کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی

کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی


بررسی کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی

تتر یکی از مهم ترین آلت کوین های موجود در بازار است که نمی توان به هیچ عنوان از نقش مهم آن در بازار ارزهای دیجیتال چشم پوشی کرد. بسیار از افراد این ارز را خریداری می کنند تا به واسطه ی آن بتوانند ارزهای دیجیتال دیگر را خریداری کنند به همین منظور قصد داریم در این مقاله شما را با نقش این استیبل کوین ( در ادامه معنای آن را خواهیم گفت ) و همین طور نحوه ی خرید آن و کارمزد خرید تتر از صرافی آشنا کنیم.

به شما توصیه می کنم این مطلب را تا پایان مطالعه کنید تا بتوانید اطلاعات جامعی در این خصوص کسب کنید.

توجه کنید: آیا میدانید خرید تتر به چه صورت انجام میشود؟

تتر را بهتر بشناسید

قبل از هر چیز بهتر است یک توضیح مختصر از این ارز ارائه کنیم تا دیگر مسائل را بهتر و راحت تر درک کنید.

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم تتر یک استیبل کوین است یعنی یک ارز با قیمت ثابت. در واقع استیبل کوین ها یک نوع کریپتوکارنسی هستند که برای کاهش نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال طراحی شده اند؛ تمامی آن ها به یک دارایی ثابت وابسته هستند به عنوان مثال تتر وابسته به دلار آمریکاست.

این ارز در ماه نوامبر سال 2014 میلادی راه اندازی شد، و همان طورکه می بینید این روزها هم توانسته بسیار موفق عمل کند.

پیشنهاد ویژه: شما می توانید برای خرید تتر با کارمزد کم به صرافی تترسیل مراجعه کنید. این صرافی امکان خرید و فروش تتر را با کارمزد برای کاربران فراهم کرده اگر شما هم جز  معاملگران ارز های دیجیتال هستید می توانید به راحتی و با کارمزد کم هر تعداد که تتر می خواهید تتر خرید و فروش کنید. 

 

کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی

کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی

توجه: آیا نحوه استخراج ارز دیجیتال تتر را بلدید؟

انواع ارز دیجیتال تتر

در واقع ما 3 نوع تتر داریم که در عمل همه ی آن ها یکی هستند برای این که بتوانید به نوع آن پی ببرید می توانید به آدرس کیف پول تتر خود مراجعه کنید.

نوع اول از این ارز از بلاک چین بیت کوین بهره می برد که بلاک چین آن Bitcoin Omnilayer نام داد و آدرس کیف پول دیجیتال این تتر هم با عبارت های 1 – 3 و bc1 آغاز می شود.

نوع دوم آن از بلاک چین اتریوم بهره می برد و نام آن ERC20 USDT و یا eUSDT نام دارد و آدرس کیف پول آن هم با عبارت 0X آغاز می شود.

نوع سوم آن از بلاک چین ترون استفاده می کند که به آن TRC20 USDT گفته می شود؛ آدرس کیف پول دیجیتال آن هم با عبارت TX شروع می شود.

کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی

تتر یک ارز است که به شما این قابلیت را می دهد تا با کارمزد بسیار کم پول های خود را به دلار تبدیل کنید. یکی از مزیت های  این ارز این است که دیگر شما محدودیت هایی که در خصوص خرید دلار را داشتید با این ارز ندارید به عنوان مثال اگر شما قصد خرید دلار در بازار آزاد را داشته باشید ما به هر دلیلی به آن دسترسی نداشته باشید می توانید از طریق عضویت در یک وب سایت صرافی ایرانی تتر خریداری کنید.

وب سایت های ایرانی هم خوشبختانه از این ارز به خوبی پشتیبانی می کنند.

یکی از ویژگی های بسیار خوب این ارز این است که برای انتقال پول بین کیف پول های تتر نیاز به پرداخت هیچ گونه کارمزدی نیست؛ یعنی تمام کارمزدها برای برداشت و سپرده گذاری این ارز رایگان است و کاربران و سرمایه گذاران تنها برای سپرده گذاری و برداشت ارزهای فیات مقدار بسیار کم و ناچیزی را به عنوان کارمزد باید پرداخت کنند.

اگر شما جز کاربران مقیم ایران هستید باید این موضوع را در نظر بگیرید که علیه کشور ایران تحریم هایی وجود دارد که همین موضوع باعث می شود از فعالیت کاربران ایرانی جلوگیری کنند اما می توان از راه های میان بری برای عملی ساختن این کار استفاده کرد.

توجه کنید: چگونه کیف پول تتر بسازیم؟

 خرید تتر

بهترین و متداول ترین راه خرید این ارز مراجعه به وب سایت صرافی های ارز دیجیتال است شما به دو روش می توانید این ارز را خریداری کنید:

  • بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال را در صرافی های خارجی به تتر تبدیل کنید.
  • از سایت های ایرانی با استفاه از کارت بانکی و یا ریال این ارز را به صورت مستقیم خریداری کنید.

به دلیل محوبیت خاص و ویژه ای که این ارز دارد اغلب صرافی های داخلی و خارجی از این ارز پشتیبانی می کنند به عنوان مثال شما می توانید این ارز را از صرافی بایننس که تقربیا نام و شهرت آن برای همگان پیداست خریداری کنید.

نگهداری از ارز دیجیتال تتر

تتر هم مانند همه ی ارزهای دیجیتال موجود در بازار جنبه ی فیزیکی و قابل لمس ندارد از این رو برای نگهداری آن باید از کیف پول های دیجیتالی استفاده کرد . از آن جایی که این ارز در بازار از اهمیت بسیار بالا و ویژه ای برخوردار است تقریبا اغلب کیف پول های معتبرو مهم موجود در بازار از این استیبل کوین پشتیبانی می کنند.

کیف پول هایی چون مای اتر والت، کوینومی، تراست والت، لجر و ترزور همگی از این ارز پشتیبانی می کنند به غیراز این کیف پول ها می توانید از کیف پول های دلخواه دیگری نیز استفاده کنید اما سعی کنید از کیف پولی استفاده کنید که از معتبر بودن آن اطلاع داشته باشید.

برای ایجاد امنیت هر چه بیش تر دارایی های خود درون والت حتما یک نسخه ی بک آپ از آن تهیه کنید؛  زیرا اگر این کار را انجام دهید با به سرقت رفتن و یا حذف شدن کیف پول و … شما دیگر نمی توانید به دارایی های خود دسترسی داشته باشید.

تتر یک ارز مرموز !

اغلب کاربران این ارز را به عنوان یکی از مرموزترین ارزهای موجود در بازار می شناسند برخی معتقدند این ارز در افزایش قیمت بیت کوین درسال 2017 میلادی نقش داشته است آن ها بر این باورند که شرکت USDT هایی بدون پشتوانه را ایجاد و با استفاده از آن بیت کوین خریده و با همین کار باعث شده تا قیمت این ارز افزایش پیدا کند.

همیشه در خصوص تمامی پروژه های وجود هم نظرات مثبت و هم نظرات منفی وجود دارد؛ زیرا هر فرد بر حسب تجربه ای که دارد نظر خود را بیان می کند اما زمانی که میزان رضایت کاربران از میزان افراد ناراضی بیش تر است می توان به آن اعتماد کرد.

 

کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی

کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی

امنیت تتر به چه صورت است ؟

یکی از مسائلی که در خصوص این ارز وجود دارد این است که در همه جا می خوانیم پشتوانه ی این ارز دیجیتال دلار آمریکاست اما واقعیت این است که دلار آمریکا پشتوانه ی کل تترهای در حال گردش در دنیا نیست.

اما همان طور که بر اساس آمار و ارقام منتشر شده درخصوص میزان محبوبیت و میزان معاملات این ارز در صرافی های مختلف مشاهده می کنیم گویا برای کاربران و سرمایه گذاران این که آیا تتر پشتوانه ی 100 درصدی دلاری داشته باشد یا نداشته باشد چندان مهم نیست پس می توان گفت تا زمانی افراد این ارز همین طور که هست پذیرفته اند و از آن در معاملات روزانه ی خود استفاده می کنند یا به عبارت بهتر تا زمانی که کاربران برای این ارز ارزش قائلند و آن را ارزشمند می خوانند می توان اطمینان داشت که هر یک واحد تتر همواره یک دلار ارزش دارد.

هم چنین چه در خصوص این ارز و چه سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار اگر دچار تردید هستید می توانید با مراجعه به وب سایت های صرافی های معتبر در قسمت نظرات کاربران به مطالعه بپردازید و از تجربه های افراد فعال در این حوزه استفاده کنید این کار به شما کمک خواهد کرد هم در خصوص آن ارز دیجیتال اطلاعات دقیق تر و واقعی تری پیدا کنید و همین طور می توانید از تجربیات کاربرانی که در آن صرافی فعالیت کرده اند مطلع شوید یا به عبارتی از صحت و اعتبار صرافی مورد نظر هم مطلع می شوید.

اما این نکته را درنظر بگیرید که در این بخش از وب سایت صرافی ها ممکن است شما هم با نظرات مثبت رو به رو شوید و هم با نظرات منفی این شما هستید که با درنظر گرفتن نظرات مختلف و جمع بندی اطلاعاتی که به دست آورده اید در پایان تصمیم می گیرید که آیا از این ارز و صرافی استفاده کنید یا خیر . منظورمان این است که هیچ اجباری در این عرصه وجود ندارد و شما باید تنها از توصیه ها و تجربه های دیگران درس بگیرید و در پایان بهترین تصمیم را برگزینید تا بتوانید در این بازار موفق باشید و در عین حال با کم ترین ریسک سود خوبی را هم کسب کنید.

سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال تتر

از آن جایی که این ارز به نسبت سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار از قیمت نسبتا پایین و مناسبی برخوردار است بسیاری از افراد تمایل پیدا می کند تا بر روی این ارز سرمایه گذاری کنند اما همان طور که به آن اشاره کردیم قیمت این ارز ثابت است و شما از طریق نگهداری این ارز نمی توانید سودی را به دست بیاورید البته این موضوع زمانی صدق می کند که شما در کشوری ساکن باشید که قیمت دلار در آن جا ثابت باشد.

در کشوری مانند ایران که قیمت دلار ثابت نیست همین موضوع باعث می شود تا قیمت تتر هم ثابت نباشد و با بالا و پایین شدن قیمت دلار قیمت این ارز هم تغییر پیدا کند.

اگر شما جز افراد ساکن ایران هستید و می خواهید بر روی این ارز سرمایه گذاری کنید باید گفت با این کار در واقع شما بر روی دلار سرمایه گذاری کرده اید و باید ریسک هایی که این کار دارد را هم بپذیرید.

 

خرید تتر از سایت معتبر ” با ما همراه باشید تا سایت های معتبر را بشناسید”

 

سرمایه گذاری کوتاه مدت و یا بلند مدت؟

ممکن است یک ارز در بلند مدت سوددهی بهتری داشته باشد و ارزی دیگر در کوتاه مدت.

همان طور که گفتیم افراد از تتر چندان به عنوان گزینه ای برای سرمایه استفاده نمی کنند بیش تر از این ارز برای سهولت بخشیدن به خرید وفروش های خود استفاده می کنند.

مزایای ارز دیجیتال تتر

هر پروژه ای که مشغول به فعالیت است به هر حال دارای ویژگی های مثبت و مزایایی است که باعث شده کاربران به آن روی بیاورند. در ادامه شما را با مزایای این شبکه آشنا می کنیم:

یکی از مزیت های اصلی این ارز که بارها و بارها در این مطلب و دیگر مقالات موجود در این وب سایت به آن اشاره کردیم این است که این ارز به علت ثابت بودن قیمتش از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است از این رو می توان از آن در هر جایی برای خرید و فروش استفاده کرد.

آمار و ارقام ارز دیجیتال تتر

در این بخش از مقاله می خواهیم شما را با برخی آمار و ارقام لحظه ای این ارز دیجیتال آشنا کنیم .

  • در این لحظه قیمت هر واحد تتر برابر است با 26.399 تومان و دارای رتبه ی 3 بازار است . این ارز با نماد USDT در بازار شناخته می شود و سهم 2.49 درصد از کل بازار را در اختیار دارد.
  • حجم مبادلات روزانه ی این ارز 72.22میلیارد دلار است.
  • تعداد کل واحد های این ارز 21.278 میلیارد است که در حال حاضر 21.21 میلیارد واحد از آن در حال گردش است.
  • صرافی بایننس با سهم 5.53 در صد از حجم معاملات روزانه ی تتر جز فعال ترین صافی هاییست که در آن این ارز معامله می شود.

آمار و ارقامی که در این جا برای شما عزیزان منتشر کردیم تنها مختص به زمان نگارش این مقاله است و ممکن است زمانی که شما این مطلب را مطالعه می کنید این ارقام تغییر کرده باشند به خصوص قیمت این ارز که با نوسانات قیمت دلار تغییر می کند.

آینده ی تتر چگونه خواهد بود ؟

از آن جایی که قیمت این ارز در بازار ارزهای دیجیتال تغییر نمی کند و به عنوان ارز دیجیتالی با قیمت ثابت شناخته می شود نمی توان تخمینی در خصوص قیمت آن زد ؛ زیرا این ارز از ابتدا برای همین هدف طراحی شده است.

این ارز تا کنون توانسته از محبوبیت بسیار خوبی در بین کاربران و سرمایه گذاران برخوردار است زیرا باعث سهولت در انجام معاملات می شود.

به ویژه کاربران ایرانی از این ارز استقبال خوبی داشته اند.

خب ما در این مقاله علاوه بر بررسی کارمزد خرید تتر از صرافی خارجی، ارز دیجیتال تتر را از جنبه های مختلف بررسی کرده ایم کافی است این مقاله را بطور کامل مطالعه کنید تا اطلاعات خودتان را در این زمینه افزایش دهید. ممنون از اینکه با ما همراه بودید درصورتی که سوال یا نظری دارید در  بخش دیدگاه وارد کنید. 

 

 

 

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *