خرید و فروش ترون بدون احراز هویت

خرید و فروش ترون بدون احراز هویت


راه های فروش ترون بدون احراز هویت

این روزها خرید و فروش ارزهای دیجیتال من جمله ارز دیجیتال ترون بسیار بحث برانگیز و پر طرفدار شده است، برای این که افراد بتوانند به راحتی ارزهای دیجیتالی چون ترون را بخرند و یا بفروشند نیاز است که در صرافی های آنلاین عضو شوند، برای تکمیل عضویت در صرافی ها نیاز به انجام احراز هویت است؛ در این مقاله می خواهیم به طور مفصل به خرید و فروش ترون بدون احراز هویت بپردازیم، اگر شما هم قصد انجام معامله به این روش را دارید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

خرید و فروش ترون بدون احراز هویت

شما برای ان که بتوانید از صرافی های آنلاین ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری را خریداری کنید و یا بفروشید، لازم است تا در صرافی های ثبت نام کنید، برای تکمیل ثبت نام صرافی ها از شما می خواهند تا احراز هویت کنید. مساله ی احراز هویت کردن صرفا مخصوص خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیست بلکه شما برای فعالیت در بازار بورس هم باید احراز هویت کنید.

فرآیند احراز هویت کار سخت و پیچیده ای نیست و از شما خواسته می شود تا یکسری مدارک به همراه یک عکس سلفی برای صرافی مربوطه ارسال کنید.

به علت تحریم هایی که علیه کشور ایران وجود دارد، کاربران ساکن ایران نمی توانند از صرافی های خارجی ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری را بخرند و یا بفروشند؛ اما برای این که کاربران ساکن ایران بتوانند به راحتی به خرید و فروش ارز دیجیتال ترون بپردازند، می توانند در صرافی های ایرانی عضو شوند اما در حال حاضر تمام صرافی های ایرانی کاربران را ملزم به انجام احراز هویت می کنند.

اما برخی از صرافی های خارجی هستند که به کاربران این اجازه را می دهند که بدون احراز هویت ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری را بخرند و یا بفروشند.

به طور کلی شما با مراجعه به وبسایت کوین مارکت کپ می توانید لیست کاملی از صرافی های ایرانی را تهیه کنید که از ترون پشتیبانی می کنند، شما با مراجعه به وبسایت رسمی هر یک از صرافی ها می توانید بررسی کنید که کدام یک بدون احراز هویت به شما خدمات ارائه می دهند.


   ارز دیجیتال ترون چیست؟  


در واقه شما می توانید خرید و فروش ترون بدون احراز هویت را از طریق صرافی های خارج عملی سازید، البته در بین این صرافی هایی که بدون احراز هویت به کاربران خدمات ارائه می دهند برخی از آن ها برای این دسته از کاربران محدودیت هایی را نیز در نظر می گیرند، به عنوان مثال ممکن است یک صرافی که به یک کاربر اجازه داده است که بدون احراز هویت ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری را خریداری کند، یک سری محدودیت ها را هم برای این دسته از کاربران ایجاد کند، مثلا ممکن است به این کاربران اجازه ندهند که بیش از یک مقداری معامله کنند.

 

 خرید و فروش ترون بدون احراز هویت

خرید و فروش ترون بدون احراز هویت

فروش ترون بدون احراز هویت

شما وقتی صرافی های آنلاین را برای خرید و فروش ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری انتخاب می کنید، یک سری مفاهیم مانند کارمزد و یا احراز هویت کردن معنا و مفهوم پیدا می کند، بنابراین اگر شما روشی متفاوتی را برای خرید و فروش ترون و سایر ارزها انتخاب کنید شاید دیگر این مسائل وجود نداشته باشند.

شما می توانید ترون را به صورت مستقیم از افراد خریداری کنید و یا ترون های خود را به افراد به صورت مستقیم و بدون حضور هیچ واسطه ای بفروشید. خریدار می تواند مبلغی را که شما برای ترون خود تعیین کرده اید را پرداخت کند و در ازای آن شما باید ترون های خریداری شده را به حساب خریدار انتقال دهید، شما همین روش را برای خرید ترون هم می توانید انتخاب کنید.


خرید ترون در بهترین زمان ممکن 


ریسک های فروش ترون بدون احراز هویت

این روزها برخی از افراد هستند که به دلایل شخصی و مختلفی تمایل ندارند که احراز هویت کنند و هویت خود را فاش کنند از این رو به دنبال صرافی ها و یا روش هایی هستند که بتوانند بدون احراز هویت ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری را بخرند و یا بفروشند، در این میان برخی از افراد سودجو هم ممکن است از این نیاز و خواسته ی کاربران سو استفاده کنند و با انتشار تبلیغاتی چون خرید و فروش بدون احراز هویت بخواهند توجه کاربران و سرمایه گذاران را جلب کنند، شما قبل از هر چیز باید مهم ترین فاکتور در خصوص انتخاب یک صرافی که همان مساله ی امنیت و اعتبار آن است را در نظر بگیرید سپس دیگر مسائل را مورد بررسی و ارزیابی قرار بدهید.

در واقع یکی از ریسک هایی که در این مسیر وجود دارد این است که امکان این که شما به دام وبسایت های جعلی و … بیفتید بسیار بالاست.

ریسک دیگری که ممکن است شما را تهدید کند این است که اگر روش خرید و فروش مستقیم ترون را انتخاب کنید و با افرادی وارد معامله شوید که شناخت و اعتماد کافی نسبت به آن ها نداشته باشید ممکن است کل پول و سرمایه ی خود را از دست بدهید، ممکن است شما هزینه  یخرید ترون را به حساب فروشنده واریز کنید اما فروشنده ترون های شما را به کیف پول دیجیتالیتان انتقال ندهد؛ و یا این که اگر شما قصد فروش ترون بدون احراز هویت را داشته باشید و روش مستقیم را هم انتخاب کرده باشید، ممکن است خریدار از شما بخواهد که ترون ها را ابتدا به کیف پول دیجیتالی وی انتقال دهید اما در ازای آن او هیچ هزینه ای را به حساب شما واریز نکند.

اما همیشه خطرات و ریسک هایی که در این مسیر وجود دارد، مالی نیست ممکن است اطلاعات شخصی شما در معرض خطر باشد؛ به همین خاطر قبل از هر چیز روشی را برای خرید و فروش ترون بدون احراز هویت انتخاب کنید، که از درجه امنیت و اعتبار بالایی برخوردار باشد.

نتیجه گیری

شما می توانید ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری را بدون احراز هویت خریداری کنید، فقط کافیست یک پلتفرم معتبر و امن را برای انجام این کار انتخاب کنید، فراموش نکنید در هر بخشی از سرمایه گذاری امنیت و اعتبار حرف اول را می زند.

5 دیدگاه

    • برای کاربران ایرانی بهترین روش برای خرید ترون، خرید از صرافی های معتبر ایرانیه تا ریسک کم تری به همراه داشته باشه که در حال حاضر هیچ صرافی ایرانی بدون احراز هویت به کاربران خدمات ارائه نمی دهد.

    • بله. اگر شما روش فروش مستقیم ترون که در مقاله معرفی شده، انتخاب کنید نیاز به احراز هویت نیست؛ اما توجه کنید که فروشنده ترون قابل اعتماد باشد، در غیر این صورت انجام این کار ریسک زیادی به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *