پیش بینپیش بینی آینده قیمت ارز ترونی آینده قیمت ارز ترون

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون


ترون یکی از ارزهای دیجیتال مشهور و محبوب موجود در بازار کریپتوکارنسی است که در2017 سال توسط جاستین سان ایجاد شد؛ در طول این سال ها این ارز دیجیتال دچار نوسانات بسیاری شده است و همین نوسانات باعث شده تا بسیاری از کاربران با خرید این رمزارز توانسته باشند سود خوبی کسب کنند و عده ای دیگر هم با معامله ی این ارز دیجیتال متحمل ضرر شده باشند، در واقع همین مساله سرمایه گذاری در این عرصه را برای افراد ریسک پذیر جالب تر کرده است؛ اگر بتوانید پیش بینی آینده قیمت ارز ترون را به درستی انجام دهید، می توانید سرمایه گذاری موفق و سودده ای را برای خود رقم بزنید، شاید این سوال در ذهن شما عزیزان هم ایجاد شده باشد که در مقالات مختلف گفته می شود به دلیل عدم ثبات قیمت ارزهای دیجیتال من جمله ترون، نمی توان به صورت دقیق و درست آینده ی آن ها را پیشبینی کرد اما با با تحلیل ها و مطالبی که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد، شما را در این مسیر راهنمایی خواهیم کرد.

روزهای اول ارز دیجیتال ترون

توکن های اولیه ی ترون که مبتنی بر اتریوم بودند در ماه آگوست سال 2017 میلادی با قیمتی برابر با 0.0019 دلار عرضه شدند و 70 میلیون دلار برای بنیاد توسعه دهنده شبکه سرمایه به بار آوردند.

در ماه می سال 2018 میلادی شبکه اصلی ترون ایجاد شد و سرانجام در ژوئن همان سال توکن های ERC-20 به توکن های رسمی شبکه ترون تبدیل شدند.

توجه: خرید و فروش ارز دیجیتال ترون

در ادامه به صورت جزئی تر به روند قیمتی این رمزارز اشاره خواهیم کرد:

در سپتامبر سال 2017 میلای این رمزارز با قیمت 0.002 دلار به صرافی های آنلاین عرضه شد و در ژانویه سال 2018 میلادی قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال به 0.028 دلار رسید در آن زمان اغلب رمزارزهای موجود در بازار رشد خوبی را تجربه کردند.

بعد از ژانویه ی سال 2018 میلادی ترون هم مانند سایر ارزهای دیجیتال روند نولی را پیش گرفت اما در حال حاضر همچنان در بین کاربران از شهرت و اعتبار خوبی برخوردار است،عرضه TRX محدود است یعنی تعداد مشخص و معینی از آن تولید خواهد شد؛ در تصویر زیر نمودار تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ترون را از ابتدا تا به این لحظه مشاهده می کنید.

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون

وضعیت فعلی ارز دیجیتال ترون

حالا که نگاهی اجمالی به وضعیت ارز دیجیتال ترون در روزهای ابتداییش انداختیم، خوب است که وضعیت فعلی این ارز دیجیتال را هم مورد بررسی و ارزیابی قرار بدهیم، در واقع برای این که بتوانیم وضعیت یک ارز را بهتر و دقیق تر پیشبینی کنیم باید هم وضعیت آن در گذشته را مورد مطالعه قرار بدهیم و هم وضعیت فعلی آن را، زیرا ممکن است دقیقا اتفاقات و اخباری که در گذشته باعث بروز تغییر قیمت آن شده اند، در آینده هم تکرار شوند.

زمانی که ما در حال نگارش این مطلب هستیم( 28ام شهریور سال 1400 و یا 19 سپتامبر سال 2021 میلادی)  هر واحد ارز دیجیتال ترون با قیمتی برابر با 1.106133 دلار و یا 2,950 تومان در صرافی های آنلاین مورد معامله قرار می گیرد.

ارز دیجیتال ترون با رتبه ی 26 بازار از نظر حجم بازار در حدود 3 سال و8 ماه  قبل یعنی 5 ژانویه سال 2021 میلادی و یا 15ام دی ماه سال 1396 به اوج قیمت دلاری خود با قیمت 0.220555 دلارو یا 945 تومان با نرخ دلار 4,285 تومانی رسیده بود؛ اما به علت این که قیمت دلار هم در کشور ایران ثابت نیست؛ ترون به اوج قیمت ریالی خود با قیمت 0.179035 دلار و یا 4,493 تومان با نرخ دلار 25,100 تومانی رسیده بود.

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون

عوامل موثر بر روی قیمت ارز دیجیتال ترون

شما با علم بر این که چه عواملی می تواند باعث تغییر قیمت ارز دیجیتال ترون شود، می توانید پیشبینی دقیق تر و بهتر و در ادامه سرمایه گذاری موفق تر و پر سود تری را تجربه کنید؛ در ادامه می خواهیم با یک دیگر بررسی کنیم که چه عوامل و یا چه اخبارهایی تاکنون توانسته اند بر روی روند قیمتی این ارز اثر بگذارند؛ این نکته را فراموش نکنید که انتشار یک خبر و یا بروز یک اتفاق می تواند نتیجه ی کاملا متفاوتی را روی ارزهای دیجیتال مختلف داشته باشد بنابراین نمی توان گفت یک اتفاق می تواند باعث افزایش قیمت همه ی ارزهای دیجیتال و یا بالعکس باعث کاهش قیمت آن ها بشود.

در 4 مارس سال 2019 میلادی پروتکل ترون و تتر همکاری خودشان در خصوص معرفی تتر بر روی شبکه ترون در سه ماه دوم سال 2019 میلادی را اعلام کردند که بعد از انتشار این اخبار یک افزایش قیمت 9.52 درصدی را تجربه کرد؛ مهم ترین مساله ای که نمی توان از آن چشم پوشی کرد این است که میزان عرضه و تقاضا می تواند به صورت مستقیم بر روی قیمت ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری تاثیر بگذارد.

پیش بینی آینده ی قیمت ارز ترون برای سرمایه گذاری بلند مدت

این خود شما هستید که می توانید تصمیم بگیرید ترون را برای طولانی مدت ذخیره و نگهداری کنید و یا برای کوتاه مدت؛ اما مساله ای که وجود دارد این است که ممکن است یک ارز دیجیتال در یک برهه ی خاصی از زمان در طولانی مدت سود بهتری داشته باشد و در یک برهه ی زمانی دیگر در کوتاه مدت برای سرمایه گذارانش مفیدتر عمل کند.

توجه:رقیب اصلی ترون چیست؟

می توان گفت سرمایه گذاری های بلند مدت به نسبت سرمایه گذاری های کوتاه مدت از ریسک کم تری برخوردارند زیرا قیمت ارزهای دیجیتال لحظه به لحظه در حال تغییر است و اگر شما هم بخواهید با این نوسانات دائما معامله کنید ممکن است ضرر کنید به ویژه افراد تازه وارد و کم تجربه که اطلاعات چندانی در این خصوص ندارند؛ برای این که بدانید با سرمایه گذاری بلند مدت بر روی ترون چه مقدار می توانید سود کسب کنید و یا این که اصلا می توانید سودی به دست بیاورید یا خیر باید بتوانید تحلیل خوبی از این رمزارز داشته باشید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

پیش بینی آینده ی قیمت ارز ترون برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

قیمت ترون هم مانند سایر ارزهای دیجیتال لحظه به لحظه در حال تغییر و نوسان است؛ عده ای از کاربران هم از این همین تغییرات قیمتی لحظه ای به عنوان فرصتی برای کسب سود استفاده می کنند؛ به افرادی که دائما در حال خرید و فروش ارزهای دیجیتالی چون ترون هستند، تریدر گفته می شود.

همان طور که در پاراگراف پیشین به آن اشاره کردیم ترید کردن ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری ریسک زیادی به همراه دارد اما اگر شما بتواند با نهایت دقت این کار را انجام دهید می توانید در این عرصه هم موفق باشید؛ این روزها افراد زیادی هستند که شغل اصلی آن ها ترید کردن ترون و یا سایر رمزارزهاست.

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون

آینده ی ارز ترون چگونه خواهد بود؟

اگر تا به اینجای مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید مسلما متوجه شده اید که ترون در طی این سال ها بنا به دلایل گوناکون روندهای صعودی و نزولی بسیاری را تجربه کرده است اما در هر صورت توانسته جایگاه خودش را حفظ کند.

همان طور که در دیگر مقالات موجود در همین وبسایت برای شما همراهان همیشگی یوریپتو شرح دادیم، بعد از ارز دیجیتال بیت کوین پروژه های متعددی پا به عرصه ی کریپتوکارنسی گذاشتند که برخی از آن ها مانند اتریوم، ترون، لایت کوین، دوج کوین، پولکادات و … توانستند موفق شوند و جایگاه خود را حفظ کنند و برخی دیگر از پروژه ها مدتی بعد از ظهورشان از میان رفتند.

ترون هم یکی از پروژه های موفق بود که از همان ابتدای ظهورش توانست توجه کاربران و سرمایه گذاران بسایری را به سمت خودش جلب کند؛ این روزها این رمزارز طرفداران زیادی دارد که حتی حاضر نیستند پول و سرمایه ی خود را به ارز دیجیتال دیگری برای سرمایه گذاری اختصاص بدهند؛ در تصویر زیر پیش بینی که وب سایت Digitalcoinprice برای آینده ی ارز دیجیتال ترون ارائه کرده است را مشاهده می کنید.

آیا ارز دیجیتال ترون در آینده رشد خواهد کرد؟

ترون یکی از آلت کوین های( به کلیه ی رمزارزهایی که بعد از بیت کوین وارد بازار کریپتوکارنسی شدند، آلت کوین گفته می شود.) قدیمی موجود در بازار کریپتوکارنسی است که افراد زیادی نسبت به آینده ی آن امیدوار هستند و بر این باورند که از ترون از پتانسیل خوبی برای رشد برخوردار است.

تا کنون هم افراد زیادی با معامله ی این رمزارز توانسته اند سود دریافت کنند، این مساله تا حدودی به خود شما بستگی دارد که چه زمانی آن را خریداری کنید و چه زمانی آن را به فروش برسانید.

توجه: روش های خرید ارز دیجیتال ترون کدام اند؟

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون

پیش بینی آینده قیمت ارز ترون

نتیجه گیری

شما با مطالعه و بررسی آینده ی این ارز دیجیتال می توانید زمان مناسب خرید و فروش این ارز دیجیتال را تخمین بزنید و سرمایه گذاری موفق و پر سودی را برای خود رقم بزنید؛ تحلیل ها و پیش بینی یها در خصوص آینده ی ترون متفاوت است یعنی اگر شما برای بررسی وضعیت این ارز در آینده  به وب سایت های مختلف مراجعه کنید قطعا با نظرات و دیدگاه های مختلفی رو به رو خواهید شد، عده ای آینده ای روشن را برای آن تصور کرده اند و عده ای دیگر جندان به آینده ی آن خوشبین نیستند، اما از آن جایی تعداد نظرات مثبت در خصوص آینده ی ارز ترون بیشتر از تعداد نظرات منفی است می توان به آن امیدوار بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *