایط و انجام برخی روندهایی است که در این مقاله می‌خواهیم به طور مفصل در این مورد صحبت کنیم.

به خصوص این روزهای اخیر که بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال بسیار داغ و بحث بر‌انگیز است، افراد زیادی تمایل دارند که در این عرصه فعالیت کنند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید مطالعه‌ی این مقاله می‌تواند برای شما سودمند باشد.

صرافی چیست؟

به احتمال زیاد این روزها تمامی افراد با مفهوم صرافی و ساز و کار آن آشنایی دارند یا حداقل برای یک بار هم که شده به آن‌ها مراجعه کرده‌اند؛ اما وقتی صحبت از ارزهای دیجیتال و صرافی‌ها می‌شود باید این موضوع را در نظر بگیرید که صرافی های آنلاین معتبر با صرافی‌های موجود در سطح شهر تفاوت بسیاری دارند.

صرافی‌های آنلاین صرفا محلی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند؛ از آن جایی که ارزهای دیجیتال جنبه‌ی فیزیکی و قابل لمسی ندارند از این رو تمام مسائل پیرامون آن‌ها یعنی خرید و فروشی که در این حوزه صورت می‌گیرد هم الکترونیکی و دیجیتالی هستند.

صرافی‌های آنلاین محلی هستند که به کاربران و سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهند تا به صورت آنلاین و بدون هیچ مراجعه‌ی حضوری در هر لحظه از شبانه روز و در هر موقعیت مکانی که هستند تنها با دسترسی داشتن به اینترنت بتوانند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

  🔔  توجه : این مقاله در تاریخ 25 بهمن ماه سال 1400 بروز رسانی شد. 🔔 

احراز هویت در صرافی های آنلاین

همان‌طور که در پاراگراف فوق برایتان شرح دادیم برای این که بتوانید در صرافی‌ها فعالیت کنید باید یک سری مراحل را انجام دهید؛ در مرحله‌ی اول باید یک صرافی معتبر آنلاین را که با نیازها و خواسته‌های شما تطابق دارد را انتخاب کرده و سپس از طریق وب سایت آن اقدام به عضویت یا همان ثبت نام کنید.

در پی این کار صرافی از شما می‌خواهد که احراز هویت انجام دهید یعنی شما باید ثابت کنید که هویتی که مدعی آن شده‌اید خود شما هستید؛ صرفا بازار ارزهای دیجیتال نیست که افراد را ملزم به انجام این کار می‌کند. این روزها که بازار سهام و اوراق بهادار به ویژه در کشور ایران بسیار پر طرفدار شده است افراد برای این که بتوانند در بازار بورس نیز فعالیت کنند باید در این سامانه ثبت نام نمایند که در پی آن از افراد خواسته می‌شود که احراز هویت انجام دهند.

انجام احراز هویت در صرافی‌ها مزایای دارد که در ادامه‌ی این مطلب برای شما شرح خواهیم داد.

انواع احراز هویت

باید بدانید که احراز هویت به طور کلی انواع مختلفی دارد یعنی با روش‌های مختلفی این کار صورت می‌گیرد که در ادامه برای شما شرح می‌دهیم:

احراز هویت با استفاده از رمز عبور

یکی از ساده‌ترین و در عین حال متداول‌ترین روش همین رمز عبور است که در عین حال ضعیف‌ترین سطح امنیت را دارد. برای این کار شما باید از نام کاربری و رمز عبور خود استفاده کنید که در این صورت اگر فردی به جز شما هم این اطلاعات را در دسترس داشته باشد می‌تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

احراز هویت با استفاده از اثر انگشت یا اسکن چهره

از این روش می توان به عنوان ایمن ترین روش احراز هویت یاد کرد؛ زیرا از این طریق امکان سرقت رفتن اطلاعات شما وجود ندارد. اما از آن جایی که تهیه‌ی امکانات برای این کار هزینه بر است افراد زیادی تمایل ندارند که از آن استفاده کنند.

احراز هویت با استفاده از توکن یا کارت های هوشمند

افراد در این روش با استفاده از وسیله‌ی فیزیکی مانند کارت‌های هوشمند یا توکن این کار را انجام می‌دهند‌؛ یعنی برای این کار نیاز نیست که چیزی مانند رمز عبور و غیره را حفظ کنید؛ در این روش اگر شما این وسیله‌ی فیزیکی را از دست بدهید و این وسیله در اختیار کسی دیگری قرار بگیرد هویت مالک اصلی جعل می‌شود.

احراز هویت با استفاده از تایید هویت دو عاملی

این روش را می‌توان ترکیبی از دیگر روش‌ها درنظر گرفت‌؛ یعنی هر چه تعداد فاکتورهای مورد نیاز برای احراز هویت بیش‌تر باشد امنیت آن هم افزایش پیدا می‌کند.

چرا در صرافی های آنلاین احراز هویت انجام می شود؟

ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چه لزومی برای این کار است یا این که چرا این فرآیند برای صرافی‌های ارز دیجیتال اهمیت دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که روند احراز هویت می‌تواند از جرایمی که ممکن است در این فضا صورت بگیرد جلوگیری خواهد کرد. در ادامه به شرح این جرایم خواهیم پرداخت:

 • پولشویی
 • عدم پرداخت ارز دیجیتال
 • عدم پرداخت مالیات
 • سرقت و هک حساب بانکی افراد

صرافی آنلاین بدون احراز هویت

روش احراز هویت در صرافی های آنلاین

اغلب برای احراز هویت در صرافی‌ها در ابتدا از شما خواسته می‌شود یک سری مدارک شناسایی را به آن‌ها ارائه دهید و در پایان هم یک عکس سلفی از شما خواسته می‌شود.

البته ممکن است این روش در صرافی‌های مختلف اندکی با یک دیگر تفاوت داشته باشد اما نگران این موضوع یا سختی آن نباشید اولا این که خود صرافی شما را در انجام این کار راهنمایی خواهد کرد پس نباید نگران سردرگم شدن و این جور مسائل شوید. دوما این که این کار چندن زمان‌بر نیست و ممکن است تنها چند دقیقه از وقت شما را بگیرد و نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که این کار به نفع خود شماست پی نباید به دنبال سر پیچی از آن باشید.

صرافی آنلاین بدون احراز هویت

در این میان صرافی‌هایی هستند که به کاربران اجازه می‌دهند تا بدون احراز هویت بتوانند فعالیت کنند؛ در لیست زیر شما را با برخی از صرافی‌های بین المللی که این امکان را به شما می‌دهند آشنا می‌کنیم:

صرافی بایننس Binance

صرافی «بایننس» (Binance‌) نامی آشنا برای تمامی کاربران و سرمایه‌گذاران فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال است که تقریبا از تمام آلت کوین‌های به تمام رمزارزهایی که بعد از موجود در بازار پشتیبانی می‌کند. اگر شما قصد برداشت بیشتر از ۲ واحد بیت کوین را ندارید این صرافی به شما این امکان را می‌دهد تا بدون احراز هویت به خرید و فروش بپردازید.

صرافی بای بیت ByBit

«بای بیت» (Bybit‌) یک صرافی خارجی است که از قراردادهای دائمی و قراردادهای دائمی معکوس ارز دیجیتال پایدار تتر پشتیبانی می‌کند. این صرافی به شما اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین، اتریوم، ریپل، ایاس و تتر را خرید و فروش کنید.

صرافی چنجلی Chagelly

«صرافی چینجلی» (Changelly‌) یک صرافی خارجی بسیار مشهور و محبوب در بین کاربران است که لازم نیست هیچ ثبت نامی برای تایید شناسه انجام دهید. برای خرید بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری در این صرافی باید از آلت کوین‌هایی چون لایت کوین و دش و… استفاده کنید.

صرافی بیتمکس Bimex

صرافی «بیتمکس» (Bitmex‌) یک صرافی متمرکز است که به کاربرانش اجازه می‌دهد بدون احراز هویت به خرید و فروش ارز‌های دیجیتالی چون دش، کاردانو، بیت کوین کش، اتریوم، اتریوم کلاسیک و غیره بپردازند.

صرافی بیت شیرز BitShares

صرافی «بیت شیرز» (BitShares‌) یک اکسچنج غیر متمرکز است  که ایجاد حساب در آن بسیار ساده و آسان است. حجم معاملات این اکسچنح ۱۹۰۰  بیت کوین گزارش شده است.

صرافی اتر دلتا EtherDelta

صرافی «اتر دیتیل» (EtherDelta‌) فقط از توکن‌های مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می‌کند و همین طور تمام فعالیت‌های این صرافی مبتنی بر قراردادهای هوشمند است و شما برای کارمزد تراکنش‌ها باید از گس استفاده کنید.

صرافی بیت اسکوئر  BitSqure

صرافی «بیت اسکوئر» (BitSqure) یک اکسچنج غیر متمرکز است که از ۱۲۶ ارز دیجیتال مختلف من جمله بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند. حجم معاملات این اکسچنج برابر با ۴ بیت کوین به ازای ۱۱ جفت ارز است.

در این بخش از مقاله شما را با ۷ مورد از بهترین اکسچنج‌های بین‌المللی موجود که به کاربران اجازه می‌دهند بدون احراز هویت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال دلخواه بپردازند آشنا کردیم. شما می‌توانید در خصوص هر یک از این اکسچنح‌ها تحقیق و مطالعه کنید سپس صرافی که با نیازها و خواسته‌ها  همچنین شرایط شما تطابق بیشتری دارد را انتخاب کنید.

البته صرافی مانند اکسچنح بایننس که در متن بالا به آن اشاره کردیم به کاربران اجازه می‌دهد که با احراز هویت و به صورت کاملا قانونی به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند البته این امکان را دراختیار کسانی می‌گذارد که ساکن کشورهای تحت تحریم نباشند؛ اگر شما مقیم کشورهایی باشید که تحریم نیستند می‌توانید به راحتی در این صرافی‌ها ثبت نام کنید و بدون هیچ محدودیتی به خرید و فروش بپردازید.

صرافی آنلاین بدون احراز هویت

صرافی آنلاین بدون احراز هویت

 

توجه: خرید ارز دیجیتال از صرافی آنلاین بدون احراز هویت در ایران

تحریم ها و صرافی های آنلاین

بسیاری از افراد به هر دلیل شخصی که دارند تمایل دارند از صرافی‌هایی خرید کنند که به آن‌ها اجازه‌ی این کار را بدون احراز هویت می‌دهد، اکسچنج‌هایی که در متن بالا معرفی کردیم همگی جز صرافی‌های خارجی یا بین المللی هستند.

از آن جایی که نام کشور ایران در لیست تحریمی اغلب صرافی های بین المللی است آن ها از فعالیت کاربران مقیم ایران ممانعت به عمل می آوردند از این رو افرادیی که با ای پی ایران بخواهند وارد وب سایت این صرافی‌ها بشوند نباید هیچ گونه خود را به عنوان یک کاربر ایرانی معرفی کنند اگر می‌خواستند با احراز هویت فعالیت کنند. آن‌ها باید از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنند.

در خصوص صرافی‌های داخل ایران هم تا به امروز ما شاهد این مساله بوده‌ایم که تمام آن‌ها کاربران را ملزم به انجام احراز هویت می‌کنند و سپس به آن‌ها خدمات ارائه می‌دهند.

توجه: نحوه احراز هویت صرافی آنلاین

چرا افراد تمایل دارند بدون احراز هویت به معامله بپردازند؟

هر فردی ممکن است برای این کار دلایل شخصی و جداگانه‌ای داشته باشد اما برخی از عمده‌ترین دلایلی که افراد تمایل به این روش خرید دارند این است که دوست ندارند اطلاعات شخصی خودشان را فاش کنند.

 یا به عنوان مثال؛ برخی دیگر از افراد که در ایران زندگی می‌کنند به علت تحریم‌ها نمی‌توانند به راحتی با احراز هویت به معامله بپردازند از این رو ترجیح می‌دهند بدون احراز هویت یعنی بدون این که فاش شود در کدام کشور زندگی می‌کنند به خرید و فروش بپردازند.

صرافی آنلاین بدون احراز هویت

صرافی آنلاین بدون احراز هویت

نتیجه گیری کلی

به هر حال هر کاربر و سرمایه گذار بر اساس میل و نیاز خود می‌تواند روش متفاوتی را برای خرید و فروش خود انتخاب کند و هیچ الزام و اجباری برای هیچ کس وجود ندارد. به عنوان مثال؛ ممکن است یک فرد خرید از صرافی‌های داخلی را انتخاب کند و شخص دیگر خرید از صرافی‌های بین المللی را ترجیح دهد  یا حتی افرادی باشند که خرید مستقیم از افراد حقیقی را برگزینند.

صرافی‌هایی چون بایننس، چنجلی، بیتمکس و… جز بهترین صرافی‌های آنلاینی هستند که به کاربران و سرمایه گذاران اجازه می‌دهند حتی بدون انجام احراز هویت هم رمزارز معامله کنند. درست است که با تغییر آی پی می‌توان در این صرافی‌ها فعالیت کرد اما باید این نکته را در نظر بگیرید که این وب سایت‌ها از ریال پشتیبانی نمی‌کنند؛ شما ابتدا می‌توانید از طریق صرافی‌های معتبر ایرانی چون تترسیل، تتر خریداری کنید سپس آن را در یکی از صرافی‌های معرفی شده به رمزارز مورد نظر خود تبدیل کنید.

ممکن اما اگر قصد خرید به هر روشی را داشتید بهتر است قبل از هر گونه اقدامی ریسک‌ها و مشکلاتی که ممکن است در آن روش وجود داشته باشد را به طور کامل بررسی کنید و بسنجید آیا شما توانایی تحمل این حجم از ریسک را دارید یا خیر و سپس گام بردارید. 

50 دیدگاه

  • سلام
   احتمالش هست که یه روز بایننس و صرافی های مشابه از همه کاربرها احراز هویت بخوان؟
   تاحالا صرافی ای بوده که اولش بدون احراز هویت کار کنه و بعدش احراز بخواد؟

   • سلام صرافی ها ایرانی بدون احراز هویت کار نمی کنن

  • برای دیدن قیمت اکثر ارزها و خرید و فروشش به صرافی چنج کن سر بزن کارشون عالیه. ممنون از مدیریت سایت

  • ایکس پی اکسچنج. فقط شماره تلفن تابت تبت میکنید وتا 2میلیون درروز میتونید خرید کنید. اگرهم مدارک ثبت کنید میشه 6میلیون

  • به نظر بنده بهترین صرافی خارجی موجود کوینکس هست.
   چون هم احراز هویت نیاز نداره
   هم امنیت مالی داره
   هم اپلیکیشن داره
   زبان فارسی هم که پشتیبانی میکنه
   خودم هم دارم استفاده میکنم و راضیم
   در ضمن میتونید با لینک من هم ثبتنام کنید تا تخفیف کارمزد بگیرید

   • ممنون از ارسال نظر و ممنون که تجربیاتتونو در اختیار کاربر های ما قرار می دین

  • بخاط تحریم هایی که ایران هستش برای اینکه تو سایت های خارجی مثل بایننس لاگین بشین باید از وی پی ان استفاده کنید که خب احراز هویتم یکی از بخش های سایت های خارجیه

 • یعنی همه ی سایت ها نیاز به احراز هویت دارند دیگه ؟ در واقع صرافی های داخلی حتما باید احراز هویت کرد؟

  • برخی از صرافی های خارجی به شما این امکان را میدهند تا بدون احراز هویت هم بتوانید ارز دیجیتال خرید و فروش کنید، اما از آن جایی که آی پی کاربران مقیم ایران در لیست تحریمی این صرافی ها قرار دارد کاربران مقیم ایران نمیتوانند به راحتی درون این صرافی ها فعالیت کنند.

  • با سلام بندہ صرافی انلاین ھستم تو تلگرام منو میشناسن بدون احراز ھویت انجام میدم خاستی بیا تلگرام بہ آیدی
   @voovoodher11228
   09168561724

 • بی صبرانه منتظر این پادکستتون بودممم
  خیلی بیشتر از خیلیی
  وقت نمیکردم محتوارو بخونم اما پادکستی که گذاشتید هرچی مشکل داشتمو حل کردد
  عاااالیییییی مث همیشههه

 • با سلام خدمت تحقیق کنندگان رمزازها و با تشکر از مدیرمحترم سایت که با مقالات باعث افزایش آگاهی مخاطبین گردیده بنده هم تصمیم گرفتم که تجاربم رو در رمزارزها و ترید در اختیار علاقمندان بگذارم که بتوانم کمکی کرده باشم که حداقل راه بنده را نرفته باشند و زودتر بتوانند به هدف خود برسند ببینید دوستان بنده هم مثل شما اولیل راه که بودم داعم دنبال تحقیق و مطالعه بودم که بتونم استارت ثبت نام و معامله رو در رمزارزها شروع کنم . روی خیلی صرافیها مطالعه کردم صرافیها در ایران هر کدام مزایا و معایبی دارند. فقط بخاطر اینکه شما هم مثل بنده وقت گرانبهاتون از دست نره و بتونید به زودی نتیجه بگیرید ۳ صرافی برتر؛ از تقریبا ده صرافی که عضو بودم و ترید میکردم رو معرفی میکنم خدمتتون *تجربه را تجربه کردن خطاست* اومیدوارم که با تجارب بنده مسیرتون به هدفتون نزدیکتر بشه ‌.

  صرافی نوبیتکس که ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید$برای تمام ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول داره $اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری که خیلی مهمه هم داره $ فقط اینکه تقریبا از ۱۵ ارز بیشتر پشتیبانی نمیکنه که این ۱۵ ارز در صدر رتبه بندی رمزارزها هستن ؛ برای کسب سود بیشتر فقط روی خودتون سرمایه گذاری کنید ؛ برای خودتون وقت بزارید و تحلیل یاد بگیرید باور بفرماید با آگاهی و ترید راحت میتوند صدها میلیون سود کنید ؛ هنوزم برای ورود و آموزش و ترید دور نشده

  اینم لینک صرافی نوبیتکس برای دوستان علاقمند

  صرافی چنج کن بیش از ۳۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه $ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول هم داره میتونید برا ترید همونجا ارزتون رو نگه دارید$ ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید $ برای تمام سیستمها اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری میتونید برای چند ارزی که خودش معرفی کرده انجام بدید . به محض ورود برای هدیه تقریبا ۱۰۰۰ ساتوشی بیت هم به حسابتون واریز میشه اینم لینک صرافی چنج کن برای دوستان علاقمند

  صرافی کریپتولند تنها صرافی ایرانی که در مالزی و سنگاپور هم شعبه داره$ تقریبا از بیش از ۲۰۰ ارز پشتیبانی میکند $ارزهایی که پشیبانی میشه؛ کیف پول هم دارن میتونید برا ترید همونجا نگهداریشون کنید $ ۲۴ ساعت میتونید ترید کنید $ برداشت ریالی در زمان کم انجام میشه $ اپلیکیشن ندارد $ سفارش گذاری هم نمیشه انجام داد که البته به زودی یک رونمایی داره که معایبش از بین میره انشاا… اینم لینک صرافی کریپتلند برای دوستان علاقمند

  یه صرافی خارجی هم معرفی میکنم خدمت علاقه مندان؛ که تنها صرافی هستش که ایرانیها میتونن احرازهویت و کار کنن و تا حالا تحریم نشده صرافی کوینکس هستش که در بین ایرانیها خیلی محبوب شناخته شده یجورایی بایننس ایرانیهاست ، فقط بهتره که به زبان انگلیسی کمی آشنایی داشته باشید ، اگه نه که کلیپهای آموزش فارسی و متنهای زیادی در اینترنت میتونید سرچ کنید و ببینید که به راحتی میتونید ترید کنید .
  صرافی کوینکس دیگه ضعفهای صرافیهای ایرانی رو نداره و کامل هستش(آپ داره ٫ ۲۴ ساعته هستش ٫ سفارش گذاری دقیق و متنوع داره ٫ ارزهایی رو که پشتیبانی میکنه کیف پولشون رو داره ، توصیه میکنم در هر صرافی که قراره هولد کنید یعنی اینکه یه ارز رو برای دراز مدت بخرید از کیف پول مطمعن استفاده کنید درسته که کارمزد داره ولی خیالتون راحته

  اینم لینک صرافی کوینکس برای علاقمندان :؛ که توصیه میکنم بخشی از معاملاتتون در یکی از صرافیهای ایرانی باشه و بخشی در صرافی کوینکس :؛ دلیلش رو خودتون بهتر میدونید😌😏

  در رمزارزها خیلی خوب میتونید سود کنید با معاملات و نوسانگیری خوب ، پورسود باشید عزیزان

 • سلام عرض ادب
  دوستان گل جهت خرید انواع رمز ارز بعلاوه ووچر پرفکت مانی وب مانی پی اس و …
  معتبر ترین صرافی ایران
  به آی دی
  @Vocherperfectmoneey
  تلگرام مراجعه کنید
  احراز هویت بسیار راحت و تنها با شماره تلفن همراه میباشد.
  تلفن تماس جهت خرید:
  09391891090
  ایمیل:
  [email protected]

 • صرافی آنلاین بدون احراز هویت اصلا معتبر نیست و هیچ اعتمادی نمیشه کرد وقتی حتی نشناسن مشتریاشون رو

  • بله. می تونید از صرافی تترسیل برای خرید و فروش ارز دیجیتال تتر استفاده کنید.

 • میشه بگین صرافی های ایرانی برای ثبت نام احراز هویت ارز دیجیتال چه اطلاعات و مدارکی میخوان
  چون من شنیدم کارت ملی حتما لازمه ولی کارت ملیمو گم کردم. امکانش هست با گواهینامه و پاسپورت قبول کنن یا حتما باید کارت ملی باشه؟

 • واقعا بدون احراز هویت میشه ارز دیجیتال خرید ؟ چجوری میشه اعتماد کرد؟

  • احراز هویت باید انجام بشه صرافی های ایرانی این امکان و نداره

 • با احراز هویت صرافی های آنلاین می تونیم امنیت اکانت های مالی خودمونو بالا ببریم اگه ام قصد خرید از صرافی های آنلاین بدون احراز هویت و داریم می تونیم باید دنیال صرافی ای باشید که احراز هویت اون راحت تره

 • بدون احراز هویت نمیشه ارز دیجیتال خرید اصلا ریسکش بالاست چرا دنبال خرید کاری هستید که احتمال 80 درصد ریسک از بین رفتن سرمایه رو داره

 • می تونید با ارز های دیجیتال دیگه تو پلتفرم های ایرانی هم بدون احراز هویت ارز دیجیتال بخرید

 • سلام بچه ها وقتتون بخیر به دادم برسین من 2365تا پای داشتم ازپیشم پاک شداز اکانت فیسبوک رفتم حالا ازیک شروع شده دوباره حذف ونصب کردم وقتی میرم تو فیسبوک حساب قبلیمو که مینویسم میگه پسوردت اشتباهه درصورتی که درسته …حالا چیکار کنم بیاد یه سال ونیم دورشم بخدا میمیرم …اگه کسی میتونه کمکم کنه …اصلا ایا مگه میشه که یهو حذف بشه حسابم …چطور میتونم برگردونمش ؟

 • برای خرید آنلاین بدون احراز هویت می تونید می تونید از پلتفرم های ایرانی استفاده کنید

 • صرافی های ایرانی بدون احراز هویت فقط تبدیل میکنن مثلا ترون میدی تتر میگیری ولی نمی تونی با ریال خرید و فروش کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *