کاهش حجم معاملات

کاهش حجم معاملات


در ماه ژوییه (تیر) میزان حجم معاملات صرافی‌ های غیر متمرکز با ۳۰ درصد کاهش در مقایسه با ماه ژوئن (خرداد) به ۵۶.۴۷ میلیارد دلار رسید. بر اساس آمار و داده‌ های جدید، نسبت میزان حجم خرید و فروش های صرافی‌ های غیر متمرکز در مقایسه با صرافی‌ های متمرکز هم در این ماه مقداری کاهش یافته است.

          مطالعه مطالب مرتبط

                  معرفی صرافی آنلاین معتبر 

                  آشنایی با ارز دیجیتال اتریوم

                  معرفی کیف پول دیجیتال

بنا بر گزارش  «The Block»، این میزان حجم معاملات صرافی‌ های غیر متمرکز دومین ماه پیاپی است که کاهش می‌ یابد. این میزان هم اکنون به ۵۶.۴۷ میلیارد دلار رسیده است.

بر طبق آمار و داده‌ های جدید، در این ماه، میزان ۶۳ درصد از خرید و فروش های صورت گرفته در صرافی‌ های غیر متمرکز به نسخه دوم و سوم یونی سواپ مربوط بوده است که به ترتیب هر کدام حجمی معادل ۱۰.۶ و ۲۶.۵۷ میلیارد دلار را به ثبت رسانده‌ اند. میزان حجم خرید و فروش های ماهیانه صرافی ‌های سوشی سواپ و کِرو (Curve)  هم به ترتیب ۶.۰۷ و ۵.۱۳ میلیارد دلار بوده است.

کاهش حجم معاملات

کاهش حجم معاملات

نمودار حجم معاملات صرافی ‌های غیر متمرکز در ماه ‌های مختلف

عملکرد این ماهِ صرافی ‌های غیر متمرکز این طور نشان می دهد که میزان حجم خرید و فروش های ژوییه (تیر) در مقایسه با ماه ژوئن (خرداد) که ۸۰.۸۵ میلیارد دلار بوده است، برای دومین ماه پشت سر هم کم شده است. در ماه می (اردیبهشت) میزان حجم خرید و فروش های صرافی‌ های غیر متمرکز، یعنی در زمانی که نسخه سوم یونی سواپ به تازگی راه‌ اندازی شده بود، به اوج قله تاریخی خود در ۱۶۲.۰۲ میلیارد دلار رسید.

همچنین آمار و داده‌ های بازار نشان دهنده آن است که در این ماه میزان حجم خرید و فروش های صرافی ‌های غیر متمرکز برابر با ۸.۹۸ درصد از میزان حجم معاملات آنی صرافی‌ های متمرکز بوده است. لازم به یادآوری است که این نرخ در مقایسه با رقم ماه ژوئن (خرداد) اندکی کم شده است.

کاهش حجم معاملات

کاهش حجم معاملات

نمودار مقایسه حجم معاملات صرافی‌ های غیر متمرکز و حجم معاملات آنی صرافی ‌های متمرکز

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *