پای

پای


صرافی ارز دیجیتال پای؛ آیا تا به حال نام پروژه ی پای را شنیده اید؟ آیا تا به حال به فکر سرمایه گذاری کردن بر روی پای افتاده اید و بخواهید به دنبال یک صرافی ارز دیجیتال پای معتبر بگردید؟ اگر نسبت به این موضوع علاقه مند هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

توجه: آشنایی با صرافی آنلاین معتبر 

صفر تا صد ارز دیجیتال پای

بازار ارزهای دیجیتال بسیار گسترده و وسیع تر از چیزی است که شما تصور می کنید. عده ای از افراد تصور می کنند بازار ارزهای دیجیتال به ارزهایی چون بیت کوین و ریپل و اتریوم و لایت کوین و چند مورد دیگر از ارزهای معروف محدود می شود علت این امر هم این است که این ارزهای دیجیتال از شهرت بالایی برخور دارند و انقدر صحبت از این ارزهای دیجیتال زیاد است که دیگر افراد به دیگر ارزها توجهی نمی کنند در صورتی که ممکن است رمزارزهایی وجود داشته باشند که از جایگاه و یا ویژگی های بهتری برخوردار باشند ؛ زیرا همان طور که می دانید بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که به این عرصه پا گذاشت و حتی می توان گفت این ارز بازار کریپتوکارنسی ها را به مردم شناساند به هر حال به عنوان اولین پروژه ای که عملی شده بود نقص ها و ضعف هایی هم داشت از این رو پروژه های دیگری که به وجود می آمدند به دنبال این بودند که ایرادهای بیت کوین را به نوعی بهبود ببخشند و یا ویژگی هایی بهتر و بالاتر از بیت کوین را ارائه بدهند تا بتوانند افراد بیش تری را به سمت خودشان جذب کنند. همین موضوع باعث شده که این بازار رقابتی باشد و هر پروژه ای در تلاش باشد تا ویژگی های خود را بهبود ببخشد و یا توسعه دهد.

صرافی ارز دیجیتال پای

صرافی ارز دیجیتال پای

توجه: ارز دیجیتال پای چیست؟ 💰

معرفی و تاریخچه ی  ارز دیجیتال پای

وقتی در مقالات مختلف از کلمه ی ارز پای استفاده می کنیم منظور ما ارز دیجیتال پای نتورک است که به اختصار و برای راحتی از پای استفاده می کنیم؛ این رمزارز در سال 2019 میلادی به واسطه ی سه فارغ التحصیل از دانشگاه استنفورد تاسیس شد و توانست در مدت زمان کوتاهی از محبوبیت خوبی هم برخوردار شود.

مرحله ی بتای این رمزارز توسط دکتر نیکلاس کوکالیس و دکتر چنگ دیائو فن و وینسنت مک فیلیپ در تاریخ 14 ام مارس سال 2019 میلادی راه اندازی شد؛ این پروژه بر این باور بود برای استخراج ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین نیاز به دستگاه ها و تجهیزات مخصوص و گران قیمتی است که این کار برای همه ی افراد امکان پذیر نیست یا به عبارتی این مسائل باعث می شود تا مردم از بازار ارزهای دیجیتال دور بمانند و تنها عده ی کمی هستند که می توانند از این تجهیزات استفاده کنند و از آن جایی که جهان رو به دیجیتالی شدن در حال حرکت است ممکن است این مسائل باعث بروز مشکلاتی در روند رو به رشد این عرصه باشند.

از این رو پروژه ی پای به گفته ی خودش سیستمی را به وجود آورد که بتوان رمزارز آن را حتی با تلفن همراه هم بتوان استخراج کرد؛ آن ها با این کار می خواستند این پروژه را در دسترس عموم به صورت رایگان قرار دهند تا بتوانند افراد را با دنیای ارزهای رمزنگاری شده بیشتر آشنا کنند؛  و افراد دیگر برای فعالیت در این حوزه با دشواری های خاصی رو به رو نباشند؛ البته این مسائل فقط در حد یک ادعاست و هنوز به اثبات نرسیده است.

 

ارز دیجیتال پای

ارز دیجیتال پای

مشارکت در پای نتورک

حالا که در متن بالا به استخراج آسان و کم هزینه ی پای اشاره کردیم ممکن است شما عزیزان هم تمایل پیدا کرده باشید که به استخراج این ارز بپردازید و حالا به دنبال این باشید که پی ببرید برای استخراج این رمزارز نیاز به چه شرایطی است.

باید بگوییم که همه ی افراد هر یکه دارای گوشی های هوشمند آی او اس و اندروید هستند و به اینترنت دسترسی دارند می توانند در این کار مشارکت کنند. برای این کار لازم است که شما در ابتدا ثابت کنید که ربات نیستید؛ افراد مشارکت کننده هم باید به مدت سه روز به استخراج این رمزارز بپردازند تا بتوانند وارد این مرحله شوند.

نوع دیگری از کاربران هم هستند که به آن ها سفیر گفته می شود این افراد پای نتورک را به دیگر کاربران معرفی می کنند؛ می توان گفت به نوعی دیگر افراد را تشویق می کنند تا به سمت این پروژه سوق پیدا کنند؛ کاربران نود هم نرم افزار نود پای را در سیستم خود اجرا می کنند البته در زمان نگارش این مطلب این مرحله هنوز در حال کامل شدن است و احتمالا به زودی در دسترس افراد قرار می گیرد؛ برخی از افراد این گونه از ویژگی های پای را بیشتر شبیه به فعالیت های هرمی می دانند.

صرافی ارز دیجیتال پای

صرافی ارز دیجیتال پای

قیمت و ارزش ارز دیجیتال پای

درست مانند زمانی که ارز دیجیتال بیت کوین در سال 2008 میلادی عرضه شد رمزارز پای هم اکنون تقریبا دارای ارزش صفر است؛ در خصوص نگهداری این ارز هم همان برنامه ای که از طریق آن می توانید ارزهای خود را استخراج کنید از آن می توانید به عنوان کیف پول هم استفاده کنید.

اما ابهاماتی در خصوص زمان عرضه ی این رمزارز و هم چنین در خصوص نرم افزار آن وجود دارد که در ادامه ی مقاله به آن ها خواهیم پرداخت.

پای یک پروژه ی کلاهبرداری!

در وب سایت های مختلف وقتی به دنبال کسب اطلاعات در خصوص ارز دیجیتال پای هستیم معمولا با این جمله که این پروژه یک پروژه ی کلاهبرداری است زیاد رو به رو می شویم.

اما باید بگوییم که دیدگاه ها و نظرات مختلفی در این خصوص وجود دارد که در ادامه ی مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد؛ اما باید گفت اعضای این تیم هم تاکید کرده اند که نمی توانند موفقیت این پروژه را تضمین کنند اما خاطر نشان کرده اند که برای رساندن این پروژه به اهدافش تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهند گرفت.

 

ارز دیجیتال پای

ارز دیجیتال پای

یکی از گزینه هایی که باعث می شود افراد به این فکر کنند که ممکن است پای کلاهبرداری باشد این است که استخراج این رمزارز به صورت افلاین انجام می شود؛ اما باید بگوییم که در واقع فرآیند ماینینگ و یا همان استخراجی وجود ندارد و افراد در واقع برای دعوت و کلیکی که انجام می دهند پاداش دریافت می کنند؛ همان طور که در پاراگراف های پیشین به آن اشاره کردیم می خواهیم به دیدگاه های مختلفی که در خصوص این پروژه وجود دارند بپردازیم:

دیدگاه های مثبت در خصوص پروژه ی PI

قبل از این که بخواهیم به جنبه های منفی آن بپردازیم بهتر است شما را با نظرات مثبت این پروژه  آشنا کنیم.

 • حتی اگر این پروژه کلاهبرداری هم باشد پای نیاز به هیچ پولی برای سرمایه گذاری ندارد پس شما چیزی را از دست نخواهید داد اما خب باید این نکته را هم یاد آوری کنیم که اطلاعات تلفن همراه شما ممکن است در معرض سرقت قرار بگیرد.
 • پیش بینی می شود ارزش این رمزارز بعد از ارائه در آینده افزایش پیدا کند، زیرا پایگاه داده ی آن بیش از 7.5 میلیون کاربر دارد.
 • وایت پیپر این پروژه به ما نشان می دهد که آینده ی خوبی در انتظار آن باشد.

توجه: قیمت ارز دیجیتال پای چقدر است؟ 💰

دیدگاه های منفی در خصوص پروژه ی PI

یک پروژه با تمام جنبه های مثبتی که دارد دارای جنبه های منفی هم می باشد حالا در ادامه ی مقاله شما را دیدگاه های منفی این پروژه آشنا خواهم کرد:

 • مشخص نیست این پروژه در چه تاریخی عرضه خواهد شد.
 • در متن بالا به توضیحاتی در خصوص ماینینگ و یا استخراج آن ارائه کردیم اما برخی بر این باورند که استخراجی در کار نیست.
 • از آن جایی که فعالیت در آن رایگان است اعتماد به آن کمی سخت است.
 • در حال حاضر رمزارز آن هیچ ارزشی ندارد و اعتماد به این که در آینده بتواند رشد کند یا خیر سخت است.
 • امکان این وجود دارد که داده و اطلاعات شخصی شما به سرقت برود.
 • به نظر می رسد این پروژه در حال حاضر مشغول انجام تبلیغات است و از این طریق درآمد کسب می کند.

 

توجه: راهنمای خرید ارز دیجتال بدون احراز هویت

 

آیا پای نتورک ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر؟

با توجه به مطالبی که تا به این جای مقاله برای شما عزیزان ارائه کردیم قطعا شما هم متوجه این موضوع شده اید که ابهامات و بحث های زیادی در خصوص این پروژه وجود دارد اما در عین حال پروژه های دیگری وجود دارند که از شفافیت بیش تری برخوردارند و هیچ گونه ابهامی در خصوص آن ها وجود ندارد؛همان طور که می دانید بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی و به خودی خود دارای ریسک های زیادی است علت این ریسک هم این است که قیمت رمارزها ثابت نیست و دائما در حال تغییر و نوسان است پس بهتر است ما با فعالیت های خودمان به این ریسک ها نیافزاییم و در جهتی گام برداریم که از این ریسک ها بکاهیم و یا از این ریسک ها برای کسب سود استفاده کنیم؛ شاید با گذشت زمان ابهامات این پروژه هم برطرف شود و بتواند اعتماد افراد بیش تری را به خود جلب کند.

آینده ی پای

برخی افراد این سوال در ذهنشان وجود دارد که آیا پروژه ی پای هم مانند بیت کوین رشد خواهد کرد یا خیر؟ اولا باید بگوییم که مقایسه ی این پروژه با بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال موجود در بازار کار درستی نیست، زیرا بیت کوین در طول این سال ها توانسته خود را به اثبات برساند؛ ممکن است این پروژه هم با گذشت زمان بتواند خود را اثبات کند و پیشرفت خوبی را هم تجربه کند و هم ممکن است نتواند رشد پیدا کند و در همین مرحله به طور کل کنار برود.

درست است که دیگر پروژه ها هم در گذر زمان توانستند جایگاه خود را به اثبات برسانند اما اغلب آن ها در همان ابتدا جزئیات خود را به طور شفاف و واضح بیان کرده بودند. بیشتر به نظر می رسد این پروژه صفت هرمی بودن را یدک می کشد و بیش تر وعده هایی که به افراد می دهد برای کسب سود خود است و نه برای سودرسانی به دیگران.

صرافی ارز دیجیتال پای

صرافی ارز دیجیتال پای

مراقب باشید!

اگر قصد دارید بر روی این شبکه و پروژه های این چنینی سرمایه گذاری کنید و یا حتی به طور رایگان فعالیت کنید حتما قبل از انجام این چنین کاری به مطالعه و تحقیق بپردازید تا در دام افراد کلاهبردار و سودجو نیفتید لزوما این طور نیست که فقط برای فعالیت در این پروژه ها نیاز به سرمایه ی شما باشد و تنها چیزی که در معرض خطر قرار بگیرد پول و دارایی شما باشد؛ شما اغلب برای قعالیت در چنین اموری یا اطلاعات شخصی خود را مجبور هستید که وارد کنید  و یا مجبورید که نرم افزار های این پروژه ها را بر روی تلفن همراه و یا سیستم خود نصب کنید که خود این مسائل ممکن است باعث بروز مشکلاتی چون به سرقت رفتن اطلاعات شخصی شما شود که قطعا این موضوع برای بسیاری از افراد از، از دست دادن سرمایشان هم مهم تر است پس بهتر است قبل از هر کاری تمامی این مسائل را در نظر بگیرید و اگر جز آن دسته افرادی هستید که اهل ریسک نیستید فعالیت در حوزه ی ارزهای دیجیتال به ویژه از این دست پروژه ها را به شما عزیزان توصیه نمی کنیم.

توجه: خرید بیت کوین از صرافی معتبر 

نتیجه گیری

همان طور که در قسمت های مختلف این مقاله بارها و بارها به آن اشاره کردیم در حال حاضر هیچ زمان مشخصی برای عرضه ی آن وجود ندارد به همین خاطر در زمان نگارش این مطلب در هیچ صرافی معتبری این ارز ارائه نشده است که بتوانیم لیستی از آن ها را به شما عزیزان معرفی کنیم.

امیدواریم در این مقاله ی نسبتا مفصل توانسته باشیم شما را با تمام جزئیات پای و تمام جوانب و یا حتی خطرات احتمالی که در خصوص فعالیت شما در این حوزه دارد آشنا کرده باشیم؛ پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که هیچ گاه سرمایه ی خود را به پروژه هایی که ابهامات زیادی در خصوص آن ها وجود دارد اختصاص ندهید و سعی کنید اگر قصد ورود به بازار کریپتوکارنسی را دارید، ارزهای دیجیتال مشهور و با سابقه ای چون بیت کوین، اتریوم، کاردانو و… را انتخاب کنید.

53 دیدگاه

 • من شنیدم که پای کلاهبرداریه البته تو بعضی از بلاگ هاام زدن که شت کوین و فعلا وارد بازار آلت کوین ها نشده چقدر این صحبت ها راسته ؟

 • برای فروش ارز دیجیتال پای باید چیکار کرد؟ ینی الان که هیچ صرافی این ارزو نداره نمیشه خرید و فروش انجام داد خارج ازصرافی چون ممکنه بعدا ارزشش بیشتر بشه و واقعا معتبر باشه

  • ارز پای فعلا در حد یک بحث و پروژه هستش و فعلا قطعی نشده و حتی خیلی ها به عنوان پروژه شکست خورده میدوننش

   • من به شما یک پای هدیه می دهم پای یک ارز دیجیتال جدید است که توسط فارغ التحصیلان دکترای استنفورد معرفی شده، و دارای بیش از 23 میلیون عضو در سراسر جهان می باشد. برای دریافت پای خود لینک مقابل را دنبال کرده و از نام کاربری من (yasna97) بعنوان کد دعوت استفاده کنید

   • سلام شما چه کارشناس ارزی هستی که اسم نداری !بعدشم چی چی رو شکست خورده میدونن بر چه مبنایی بدون دلیل این حرف رو میزنی ابن یک پروژه دقیق و بلند مدت هست که آینده ای بسیار درخشان داره مطمئنم خودتون هم این برنامه رو داری
    دوستان گلم با کد معرف korosh 1323به لاتین ثبت نام کنید و تا ورود به فاز سوم زمان زیادی نمونده

 • با سلام . دوستان عزیز مطمئن باشید پای در میان مدت سرنوشت بسیاری رو تغییر خواهد داد. در نصب و ثبت نام تردید نکنید . در صورت تمایل از لینک معرف  minepi.com/Farzadbest9301   استفاده بفرمایید.

 • سلام به همه من دو ساله پای دارم از سکست نمی‌ترسم چون چیزی برای از دست دادن ندارم فقط روزانه یه کلیک پاور میزنم . ولت خودش افتتاح کرد . برین استورم . و گفته نیاز به پاسپورت نیست . اصلا غصه نخورین چون استخراج با گوشیه . پس قدما جلوتره در همون ابتدا . فقط بازار خراب کن های جهانی میخوان اونو از چشم بندازن حتما نسب کنین تا به اعضای مجموعه من بپیوندید همیشه فعالم و دایره امنیتیمم فول هست . معرف منو بزنین تا ورود ۱۰۰ پای دریافت کنین .Mikaeil⁷[email protected] وقتی این کد بزنین مستقیم با فعالیت من شما هم استخراج تون ۱۰ درصد بیشتر میشه. اون عدد هفت وسط معرف منو حتما بزنین

  • سلام‌ با اینکه از تاریخ نگارش این مقاله خبر ندارم ولی یه جا نوشته 7/5 میلیون کاربر
   و این در حالیست، الان که آخر 2021 هستیم ، پای نتورک نزدیک به 30میلیون کاربر فعال داره.
   خلاصه اینکه مطمئنا عاااآلی خواهد بود

 • سلام به همه من دو ساله پای دارم معرف منو بزنینfoad2092 باهم استخراج میکنیم تا روزی که قیمت گذاری بشه

 • سلام به همه من دو ساله پای دارم از سکست نمی‌ترسم چون چیزی برای از دست دادن ندارم فقط روزانه یه کلیک پاور میزنم . ولت خودش افتتاح کرد . برین استورم . و گفته نیاز به پاسپورت نیست . اصلا غصه نخورین چون استخراج با گوشیه . پس قدما جلوتره در همون ابتدا . فقط بازار خراب کن های جهانی میخوان اونو از چشم بندازن حتما نسب کنین تا به اعضای مجموعه من بپیوندید همیشه فعالم و دایره امنیتیمم فول هست . معرف منو بزنین تا ورود ۱۰۰ پای دریافت کنین [email protected] وقتی این کد بزنین مستقیم با فعالیت من شما هم استخراج تون ۱۰ درصد بیشتر میشه. اون عدد هفت وسط معرف منو حتما بزنین

 • Pi Network
  پای یک ارز دیجیتال جدید است که توسط فارغ التحصیلان دکترای استنفورد معرفی شده، و دارای بیش از 25 میلیون عضو در سراسر جهان می باشد. برای دریافت پای خود لینک مقابل //minepi.com/mojtabaann را دنبال کرده و از نام کاربری من (mojtabaann) بعنوان کد دعوت استفاده کنیدپای آینده ای بسیار روشن داره داخل نرم افزار ی گروه  آموزشی رایگان داریم وارد شدید کد معرف mojtabaann روبزنید تا به گروه دعوت شوید 

 • سلام عزیزان
  به نظر من این پروژه در بلند مدت به نتیجه خوبی خواهد رسید. من دو سال است که این برنامه را نصب کردم و روز به روز مراحل قانونی که از طریق خود اپلیکیشن از ما خواسته میشه را طی کردم. انتهای سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ این پروژه رسما وارد بازار معاملات ارز دیحیتال میشود. قیمت ابتدائی حدود ۳۰ سنت خواهد بود برای هر پای. از طریق لینک زیر و باوارد نمودن Sardarpeysin به عنوان کد معرف یا invitation code در مرحله ای که از شما خواسته میشود، آن را وارد کنید و به ما بپیوندید. به امید موفقیت پروژه پای
  لطفا اپلیکیشن را از طریق لینک زیر دانلود کنید و سپس نام کاربری خود را به صورت دلخواه وارد کنید و یک رمز هم برای خودتون در نظر بگیرید و وارد کنید و حساب کاربری خود را بسازید سپس از شما کد معرف میخواهد که شما کد Sardarpeysin را وارد کنید تا برنامه پای نتورک شروع به عملیات داده کاوی کند.
  لینک دانلود:
  minepicom/Sardarpeysin
  کد معرف یا invitation code:
  Sardarpeysin

 • در صورت امکان این دیدگاه منتشر نشود ممنون
  اشتباه شده.

  آذر 6, 1400 در 21:01دیدگاه شما در انتظار بررسی
  با کد معرف hadideldar1
  به پای بپیوندید

 • در صورت امکان این دیدگاه منتشر نشود ممنون
  اشتباه شده.

  آذر 6, 1400 در 21:01دیدگاه شما در انتظار بررسی
  با کد معرف hadideldar1
  به پای بپیوندید

  • با سلام.من خودم کلی پای دارم.وقرار بود نرخ گذاری بشه و کم کم دیگه خیلی ها دارن به سر کاری بودن اون پی میبرن.و اصلا میگیم سرکاری نباشه مطمعنن با ده یا بیست سنت بخواد به کار خودش خاتمه بده که خیلی ها بیخیالش میشن.مورد بعدی که مشکوک میکنه ادم رو اینه که تا هر تاریخی میخوای میتونی استخراج کنی پس کاملا مشخصه که هیچ ارزی در کار نیستش و این خنده دار ترین کار هستش که شما میتونی تا هر وقت که بخوای ارزتو قفل کنی و استخراج کنی اینم برا اونایی که میگن این ارز طلا هستشِنخیر دوستان خدا به ادم عقل داده مشخصه که سرکاری هستش حال شما در نظر بگیرید شما بتونید روزی سه دلار استخراج کنید خوب این خنده دار بنظر نمیاد که تا هر وقت که بخوایید استخراج اونم افلاین انجام بدید مخصوصا بعد نرخ گذاری؟؟

 • با سلام خدمت همه دوستان عزيز. من بالغ بر دو سال هست كه ارز pi دارم
  هركي خواست ميتونه كد معرف منو بزنه: mehdirrauf
  پاي دار باشيد انشاءالله

 • سلام دوستان 💕
  برای ورود به برنامه Pi network و استخراج ارز
  باید کد معرف داشته باشید
  اگر خواستید میتونید از کد معرف من استفاده کنید 👇🏻
  zohreh86

  • 🌹🌹🌹با سلام و ارادت به همه شما دوستان و عزیزان 🌹🌹🌹
   دوستان آینده ما و خانواده و فرزندانمان اصلا معلوم نیست پس بیاییم خودمان آینده خود و آنها را بسازیم . آینده در دستان خودمان است پس بیاییم آن را بسازیم .
   بدون اینکه شما سرمایه ای داشته باشید میتوانید پای ( یک ازر دیجیتال است ) رایگان استخراج کنید .
   این ارز آینده بسیار خوبی خواهد داشت و می توان آنرا به عنوان یک سرمایه با ارزش به آن نگاه کرد .
   جهت نصب برنامه پای
   – در گوگل پلی جهت اندروید یا اپ استور جهت آیفون عبارت pi network را سرچ کنید
   – برنامه را اجرا کنید
   – فیلتر شکن را روشن کنید
   – کشور را به ایران تغییر دهید
   – شماره موبایل خود را بدون صفر اولیه در کادر بنویسید
   – با دو بار زدن go به صفحه بعد بروید
   – در صفحات بعد نام و نام خانوادگی خود را دقیقا مثل پاسپورت خود بنویسید و رمزی هشت رقمی با ترکیبی از حرف و عدد بنویسید که یک حرف آن بزرگ باشد مانند Yalda1300
   – یک نام کاربری هم برای خود انتخاب کنید که تشابه نداشته باشد . اگر تشابه داشته باشد سیستم اعلام خطا میکند و شما باید یک نام کاربری دیگر انتخاب کنید
   – از شما کد معرف را میخواهد کد pedram2058 ( حروف کوچک و عدد و حرف چسبیده به هم و بدون فاصله همه به صورت انگلیسی ) را وارد کنید .
   – به صفحه اصلی وارد می‌شوید .
   – هر چه گزینه بنفش یا سفید هست را تایید کنید
   – اکر مراحل را درست انجام داده باشید شمارشگر بالای صفحه شروع به کار میکند و یک پای بصورت رایگان و هدیه به شما تعلق میگید
   – هر ۲۴ ساعت یک بار وارد شده و روی علامت صاعقه بزنید تا نرم افزار مجددا فعال شود و ثابت شود که ربات نیستید . در صورتی که نتوانستید وارد شوید ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید .
   در نهایت برای همه شما دوستان آرزوی موفقیت و زندگی پر از شادی و دلهاتون پر از آرامش و لبهاتون پر از خنده دارم .

   نام معرف :
   pedram2058

 • پای یک ارز دیجیتال جدید است که توسط فارغ التحصیلان دکترای استنفورد معرفی شده، و دارای بیش از 25 میلیون عضو در سراسر جهان می باشد. برای دریافت پای خود لینک مقابل minepicom/mahziyar99 را دنبال کرده و از نام کاربری من (mahziyar99) بعنوان کد دعوت استفاده کنید

 • سلام من سه ساله نصب کردم اصلا تردید نکنید کد معرف منو بزنید در همون ابتدا ۱۵۰ پای بصورت رایگان بگیرید که تقریبا ۳۰۰ دلار پولش میشه این کد معرف منه saeidrezaei65 واون عدد آخر کد معرف رو با انگلیسی بنویسید اینجا فارسی نوشته

 • باسلام الان کە دارم براتون مینویسم چند روز آیندە وارد فاز سوم این پروژە میشیم و بە احتمال زیاد تا چند ماە آیندە توی صرافیهالیست بشە فعلا فاز بستە یا معاملە داخل شبکە در مارکت ها و بین دارندە گان پای مجازە تا زمان انجام کی وای سی 30میلیون کاربری کە دارە شاید یکی دو ماە زمان ببرە در فاز سوم یا فازدوم کە فاز آزاد هستش معاملە بادیگر ارزها هم آزاد میشە بە نظر من تا زمان دارید وارد این پروژە بشید چون آیندە روشنی دارە برای ورود بە این برنامە اگە خواستید از نام کاربری بندە بە عنوان aqrabsiahاستفادە بفرمایید یا علی

  • همه جا میگن ارز پای کلاهبرداری من نفهمیدم کلاهبرداریه یا نه

 • دوستان عزیز پای یه پروژه بلند مدت هس و آینده درخشانی داره و بسیار دقیق و حساب شده داره پیش میره الان پای بالای ۳۰ میلیون کاربر فعال داره و این یعنی یه بازار آماده و برای اینکه پس از قیمت گذاری همه روی نیارن به فروش شما میتونید پای های خودتونو به مدت دلخواه خودتون قفل کنید که جلوی عرضه بیش ازحد گرفته بشه و قیمت نزولی نشه، خلاصه دکتر نیکولاس حساب شده داره پیش میاد هرکی میخواد نصب کنه موقع نصب یه کد معرف میخواد شما میتونین کد منو وارد کنید alireza1361z

 • سلام
  دوستان ظاهراً فعلاً در ایران قابل برداشت نخواهد بود. تا تکلیف مذاکرات روشن بشه
  فعلاً کی وای سی برای ایرانی ها فعال نخواهد شد .
  اگر اطلاعات بیشتری میخواهید با معرفی کاربری من: salman1381 برنامه رو نصب کنید و وارد چت پای گروه بشید تا صحبت کنیم.

 • پای آینده درخشانی خواهد داشت. تنها کار ما فعلا صبر و اعتماد به تیم اصلی پای هست.دلیل مخالفت با پای با گذشت بیش از دوسال و شفافیتی ک ایجاد شده و … . هنوز مشخص نیست. امیداوارم تو مخالفتتون هم صداقت داشته باشید

 • باسلام ممنون ازنظرات این برنامه هم مثل یک بازی که هروز انجام میدهیم فقط هروقت یادمون افتاد یه دکمه صاعقه داره هر24 ساعت میزنیم.اگه روزی هم که قیمت دلاری پیدا کرد لذتشو میبریم.ضرر که نداشته تا الان
  دوستان جدید کدمعرف جهت ورود nimanima282

 • من به شما یک پای هدیه می دهم پای یک ارز دیجیتال جدید است که توسط فارغ التحصیلان دکترای استنفورد معرفی شده، و دارای بیش از 25 میلیون عضو در سراسر جهان می باشد. برای دریافت پای خود لینک مقابل minepicom/Smojtaba1996 را دنبال کرده و از نام کاربری من (Smojtaba1996) بعنوان کد دعوت استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *