ابزارهای تحلیل ارز دیجیتال پولکادات

ابزارهای تحلیل ارز دیجیتال پولکادات


شما با به کارگیری ابزارهای تحلیل ارزهای دیجیتال می توانید پیش بینی دقیق تر و بهتری را از وضعیت یک ارز در آینده داشته باشید، مسلما اگر شما تخمین بزنید یک ارز در آینده وضعیت چندان مناسبی نخواهد داشت، بر روی آن سرمایه گذاری نخواهید کرد و بالعکس اگر بتوانید تخمین بزنید یک ارز در آینده از رشد خوبی برخوردار خواهد بود، امکان این که تمایل پیدا کنید بر روی ارز مربوطه سرمایه گذاری کنید، افزایش پیدا می کند.

از آن جایی که قیمت ارزهای دیجیتال من جمله ارز دیجیتال پولکادات ثابت نیست و لحظه به لحظه در حال تغییر و نوسان است، نمی توان به طور قطعی وضعیت و قیمت آن ها را در آینده پیش بینی کرد، اما شما با به کارگیری ابزارهای تحلیل ارز دیجیتال پولکادات می توانید پیش بینی ها و تحلیل های دقیق تر و بهتری داشته باشید و در پی آن مسلما سرمایه گذاری موفق تر و پر سودتری را هم تجربه خواهید کرد.

در این مقاله می خواهیم شما را با ابزارهای تحلیل ارز دیجیتال پولکادات و لزوم استفاده از آن ها آشنا کنیم، پس اگر قصد خرید و فروش این ارز را دارید این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

توجه: تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چست؟

ابزارهای تحلیل ارز دیجیتال

یک سرمایه گذار موفق علاوه بر این که باید با شیوه ی خرید و فروش ارزهای دیجیتال آشنا باشد، باید با انواع روش ها و ابزارهای تحلیل نیز آشناییت داشته باشد. اگر یک سرمایه گذار فقط با اکتفا و تکیه به شنیده ها و حرف های دیگران بخواهد سرمایه گذاری کند، مسلما آینده ی خوشی در انتظار وی نخواهد بود.

بازار ارزهای دیجیتال هم مانند هر بازار مالی دیگر ویژگی هایی دارد که آشنا بودن با آن ها وظیقه ی هر تریدر است. متداول ترین نوع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال، تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال و یا همان تحلیل بنیادین است، وقتی صحبت از تحلیل و یا ابزارهای تحلیل یک ارز دیجیتال می شود اولین چیزی که به ذهن افراد می رسد، همین تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال است، اما خوب است که بدانید ابزارهای تحلیل دیگری هم وجود دارند، که به شما می توانند کمک خوبی در خصوص انجام یک سرمایه گذاری موفق بکنند.

در حال حاضر ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی یک دهه از عمر خود را پشت سرگذاشته اند و این روزها تبدیل به یکی از پر تقاضا ترین نوع سرمایه گذاری شده اند، به همین دلیل تحلیل این ارزها کمی دشوار است و کسی نمی تواند تحلیل دقیق و چندان درستی از آن ها داشته باشد البته ابزارهای در این میان وجود دارند که می توانند به شما بسیار کمک کنند، در ادامه شما را با تعدادی از این ابزارها که برای همه ی سرمایه گذاران ضرورری است، آشنا خواهیم کرد، اما توجه داشته باشید که این ابزارها و سرویس ها تنها تحلیل ها و پیش بینی هایی را به شما ارائه می دهد و این خود شما هستید که باید تصمیم نهایی را بگیرید، نکته ی مثبتی که در این خصوص وجود دارد این است که اغلب این ابزارها رایگان هستند.

 • ابزار InTheBlock

این ابزار از یادگیری ماشینی و آمار پیشرفته استفاده می کند که کار کردن با آن بسیار ساده و آسان است و افراد برای سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت می توانند از آن استفاده کنند.

شما می توانید از این ابزار هم برای تحلیل ارز دیجیتال پولکادات و هم سایر ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

 • ابزار CoinCheckup

CoinCheckup می تواند اطلاعات زیادی در مورد ارزهای دیجیتال مختلف در اختیار شما عزیزان قرار بدهد، این ابزار چند منظوره می تواند اطلاعاتی چون وضعیت نمودار، ویژگی های بنیادین، ویژگی های فنی کوین و … در اختیار شما بگذارد.

هم چنین شما می توانید تصویری از نوسانات بازار را در یک بازه ی زمان خاص و مشخص ببینید.

 • ابزار CoinMarketCal

در CoinMarketCal شما می توانید اخبار ارزهای دیجیتال و اطلاعاتی که تا حدود زیادی مبتنی بر شواهد هستند را بررسی کنید. شما با مطالعه و بررسی خبرهایی که در خصوص ارز دیجیتال پولکادات وجود دارد، می توانید برنامه ریزی بهتر و دقیق تری برای سرمایه گذاری داشته باشید.

 • ابزار CrytoMiso

با استفاده از این ابزار می توان بررسی کرد که یک پروژه تا چه میزان به تعهدات خود عمل کرده است یعنی در واقع شما می توانید از این طریق به نوعی پیگیری کنید.

قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتالی باید به توسعه ی آن توجه کنید زیرا اگر یک پروژه و یک ارز دیجیتال به خوبی توسعه و بهبود پیدا نکند آینده ی خوب و روشنی نخواهد داشت.

 • ابزار سبد سهام کریپتویی

شما علاوه بر ابزارهای فوق نیاز به ابزاری دارید که بتوانید هر لحظه از سود و ضرر خود اطلاع داشته باشید. برای این کار می توانید از ابزارهایی چون Cryptocompare و یا Cointracking استفاده کنید، مورد اول ابزار بسیار ساده ای است که هر فرد به راحتی میتواند از آن استفاده کند و ابزار دومی هم میتواند گزینه ی خوب و مناسبی برای تریدرها باشد.

 • ربات های تریدر

شما می توانید ربات های تریدر را به صرافی ها متصل کنید و از آن ها برای ترید کردن استفاده کنید؛ از جمله ابزارهای پیشنهاد شده در این زمینه می توان به ربات های shrimpy و 3commas اشاره کرد.

 • ابزارهای جمع آوری کننده اخبار ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاران با مطالعه و بررسی اخبار ارزهای دیجیتال می توانند بهتر برای سرمایه گذاری خود برنامه ریزی کنند ابزارهایی چون cryptopanic و یا coinbuzz می توانند اخبار خوبی در حوزه ی کریپتوکارنسی را برای شما جمع آوری کنند.

در پاراگراف های قبلی شما را با تعدادی از ابزارهای تحلیل ارزهای دیجیتال آشنا کردیم که شما با به کارگیری این ابزار های می توانید سرمایه گذاری موفق تر و پر سودتری را تجربه کنید. شما بر حسب سلیقه و نیاز خود می توانید از یک و یا چندین از ابزارهای فوق برای سرمایه گذاری بهتر و موفق تر استفاده کنید، البته این ابزرهای تحلیل صرفا برای ارز دیجیتال پولکادات نیستند و شما می توانید از آن ها برای هر ارز دیجیتال دیگری نیز استفاده کنید.

در ادامه شما را با تحلیل و وضعیت ارز دیجیتال پولکادات بیشتر آشنا خواهیم.

ابزار تحلیل ارز دیجیتال پولکادات

تحلیل قیمت ارز دیجیتال پولکادات

حالا که در این مقاله درباره ی ابزارهای تحلیل ارز دیجیتال پولکادات صحبت کردیم، بهتر است نگاهی به قیمت این ارز در این لحظه و تاریخچه ی اوج قیمتی پولکادات بیاندازیم.

زمانی که در حال نگارش این مطلب هستیم یعنی 22 ام اسفند ماه سال 1399 و یا 12 ام مارس سال 2021 میلادی هر واحد ارز دیجیتال پولکادات با قیمت 36.07 دلار و 916.852  تومان در صرافی های آنلاین مورد معامله قرار می گیرد.

خرید ارز دیجیتال پولکادات

پولکادات در حدود دو هفته ی قبل یعنی 2 ام اسفندماه سال 1399 و یا 20 ام فوریه سال 2021 میلادی با قیمت 42.06 دلار و یا 1.055.782 تومان با نرخ دلار 25.100 تومانی، به اوج قیمت دلاری خود رسیده بود.

هم چنین پولکادات اوج قیمت ریالی خود را هم در این تاریخ تجربه کرد، همان طور که می دانید قیمت دلار در کشور ایران متغییر است بنابراین وقتی یک ارز دیجیتال مانند پولکادات به اوج قیمت دلاری خود در جهان می رسد، ممکن است در یک تاریخ دیگر به علت ثابت نبودن نرخ دلار در ایران، به اوج قیمت ریالی خود هم برسد.

تعداد کل واحدهای ارز دیجیتال پولکادات 1.05 میلیارد خواهد بود  که در حال حاضر 919.04 میلیون واحد از آن در حال گردش است.

مطالعه ی تاریخچه ی قیمتی ارز دیجیتال پولکادات

اگر دقت کرده باشید وقتی یک تحلیل گر می خواهد درباره ی وضعیت و قیمت یک ارز در آینده صحبت کند، نگاهی به قیمت ارز دیجیتال مربوطه از زمان پیدایشش تا به امروز می اندازد، این امر در خصوص ارز دیجیتال پولکادات هم صدق می کند، مطالعه ی تاریخچه ی قیمتی یک ارز به ما کمک می کند تا بتوانیم آینده ی آن را بهتر و دقیق تر تخمین بزنیم، زیرا بسیاری از ارزهای دیجیتال موجود در بازار هستند که رفتاری سیکل گونه دارند، یعنی ممکن است اتفاقی که گذشته رخ داده و باعث بروز تغییر قیمت بر روی آن شده است بازهم تکرار شود.

البته ممکن است انتشار یک خبر و یا بروز یک اتفاق تاثیر یکسانی بر روی همه ارزهای دیجیتال نداشته باشد، به عنوان مثال ممکن است با انتشار یک خبر در حوزه ی کریپتوکارنسی قیمت ارز دیجیتال پولکادات افزایش پیدا کند اما همین خبر هیچ تاثیری بر روی قیمت ارز دیجیتال اتریوم نداشته باشد.

توجه: آیا میدانید قیمت ارز دیجیتال پولکادات چقدر است؟

آینده ی ارز دیجیتال پولکادات

همان طور که گفتیم نمی توان به طور دقیق درباره ی آینده ی یک ارز دیجیتال من جمله پولکادات صحبت کرد، بارها و بارها این مساله پیش آمده است که تعداد زیادی از افراد پیش بینی کرده بوده اند که قیمت ارز مربوطه افزایش پیدا خواهد کرد اما ناگهان قیمت آن با کاهش رو به رو شده است.

اما با توجه به روندی که ارز دیجیتال پولکادات از زمان پیدایشش تا به امروز پیش گرفته است پیش بینی می شود این ارز در آینده وضعیت خوبی داشته باشد.

همان طور که می دانید ارز دیجیتال بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که پا به این عرصه گذاشت و ارزهای دیجیتال دیگری چون اتریوم و پولکادات و … همگی بعد از پروژه ی بیت کوین پا به عرصه ی کریپتوکارنسی گذاشتند، به همین خاطر باید این مساله را در نظر بگیرید که مدت زمان زیادی از ظهور و یا پدید آمدن این ارزها نمی گذرد، و هنوز هم افراد زیادی هستند که با این عرصه آشنایی ندارند، مسلما با گذشت زمان و شناخته شدن این بازار افراد بیش تری به سمت آن سوق پیدا خواهند کرد و پولکادات و سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار هم با رشد و رونق بهتری مواجه خواهند شد، هم چنین خود این پروژه ها فرصت بیش تری برای توسعه و بهبود ویژگی های خود پیدا میکنند.

ابزار تحلیل ارز دیجیتال پولکادات

به طور کلی می توان گفت ارز دیجیتال پولکادات جز یکی از ارزهای دیجیتال آینده دار موجود در بازار کریپتوکارنسی است که ارزش سرمایه گذاری کردن را دارد، اما اگر برای اولین بار است که می خواهید سرمایه گذاری را شروع کنید، سعی کند مقدار کمی از سرمایه ی خود را به کار بگیرید تا در صورت بروز مشکل و یا ضرر کل دارایی و سرمایه ی خود را از دست ندهید و یا به عبارت بهتر ضرر وارد شده جبران پذیر باشد، بسیاری از افراد و متخصصان توصیه می کنند، سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال و یا هر بازار مالی دیگری را با مازاد سرمایه ی خود شروع کنید.

توجه: رقیب اصلی اتریوم چیست؟

نتیجه گیری

ابزارهای تحلیل می توانند به شما کمک کنند تا تخمین ها و پیش بینی های دقیق تری را در خصوص آینده ی پولکادات و یا هر ارز دیجیتال دیگری ارائه بدهید، اما فراموش نکنید که در پایان تصمیم گیرنده  ینهایی خود شما هستید، این شما هستید که باید تصمیم بگیرید یک ارز دیجیتال را خریدری کنید و یا خیر؟

این که شما یک ارز را چه زمانی خریداری کنید و چه زمانی به فروش برسانید، می تواند به طور مستقیم بر روی میان سودی که بدست میاورید تاثیر بگذارد، شما باید کار کردن با هر یک از ابزارهای فوق را یاد بگیرید و مطمئن باشید که این کار را بدرستی انجام می دهید تا بتوانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

وب سایت های زیادی هستند که در حوزه ی کریپتوکارنسی فعالیت می کنند و اخبار و تحلیل های متعددی در خصوص ارزهای دیجیتال منتشر می کنند، شما می توانید از راهنمایی های این وبسایت ها هم استفاده کنید، اما قبل از اعتماد و یا تکیه کردن به مطالب این سایت ها از صحت و اعتبارشان مطمئن شوید، هم چنین شما با عضویت در همین وبسایت یعنی یوریپتو می توانید از جدیدترین اخبار و آمار و اطلاعات در خصوص ارزهای دیجیتال مختلف مطلع شوید و هم چنین ارز دیجیتال دلخواه خود را خریداری کنید.

5 دیدگاه

 • ابزار های تحلیل ارز دیجیتال پولکادات که نام برده شده کدوم تکنیکال و کدوم فاندامنتال هستند؟؟

 • کجا میتونم بیشتر در مورد ابزار های تحلیل ارز دیجیتال پولکادات اطلاعات کسب کنم؟

 • از یین ابزار های تحلیل ارز دیجیتال پولکادات درباره طرزکار ربات تریدر بیشتر توضیح بدین

 • من یه جا در مورد سایت تریدینگ ویو خونده بودم.
  ینی همچین سایتایی از ابزارهای تحلیل ارز دیجیتال پولکادات یا کلا تحلیل ارزهای دیجیتال محسوب نمیشن>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *