تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده


تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده یکی از دغدغه های سرمایه گذارن استلار است که ما در این مقاله به توضیح و بررسی کامل این موضوع پرداخته ایم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با این موضوع آشنا شوید؛ استلار یکی از رمزارزهای پر طرفدار موجود در بازار است که این روزها افراد زیادی بخشی از سرمایه ی خود را به این ارز دیجیتال اختصاص داده اند؛ دو دسته از افراد هستند که بیش تر از بقیه ی افراد جامعه نسبت به آینده ی استلار نگران هستند؛ دسته ی اول افرادی هستند که مدتی پیش  استلار را خریداری کرده اند و حالا می خواهند بدانند ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده در چه وضعیتی قرار خواهد گرفت تا به نوعی بتوانند میزان درآمدی که قرار است به دست بیاورند را محاسبه کنند؛ دسته ی دوم افرادی هستند که فعلا فقط قصد سرمایه گذاری بر روی استلار را دارند و هنوز تصمیم نهایی را نگرفته اند. این افراد بیش تر تمایل دارند تا تحلیلی از استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده داشته باشند تا ببیند آیا سرمایه گذاری بر روی آن سودده است یا خیر یا به عبارت بهتر بررسی کنند که آیا استلار ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر؟ در این مقاله شما را با وضعیت استلار و هم چنین پیش بینی ها و تحلیل هایی که در خصوص این رمزارز برای قیمت و سود آن صورت گرفته است آشنا می کنیم.

معرفی صرافی ارز دیجیتال برای خرید ارز دیجیتال 

وضعیت فعلی ارز دیجیتال استلار

برای این که بهتر بتوانیم بررسی کنیم که آینده ی یک ارز دیجیتال چگونه خواهد بود بهتر است در ابتدا وضعیت فعلی آن رمزارز را مورد ارزیابی قرار بدهیم. همان طور که قطعا همه ی شما عزیزان مطلع هستید قیمت استلار ثابت نیست و به صورت لحظه ای تغییر می کند در زمان نوشتن این مطلب یعنی 21 اوت سال 2021 میلادی هر واحد ارز دیجیتال استلار با قیمتی در حدود 0.378814 دلار و یا 10.434 تومان در صرافی های آنلاین مورد معامله قرار می گیرد؛ استلار در تاریخ 3 ژانویه سال 2018 میلادی و یا 13 دی ماه سال 1396 به اوج قیمت دلاری خود رسیده بود که در آن زمان قیمت هر واحد از این رمزارز به 0.896227 دلار و یا 3,840 تومان با نرخ دلار 4,285 تومانی رسیده بود؛ هم چنین ارز دیجیتال استلار در تاریخ 16 می سال 2021 میلادی و یا 26 اردیبهشت ماه سال 1399 یعنی در حدود سه ماه قبل به اوج قیمت ریالی خود رسیده بود که در آن زمان هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمت 0.797700 دلار و یا 20,022 تومان با نرخ دلار 25,100 تومانی رسیده بود. در تصویر زیر هم نمودار تغییرات قیمتی استلار را در سه ماهه ی اخیر براساس آمار و ارقامی که وب سایت Coinmarketcap در اختیار ما قرار داده است، مشاهده می کنید.

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

تاکنون افراد زیادی با سرمایه گذاری کردن بر روی ارز دیجیتال استلار توانسته اند سود خوبی را به دست بیاورند و در عین حال بسیاری دیگر هم با خرید و سرمایه گذاری بر روی آن ضرر کرده اند؛ این که بتوان با خرید استلار و یا هر ارز دیجیتال دیگری سود کسب کرد یا خیر کاملا بستگی به این موضوع دارد که شما آن را چه زمانی بخرید و چه زمانی آن را بفروشید؛ درست است که به دلیل عدم ثبات قیمت استلار نمی توان پیش بینی دقیقی در خصوص قیمت آن در آینده ارائه داد اما به هر حال با بررسی روند قیمت این رمزارز در گذشته و بررسی فعلی وضعیت آن می توان حدس هایی را در خصوص وضعیت آن در آینده زد؛ اگر بتوانید یک تحلیل خوب و دقیق از استلار داشته باشید مسلما سرمایه گذاری موفق تری هم خواهید داشت.

با مطالعه و بررسی تحلیل ها و پیش بینی هایی که در خصوص آینده ی یک رمزارز صورت می گیرد می توان تصمیم بهتری را در خصوص سرمایه گذاری کردن و یا نکردن بر روی یک ارز دیجیتال گرفت. در این بخش از مقاله می خواهیم ابتدا شما را با روند تغییرات قیمتی استلار از ابتدا تا به امروز در قالب نمودار آشنا کنیم و سپس برخی از پیش بینی هایی که در خصوص آینده ی این رمزارز صورت گرفته است را ارائه دهیم.

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

  • تریدینگ بیستز(Trading Beasts)

بر اساس پیش بینی که Trading Beasts انجام داده است ممکن است قیمت رمزارز استلار در سال 2023 به 0.19 دلار برسد.

  • لانگ فورکست(LongForcast)

LongForcast معتقد است که نباید در سال های آینده منتظر افزایش قیمت استلار باشیم هم چنین آن ها پیش بینی می کنند قیمت این رمزارز در سال 2024 میلادی در رده ی قیمتی 0.012 -0.03 دلار مورد معامله قرار خواهد گرفت.

  • کوین لایکر(CoinLiker)

CoinLiker عجیب ترین پیش بینی را در خصوص آینده ی ارز دیجیتال استلار ارائه کرده است. آن ها معتقدند با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی استلار این رمزارز رشد خوبی را خواهد داشت و می تواند قیمت آن به 3.62 دلار هم برسد. اگر بخواهیم بر اساس این پیش بینی تصمیم بگیریم این رمزارز یکی از عالی ترین و مناسب ترین گزینه ها برای سرمایه گذاری است.

  • والت اینوستور(WalletInvestor)

WalletInvestor هم آینده ی نسبتا روشنی را برای ارز دیجیتال استلار پیش بینی کرده است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

رشد استلار در آینده

تمام افرادی که بر روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند تمایل دارند تا هر چه سریع تر قیمت این رمزارز رشد پیدا کند؛ می توان گفت این رمزارز تقریبا سیکل قابل پیش بینی دارد و به طور کل ماهیتی سیکل گونه دارد؛ یعنی ممکن است رفتارها و اتفاقاتی که در گذشته برای استلار رخ داده است دوباره در آینده هم تکرار شود.

با بررسی پیش بینی هایی که تاکنون در خصوص این رمزارز صورت گرفته است می توان انتظار داشت که این ارز دیجیتال در آینده با رشد خوبی رو به رو باشد. البته همان طور که شما عزیزان در پاراگراف های پیشین مطالعه کردید بیش تر پیش بینی هایی که در خصوص تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده صورت گرفته است خوش بینانه و مثبت است؛ اما برخی از آن ها هم چندان به آینده ی این رمزارز خوش بین نبوده اند؛ این مساله کاملا طبیعی است و در خصوص تمام ارزهای دیجیتال صدق می کند؛ اما وقتی بیش تر نظرات مثبت هستند می توان به آینده ی آن امیدوار بود.

اهداف استلار در آینده

خوب است که با برنامه ها و اهدافی که این رمزارز برای آینده دارد هم آشنا شوید؛ تاکنون استلار توانسته خوب پش برود اما باید صبر کنیم تا ببینیم این رمزارز دیگر برنامه ها و ادعاهای خود را تا چه اندازه عملی می سازد؛ می توان انتظار رشد و پیشرفت بیش تری از استلار در آینده داشت این رمزارز در حال کار کردن بر روی راه کارهایی است بتواند زندگی افراد را بهبود ببخشد؛ یکی از اهداف اصلی آن این است که بتواند این امکان را برای افراد معمولی فراهم کند که بتوانند به سرعت به هر کجا که تمایل داشتند پول بفرستند.

آیا ارز استلار ارزش سرمایه گذاری کردن را دارد؟

در واقع ما تا به این جای مقاله تمام مطالبی را که ارائه کردیم برای پاسخ دادن به همین سوال بود که آیا استلار ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر؟ با توجه به پیش بینی ها و تحلیل هایی که تا کنون در خصوص این رمزارز صورت گرفته است استلار می تواند در دسته ی ارزهای دیجیتال آینده دار قرار بگیرید؛ یعنی می توان انتظار سوددهی بسیار خوب از این رمزارز در بلندمدت داشت. بنابراین می توان گفت که قطعا می توان در سبد سرمایه گذاری جایگاهی را هم برای استلار در نظر گرفت؛ اگر شما هنوز هم در خصوص آینده ی این رمزارز دچار شک و تردید هستید و نگران این هستید که با سرمایه گذاری کردن بر روی آن ضرر کنید اما از طرفی دیگر با مطالعه ی پیش بینی هایی که در خصوص آن صورت گرفته است دچار شک و تردید شده اید می توانید در ابتدا بخش کوچکی از سرمایه ی خود را به این رمزارز اختصاص بدهید.

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده

ترید کردن و یا سرمایه گذاری بر روی استلار؟

در دیگر مقالات موجود در این وب سایت شما را با مفهوم ترید کردن و سرمایه گذاری و تفاوت هایی که بین این دو وجود دارد آشنا کردیم و گفتیم که اغلب از کلمه ی ترید کردن استلار زمانی استفاده می کینم که فرد قصد سرمایه گذاری کوتاه مدت بر روی ارز مربوطه را داشته باشد و به شخصی که این کار را انجام می دهد هم تریدر و یا فرد معامله گر گفته می شود؛ با توجه به پیش بینی ها و تحلیل هایی که در خصوص ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده صورت گرفته است گویا این رمزارز بیش تر در بلند مدت می تواند سود بهتری را به کاربرانش بدهد؛ اما از آن جایی که قیمت آن لحظه به لحظه در حال تغییر است می توان از همین تغییرات قیمت لحظه ای هم برای کسب سود استفاده کرد، البته اغلب این سودهای لحظه ای ناچیز هستند اما اگر در حجم بالا صورت بگیرد می تواند سود بیش تری را هم به تریدر بدهد؛ این روش کسب درآمد از استلار از ریسک بسیار بالایی برخوردار است و به ویژه اگر این ترید کردن در حجم بالا صورت بگیرد ریسک بیش تری را هم به همراه خواهد داشت.

نتیجه گیری

بازار ارزهای دیجیتال به خودی خود از ریسک بسیار بالایی برخوردار است و بهتر است شما در مسیری گام بردارید که ریسک کم تری را به همراه داشته باشد و یا از ریسک های موجود به عنوان یک فرصت برای کسب سود استفاده کنید؛ قبل از این که بخواهید بر روی استلار و یا هر رمزارز دیگری سرمایه گذاری کنید بهتر است نگاهی به تحلیل ها و پیش بینی هایی که در خصوص این رمزارز ارائه شده است بیاندازید تا با اطمینان خاطر بیش تری بتوانید سرمایه گذاری کنید؛ هم چنین اگر نمی توانید به پیش بینی هایی که در وب سایت های مختلف منتشر می شود اعتماد کنید می توانید خودتان تحلیل ارزهای دیجیتال را یاد بگیرید و این کار را انجام بدهید البته در ابتدای این کار هم نیاز دارید تا با افراد متخصص با تجربه در این خصوص مشورت کنید تا بتوانید سرمایه گذاری موفق تر و سودده تری را تجربه کنید. شما با عضویت در این وب سایت می توانید به راحتی و با صرف کم ترین زمان ممکن به خرید و فروش ارز دیجیتال دلخواهتان بپردازید. اگر بر اساس پیش بینی های خوش بینانه ای چون کوین لایکر تمایل پیدا کرده اید تا بر روی استلار سرمایه گذاری کنید، صرافی های بین المللی چون Binance و Coinbase از این رمزارز پشتیبانی می کنند که کاربران با آی پی ایران قادر نخواهند بود در این صرافی ها به علت تحریم های حاکم فعالیت کنند از این رو بهتر است از طریق صرافی های ایانی که از این رمزارز پشتیبانی می کنند، اقدام کنند.

1 دیدگاه

  • این تحلیل ارز استلار از نظر قیمت و سود آن در آینده شامل تحلیل تکنیکال هست یا فاندامنتال؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *