فروش ارز EOS به کاربران ایرانی

فروش ارز EOS به کاربران ایرانی


در این مطلب می خواهیم به طور مفصل درباره ی ارز دیجیتال EOS و فروش ارز EOS به کاربران ایرانی صحبت کنیم. اگر قصد سرمایه گذاری و یا ترید کردن این ارز دیجیتال را دارید قطعا تاکنون مقالات متعددی را در خصوص این رمزارز مطالعه کرده اید. اغلب وب سایت های که در حوزه ی کریپتوکارنسی فعالیت می کنند درباره ی ماهیت و ویژگی های ارز دیجیتال ایاس و یا نحوه ی خرید آن صحبت می کنند و کم تر وب سایتی به مبحث فروش ارزهای دیجیتال می پردازد.

این در صورتی است که همان قدر که خرید یک ارز دیجیتال حائز اهمیت است، فروش آن هم به همان میزان دارای اهمیت است در واقع کاربر از طریق فروش یک ارز دیجیتال در زمان مناسب است که می تواند سود کسب کند.

پس اگر تمایل دارید با خرید و فروش ارز EOS به کاربران ایرانی سود کسب کنید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید ما در ادامه ی این مطلب به شما خواهیم گفت چگونه می توانید با فروش ارزهای دیجیتال خود سود بیش تری را به دست بیاورید.

آشنایی با خرید و فروش ارز دیجیتال ایاس

بسیاری از افراد بازار بورس و بازار ارزهای دیجیتال را به یک دیگر تشبیه می کنند اما یکی از تفاوت های این دو این است که شما برای سرمایه گذاری در بازار بورس فقط در زمان های مشخص و محدودی و همین طور در روزهای خاصی از هفته می توانید به خرید و فروش بپردازید اما دروازه های بازار ارزهای دیجیتال من جمله EOS همیشه باز است و شما هر زمان که بخواهید می توانید ایاس بخرید و یا بفروشید و حتی آن را به دیگر ارزهای دیجیتال موجود در بازار تبدیل کنید البته برای انجام تمام این کارها نیاز به اینترنت دارید.

در ادامه ی این مطلب شما را با زمان مناسب برای فروش این رمزارز و هم چنین نکته هایی برای فروش موفق تر آن آشنا خواهید شد.

بهترین زمان خرید ارز دیجیتال EOSچه موقع است؟

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم برای این که بتوانید از فروش یک ارز دیجیتال من جمله ایاس سود کسب کنید باید اول آن را خریداری کنید. این که چه زمانی یک رمزارز را خریداری کنید می تواند در میزان درآمد شما موثر باشد. به همین خاطر در این بخش از مقاله به شما خواهیم گفت که مناسب ترین زمان برای خرید ایاس و دیگر ارزهای دیجیتال چه موقع است.

ارزهای دیجیتال من جمله ایاس همیشه با خطر نوسان رو به رو هستند و ما بارها تجربه کرده ایم که قیمت ارزهای دیجیتال مختلف در یک روز و گاهی تنها در یک ساعت تا ده ها درصد افزایش و یا کاهش پیدا می کنند.

زمانی که قیمت رمزارز EOS شروع به بالا رفتن می کند همه ی کاربران به دلیل ترس از این که مبادا از کسب سود جا بمانند برای خرید و فروش دچار شک و تردید می شوند. برای تشخیص بهتر زمان معامله کردن ارز دیجیتال ایاس و سایر رمزارزها بهتر است از ابزارهای تحلیل نظیر تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال کمک بگیرید.

چه زمانی ارز EOS های خود را بفروشیم؟

بعد از این که یک ارز دیجیتال را خریداری کردید باید زمان مناسب فروش آن را هم پیدا کنید تا بتوانید سود خوبی را به دست بیاورید. بسیاری از افراد این روزها تنها راه کسب درآمدشان همین ترید کردن ارزهای دیجیتال مختلف من جمله ارز EOS است بسیاری دیگر از افراد هم در کنار شغل اصلیشان مشغول به ترید کردن هستند.

نکته ای که اغلب افراد فعال چه در بازار ارزهای دیجیتال و چه در دیگر بازار های مالی می دانند این است که بهترین زمان برای خرید یک رمزارز و یا یک دارایی زمانی است که قیمت آن کاهش پیدا کرده است و بهترین زمان برای فروش آن زمانی است که قیمت آن افزایش پیدا کرده است.

فروش ارز EOS به کاربران ایرانی

فروش ارز EOS به کاربران ایرانی

نکته هایی برای فروش ارز EOS به کاربران ایرانی

هدف اغلب کاربران از خرید و فروش ارزهای دیجیتال کسب سود بیش تر است و همیشه شاهد این موضوع بوده ایم که کسانی موفق به کسب سود بیش تر می شوند که زودتر از دیگران وارد یک روند سودده بشوند و به موقع از آن خارج شوند.

در ادامه به شما نکته هایی را یادآور خواهیم شد که با در نظرگرفتن آن ها می توانید رمزارز EOS را موفق تر به فروش برسانید.

  • کارمزد تراکنش رمزارز ایاس را بررسی کنید.

اگر بخواهید ارزهای دیجیتال خود را در صرافی های آنلاین ایرانی معامله کنید صرافی مبلغی را به عنوان کارمزد از شما عزیزان دریافت خواهد کرد.

مبلغ و میزان کارمزد می تواند در میزان سودی که شما کسب می کنید تاثیر گذار باشد یعنی هر چه کارمزد کم تری را برای تراکنش های خود پرداخت کنید قطعا سود خالص تر و بیش تری را به دست خواهید آورد.

صرافی های مختلف نرخ متفاوتی را برای کارمزد دارند اگر به دنبال صرافی هستید که بتوانید ارز ایاس خود را به کاربران ایرانی بفروشید و یا حتی از آن ها خریداری کنید و در عین حال کم ترین نرخ کارمزد را پرداخت کنید می توانید در وب سایت یوریپتو عضو شوید و به راحتی و در کم ترین زمان ممکن به خرید فروش ایاس و سایر ارزهای دیجیتال بپردازید.

توجه:قیمت ارز دیجیتال ایاس چقدر است؟

  • گرفتار Pump and Dump نشوید.

در چند پاراگراف پیش به این موضوع اشاره کردیم که گاهی اوقات قیمت یک رمزارز مانند ارز ایاس به طور ناگهانی افزایش پیدا می کند و بسیاری از افراد برای این که از فرصت پیش آمده برای کسب سود جا نمانند دچار شک و تردید می شوند.

گاهی اوقات برخی از افراد، به صورت گروهی و هماهنگ شده به صورت ناگهانی اقدام به خرید ایاس و یا دیگر رمزارزها می کنند و این موضوع باعث می شود تا افراد تازه وارد و کم تجربه برای این که از این فرصت رشد جا نمانند اقدام به خرید آن کنند.

سپس بعد از این کار افرادی که این برنامه را چیده بودند اقدام به فروش ایاس های خریداری شده خود به افراد تازه وارد می کنند و در مدت زمان کوتاهی سود خوبی را هم کسب می کنند.

اغلب بعد از این اتفاق قیمت ایاس به قیمت اصلی خود بر می گردد و شخصی که این رمزارز را با قیمت بالا خریداری کرده است با ارزهای دیجیتال خود باقی می ماند؛ به همین خاطر به شما توصیه می کنیم از خرید و فروش هیجانی ایاس بپرهیزید تا دچار ضرر نشوید.

  • طمع نکنید!

گاهی اوقات یک کاربر مقداری رمزارز EOS را خریداری می کند و مدتی بعد شاهد رشد قیمت خوبی از این ارز می شود؛ ما توصیه می کنیم در این زمان طمع نکنید و حداقل اصل سرمایه ی خود را از بازار بیرون بکشید تا اگر مدتی بعد با افت قیمت آن مواجه شدید متحمل ضرر نشوید.

به عنوان مثال اگر  ایاس خود را با قیمت 5 دلار خریداری کرده اید و حالا قیمت آن به 10 دلار افزایش پیدا کرده است یا به عبارتی قیمت آن دو برابر شده است بهتر است نصف موجودی خود را بفروشید و نصف دیگر را نگه دارید شما با این کار حتی اگر مدتی بعد قیمت EOS کاهش پیدا کند شما سود خود را از این رمزارز کسب کرده اید.

  • برای فروش ارز EOS استرس نداشته باشید.

هیچ گاه با استرس و عجولانه به خرید و فروش ایاس و دیگر رمزارزها نپردازید اغلب این کار افراد تازه وارد و کم تجربه است. ممکن است یک کاربر بتواند با یک معامله ی عجولانه به نسبت سود خوبی را به دست بیاورد اما مطمئنا در معاملات عجولانه ی بعدی آن را از دست خواهد داد.

هم چنین از صرافی برای معاملات خود استفاده کنید که رابط کاربری ساده و آسانی داشته باشد و بتوانید با راحتی با آن کار کنید؛ زیرا این موضوع می تواند برای شما آرامش خاطر به همراه داشته باشد.

یوریپتو یکی از صرافی های معتبر ایرانی است که شما با عضویت در آن می توانید با محیط کاربری ساده و آسانی که این وب سایت دارد به راحتی به فروش ارز EOS به کاربران ایرانی بپردازید. اگر با آرامش خاطر و برنامه ریزی دقیق سرمایه گذاری کنید مسلما سرمایه گذاری موفق تر و پر سود تری را تجربه خواهید کرد.

فروش ارز EOS به کاربران ایرانی

فروش ارز EOS به کاربران ایرانی

توجه: راهنمای خرید ارز دیجیتال Eos

منظور از فروش ارز EOS به کاربران ایرانی چیست؟

اگر این مقاله را با دقت مطالعه کرده باشید قطعا بارها و بارها با جمله ی فروش ارز EOS به کاربران ایرانی مواجه شده اید شاید این سوال در ذهن شما عزیزان ایجاد شده باشد که چه تفاوتی بین خرید و فروش EOS به کاربران ایرانی و کاربران غیر ایرانی وجود دارد؟

همان طور که می دانید تحریم هایی علیه کشور عزیزمان ایران وجود دارد که این موضوع باعث می شود بسیاری از صرافی های خارجی از فعالیت کاربران ایرانی در وب سایتشان جلوگیری کنند.

یعنی کاربران در سراسر جهان در موقعیت های جغرافیایی مختلف می توانند در وب سایت های این صرافی ها عضو شوند و به خرید و فروش بپردازند اما به شرطی که کشورشان مانند کشور ایران در لیست تحریمی این صرافی های قرار نداشته باشد.

اگر یک کاربر بتواند در وب سایت های بین المللی چون بایننس(Binance) و چنجلی(Changelly) و … عضو شود می تواند با کاربرانی در سراسر جهان وارد معامله شود.اما به علت همین تحریم ها و محدودیت هایی که وجود دارد بهترین گزینه برای خرید و فروش EOS ثبت نام و عضویت در یک وب سایت صرافی معتبر آنلاین ایرانی است. شما از این طریق می توانید با کاربران ایرانی در ارتباط باشید و وارد معامله شوید.

شما برای خرید و فروش ایاس و دیگر ارزهای دیجیتال مختلف می توانید تنها چند دقیقه از وقت خود را برای ثبت نام در همین وب سایت اختصاص دهید و با کم ترین قیمت و هم چنین کم ترین کارمزد ممکن می توانید به خرید ایاس و دیگر ارزهای دیجیتال محبوب و مشهور بپردازید. در ادامه روش های مختلف فروش ایاس به کاربران ایرانی را بررسی می کنیم.

1. فروش ارز EOS به کاربران ایرانی در بازارهای معاملاتی

بازارهای معاملاتی فضایی هستند که به فروشندگان ارزهای دیجیتال این امکان را می دهند که ایاس های خود را با قیمت دلخواهشان به فروش برسانند. از این رو کاربران می توانند با ورود به بازارهای معاملاتی ارز دیجیتال دلخواهشان را با قیمت دلخواه بخرند و یا بفروشند.

ممکن است در این فضا شخصی را پیدا کنید که به فرض ایاس های خود را با قیمت 5 دلار به فروش برساند و شخصی دیگر آن را با قیمت 4.5 دلار به فروش برساند حالا فرد خریدار می تواند با بررسی قیمت های مختلفی که در این بازار وجود دارد EOS را با قیمت دلخواهش خریداری کند.

توجه: معرفی صرافی آنلاین ارز دیجیتال 

2. فروش ارز EOS به کاربران ایرانی به صورت مستقیم

یکی دیگر از روش هایی که می توانید با استفاده از آن ایاس های خود را به کاربران ایرانی بفروشید این است که آن را به صورت مستقیم به فروش برسانید اما از آن جایی که این روش از ریسک بالایی برخوردار است ترجیح دادیم به عنوان آخرین مطلب اشاره کنیم.

شما می توانید در گروه های تلگرامی و یا واتس اپی و …  EOS خود را به دیگر افرادی که تمایل به خرید این رمزارز دارند بفروشید اما به شما توصیه می کنیم برای ایجاد امنیت بیش تر برای دارایی های خود با افرادی که نمی شناسید و یا به آن ها اعتماد ندارید وارد معالمه نشوید؛ زیرا بارها و بارها شاهد این موضوع بوده ایم که فروشنده ایاس های خود را به کیف پول خریدار انتقال داده است اما خریدار در عوض هیچ پولی را به حساب فروشنده واریز نکرده است.

هم چنین ممکن است طرف دیگر معامله قصد به سرقت بردن اطلاعات شخصی شما را داشته باشد که این موضوع برای بسیاری از افراد حتی از دست رفتن دارایی و سرمایه اشان هم مهم تر باشد. در تصویر زیر جزئیات معامله رمزارز ایاس را( در 16 ام مرداد ماه سال 1400) در برخی از صرافی ها مشاهده می کنید.

فروش ارز EOS به کاربران ایرانی

فروش ارز EOS به کاربران ایرانی

نتیجه گیری

شما با عضویت و ثبت نام در وب سایت یوریپتو می توانید به سادگی به خرید و فروش ارز EOS به کاربران ایرانی بپردازید و با مطالعه ی مطالب آموزشی که در این وب سایت منتشر می شود می توانید سرمایه گذاری موفق و پر سودی را تجربه کنید.

هدف از نوشتن این مقاله بررسی نحوه فروش ارز Eos به کاربران ایرانی است در واقع این موضوع مناسب افرادی است که در کار خرید و فروش ارزهای دیجیتال من جمله ایاس هستن و به دنبال خریدار ایرانی هستند. در این مقاله به بررسی همه جانبه این موضوع پرداخته ایم در صورتی که سوالی دارید که در این مقاله نیامده می توانید در بخش دیدگاه وارد کنید تا در زمان مناسب توسط کارشناسان پاسخ دهی شود.

منتظر نظرات و دیدگاه های شما عزیزان هستیم.

1 دیدگاه

  • شما فقط در مورد فروش ارز EOS به کاربران ایرانی از طرف سایت های خارجی توضیح دادین ولی واقعا با این شرایط تحریم های جدید بایننس بریم سراغ سایت های ایرانی لااقل استرس نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *