آینده ارز دیجیتال استلار

آینده ارز دیجیتال استلار


برای این که بخواهید بر روی یک ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید باید چندین مرحله از شناخت را پشت سر بگذارید. در مرحله ی اول باید با ماهیت و ویژگی های یک رمزارز به طور کامل آشنا شوید و سپس راه های مختلف خرید آن را بشناسید. وقتی با بررسی ویژگی های یک رمزارز و بررسی سختی ها و مسیری که برای خرید آن وجود دارد تصمیم به خرید و سرمایه گذاری بر روی آن گرفتید بهتر است روند تغییر قیمت آن رمزارز از ابتدا تا به امروز را مورد بررسی قرار دهید. با این کار شما می توانید آینده ی رمزارز مورد نظر را پیش بینی کنید.

در مقالات پیشین به طور مفصل در خصوص استلار صحبت کردیم در این مطلب می خواهیم به طور دقیق و جامع درباره ی آینده ارز دیجیتال استلار بحث کنیم. مطالعه ی این مطلب برای افرادی که بر روی این رمزارز سرمایه گذاری کرده اند و نگران آینده ارز دیجیتال استلار هستند و یا به تازگی قصد دارند بر روی آن سرمایه گذاری کنند اما به علت این که هیچ ایده و پیش بینی در خصوص آینده آن ندارند دچار تردید و سردرگمی شده اند می تواند بسیار مفید باشد.

توجه: ارز دیجیتال استلار چیست؟ چقدر با این ارز آشنایی دارید؟

قیمت ارز دیجیتال استلار

هدف از این مقاله این است که در پایان بتوانیم آینده ارز دیجیتال استلار را پیش بینی کنیم که برای این کار بهتر است به تاریخچه ی قیمت استلار مراجعه کنیم یا به عبارت بهتر روند و رفتار این رمزارز در گذشته را مورد بررسی و مطالعه قرار دهیم تا بتوانیم در خصوص آینده ی آن هم پیش بینی بهتر و دقیق تری ارائه دهیم.

در زمان نگارش این مطلب یعنی 12 اوت سال 2021 میلادی و یا 21 ام مرداد ماه سال 1400 هر واحد ارز دیجیتال استلار با قیمت 0.336259 دلار و یا 9,177 تومان در صرافی های آنلاین مورد معامله قرار می گیرد. قیمت استلار در 22 ماه ژانویه و یا 3 ام بهمن ماه وارد محدوده ی 0.26 الی 0.325 دلار شد. بیش تر با کمبود تقاضا در سطوح بالاتر رو به رو بودیم. در تصویر زیر نمودار تغییرات قیمتی استلار را از ابتدا تا به امروز مشاهده می کنید.

آینده ارز دیجیتال استلار

آینده ارز دیجیتال استلار

توجه: معرفی صرافی ارز دیجیتال استلار برای دوستانی که قصد خرید دارند. 

در ادامه شما را با روند تغییرات قیمت این ارز از ابتدا تا به امروز آشنا می کنیم:

  • در سال 2014 میلادی زمانی که این رمزارز برای اولین بار در لیست صرافی های آنلاین قرار گرفت، در ماه نوامبر قیمت آن به 0.0012 دلار رسید و با توجه به شوق و اشتیاقی که کاربران به آن نشان دادند قیمت آن به 0.01 دلار هم رسید اما بعد از تجربه کردن این رشد قیمتی قیمت آن روند نزولی را طی کرد.
  • اما در ماه اوت سال 2015 میلادی استلار پایین ترین قیمت از سطح قبلی خود را هم رد کرد.
  • اما در ماه آوریل سال 2017 میلادی این رمزارز توانست دوباره رشد کند که در آن زمان هر واحد استلار با قیمتی در حدودی 0.743 دلار مورد معامله قرار می گرفت. اما در 15 سپتامبر قیمت آن به 0.0063 دلار رسید که این یک افت قیمت دیگر برای این رمزارز بود.

اما این روند نزولی ادامه پیدا نکرد و یک روز بعد قیمت آن دوباره به بالای 0.01 دلار رسید. این روند رو به رشد تا ماه ژانویه سال 2018 میلادی ادامه پیدا کرد و قیمت استلار توانست تقریبا به یک دلار هم برسد.

  • در ژانویه سال 2018 میلادی قیمت آن به بالاترین رقم در طول تاریخچه ی خود رسید اما ناگهان قیمت استلار به 0.16 دلار افت پیدا کرد اما در اواخر ماه آوریل قیمت آن به 0.46 دلار رسید.

این بالا و پایین شدن مدام قیمت آن ادامه داشت تا جایی که در ماه ژولای باز هم قیمت آن به 0.16 دلار باز گشت و سپس به 0.33 دلار. تا ماه نوامبر سال 2018 میلادی این رمزارز در رده ی قیمتی 0.28 – 0.17 دلار مورد معامله قرار می گرفت و سرانجام در پایان سال هر کوین آن با 0.10 دلار مورد معامله قرار می گرفت.

  • با شروع سال 2019 میلادی این رمزارز هم چنان روند نزولی خود را پیش گرفته بود که در ماه می به 0.16 $ رسید و اما باز هم روند نزولی را پی گرفت.

در ماه دسامبر 2019 قیمت آن تا 0.039 $ هم کاهش پیدا کرد. از این جا به بعد مقاله پیش بینی هایی که برای سال 2020 میلادی به بعد صورت گرفته بود را شرح خواهیم داد و از آن جایی که سال 2020 میلادی به تازگی پایان یافته است شما می توانید بررسی کنید که تا چه میزان این پیش بینی ها درست بوده اند.

 

توجه: راهنمای خرید استلار با قیمت مناسب  از صرافی معتبر داخل کشور 

آینده ارز دیجیتال استلار

در این بخش از مقاله شما را با نظرات افراد متخصص و تحلیل گر در خصوص استلار آشنا خواهیم کرد:

  • لانگ فورست(Longforecast) معتقد است در سال های آینده نباید منتظر رشد قیمت این رمزارز باشیم و احتمالا تا سال 2024 میلادی قیمت این رمزارز بین 0.012- 0.03 دلار معامله خواهد شد.
  • کوین لایکر(Coinliker) انتظار دارد قیمت استلار در پنج سال آینده به 3.62 دلار هم برسد. دلیل این پیش بینی هم این است که معتقدند با گذشت زمان تکنولوژی آن پیشرفت خواهد کرد و می تواند به یک گزینه ی بسیار خوب برای سرمایه گذاری تبدیل شود.
  • والت اینوستر(walletinvestor) در خصوص آینده ارز دیجیتال استلار پیش بینی می کند که این رمزارز در سال 2025 میلادی به قیمت 0.002 دلار برسد یعنی این که قیمت آن افت پیدا کند. البته این وبسایت یک پیش بینی دیگر هم در خصوص آینده استلار در سال 2022 میلادی ارائه کرده است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.
آینده ارز دیجیتال استلار

آینده ارز دیجیتال استلار

توجه :این مقاله در تاریخ 1400/5/21 به روز رسانی شده است.

پرسش و پاسخ های متداول در خصوص آینده ارز دیجیتال استلار

در ادامه شما را با برخی از رایج ترین پرسش و پاسخ هایی که در خصوص استلار وجود دارد، آشنا می کنیم؛ به شما توصیه می کنیم این بخش از مقاله را با دقت مطالعه کنید زیرا ممکن است این سوالات در ذهن شما عزیزان هم وجود داشته باشد.

1. استلار بخریم یا خیر؟

با توجه به توضیحات و تحلیلی که از این رمزارز برای شما عزیزان شرح دادیم این خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید که آیا بر روی استلار سرمایه گذاری کنید یا خیر؟ در خصوص آینده ی هر ارز دیجیتالی هم نظرات مثبت وجود دارد و هم نظرات منفی اما به هر حال این خود شما هستید که در پایان باید با بررسی و تحلیل شرایط موجود تصمیم گیری کنید. هر زمان که قصد سرمایه گذاری بر روی این رمزارز را داشتید بهتر است در همان لحظه وضعیت بازار را مورد ارزیابی قرار بدهید و بعد با آگاهی کامل تصمیم به خرید بگیرید.

اگر قصد خرید این رمزارز را دارید، صرافی های بین المللی Binance و یا Coinbase از این رمزارز پتیبانی می کنند، اما کاربران ساکن ایران برای فعالیت در این صرافی ها به علت تحریم های حاکم با مشکل رو به رو هستند که اغلب هم برای رفع این مشکل از فیلترشکن استفاده می کنند.

2. ترید کردن یا سرمایه گذاری بر روی استلار؟

ممکن است در یک زمان یک ارز دیجیتال در کوتاه مدت بتواند سود بیش تری را به کاربرانش بدهد اما ممکن است رمزارزی دیگر در بلند مدت سوددهی بهتری داشته باشد پس بهتر است قبل از سرمایه گذاری به این مساله هم توجه بکنید. اما روندی که تا کنون در خصوص اغلب ارزهای دیجیتال صدق کرده است این بوده که اکثر آنها در بازه ی زمانی بلند مدت سوددهی بیش تری دارند.

اما به هر حال بسیاری از افراد هستند که به همین سودهای لحظه ای و معمولا کم قانع هستند. البته که ترید کردن استلار و هر ارز دیجیتال دیگر ریسک های مخصوص به خودش را دارد. روند کار تریدرها به این صورت است که وقتی یک ارز را خریداری می کنند و در چند لحظه بعد وقتی می بینند قیمت آن حتی اندکی هم افزایش پیدا کرده است اقدام به فروش می کنند. اما موضوعی که باید در نظر بگیرید این است که ممکن است در همین حین که شما قصد فروش استلار را دارید قیمت آن افت پیدا کند.

3. چگونه استلار را ارزان تر بخریم؟

همان طور که شما عزیزان می دانید متداول ترین و امن ترین راه خرید استلار و دیگر رمزارزها خرید از صرافی های معتبر آنلاین است که این رمزارز را ارائه می دهند. صرافی های مختلف برای رمزارزها قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند شما می توانید با بررسی کردن قیمت استلار در صرافی های مختلف صرافی را برای خرید انتخاب کنید که قیمت مناسب تری را برای آن ارائه می دهند.

اگر ساکن کشور ایران هستید و قصد خرید استلار از صرافی های داخلی را دارید می توانید با عضویت در همین وب سایت به خرید و فروش استلار با بهترین قیمت و بهترین نرخ کارمزد بپردازید. همین طور شما می توانید استلار را به صورت مستقیم از افراد حقیقی خریداری کنید که در این صورت دیگر نیازی به پرداخت هزینه ی کارمزد صرافی ها نیست و از این رو هزینه ی خرید شما کاهش پیدا می کند و می توانید استلار را ارزان تر خریداری کنید. اما اگر شما خریدار را نمی شناسید هرگز به او اعتماد نکنید زیرا ممکن است از شما کلاهبرداری شود ممکن است شما هزینه را واریز کنید اما فروشنده هیچ استلاری را به کیف پول دیجیتالی شما انتقال ندهد و یا اطلاعات شخصی شما را به سرقت ببرد.

آینده ارز دیجیتال استلار

آینده ارز دیجیتال استلار

 خودتان تحلیل گر استلار باشید!

همیشه لزومی ندارد که شما منتظر تحلیل و بررسی هایی باشید که وب سایت های مختلف در خصوص ارزهای دیجیتال مختلف ارائه می دهند. البته برخی از افراد هم هستند که به نظر و پیش بینی دیگران و اطرافیانشان اعتماد می کنند و بر اساس آن پیش می روند.

اما اگر خود شما یاد بگیرید که چگونه می توانید رفتار یک رمزارز در آینده را پیش بینی کنید دیگر نیازی به این موارد نیست. شما می توانید با به کار گیری ابزارهای تحلیل آینده استلار را پیش بینی کنید و در نهایت با مشورت کردن با افراد مطلع و با سابقه در این خصوص یک نتیجه گیری کلی بکنید. هر چه شما در خصوص تحلیل و پیش بینی قوی تر و حرفه ای تر شوید در نتیجه سرمایه گذاری موفق تر و پر سودتری را تجربه خواهید کرد.

نتیجه گیری

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با تاریخچه ی قیمتی رمزارز استلار آشنا کنیم زیرا همان طور که گفتیم یکی از راه هایی که می تواند ما را در پیش بینی آینده ارز دیجیتال استلار و دیگر رمزارزها کمک کند بررسی قیمت آن رمزارز در گذشته است.

در ادامه ی مقاله هم درباره ی نظرات و تحلیل ها افراد متخصص در این عرصه صحبت کردیم و در پایان هم به شرح سرمایه گذاری بر روی آن پرداختیم. از آن جایی که در این عرصه هیچ واسطه ای وجود ندارد و تراکنش ها غیر قابل بازگشت هستند سعی کنید بدون دانش و اطلاعات کافی اقدامی نکنید زیرا اگر با کوچک ترین حرکت اشتباه باعث از دست رفتن دارایی و سرمایه ی خود بشوید هیچ راه بازگشتی برای آن وجود ندارد. طبق پیش بینی سایت کوین لایکر سرمایه گذاری بر روی استلار در آینده می تواند سودده باشد و اگر شما قصد خرید این رمزارز را از صرافی های خارجی دارید، صرافی مشهور بایننس می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

توجه :برای کسب اطلاعات بیشتر و خریدی بدون دردسر با یورپتو همراه باشید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *