قیمت ارز دیجیتال ترون

قیمت ارز دیجیتال ترون


قیمت ارز دیجیتال ترون چقدر است؟ تا کنون مقالات متعددی پیرامون ارز دیجیتال ترون ارائه کرده ایم؛ مقالاتی چون ویژگی ها و مزایا و معایب ترون و یا صرافی ها و کیف پول های مرتبط به آن ارائه کردیم و قطعا افرادی که تا کنون قصد سرمایه گذاری و یا ترید کردن ترون را داشته اند از این قبیل مطالب در خصوص آن را به کرات مورد مطالعه و بررسی قرار داده اند. در این مقاله قصد داریم مطالب در خصوص قیمت ارز دیجیتال ترون و صرافی معتبر برای خرید و فروش ارز دیجیتال ترون در اختیار شما قرار دهیم.

توجه: شما می توانید با مطالعه مقاله  ارز دیجیتال ترون پا این ارز بشتر آشنا شوید.

درباره ی ارز ترون

مهم ترین موضوع در خصوص یک ارز دیجیتال این است که یک سری اطلاعات و دانش در خصوص خود ارز و ماهیت آن کسب کنیم و سپس به دیگر مسائل مرتبط به آن بپردازیم.

آیا میتوان با خرید ارز دیجیتال ترون ثروتمند شد؟

ارزهای دیجیتال مشهور و محبوبی چون ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم و ترون و … همگی پتانسیل این را دارند که بتوانند در بازه های زمانی مختلف سود خوبی به کاربران و سرمایه گذارانشان بدهند.

 درست است سوددهی یک ارز دیجیتال تا حدودی به ماهیت و نحوه ی رشد قیمتی آن ارز دارد اما تا حدودی هم به خود کاربر و سرمایه گذارش بستگی دارد. زیرا این خود کاربر است که تصمیم می گیرد چه زمانی یک ارز دیجیتال را بخرد و چه زمانی آن را بفروشید.

اگر بتوانید با برنامه ریزی دقیق و اصولی توام با دانش کافی بر روی ارز دیجیتال ترون سرمایه گذاری کنید می توانید سرمایه گذاری موفق همراه با سود خوب را تجربه کنید.

اما این موضوع هرگز به این معنی نیست که شما می توانید یک شبه به سود کلانی دست پیدا کنید . این موضوع را به خاطر بسپارید که هیچ گاه نمی توانید یک شبه در این عرصه موفق شوید و هرگز به کسانی که به شما در این خصوص وعده های این چنینی را می دهند اعتماد نکنید. 

قیمت ارز دیجیتال ترون

   توجه: آموزش ترید کردن ترون کافی است کلیک کنید.   

آیا ممکن است با خرید ترون ضرر کنیم؟

همان قدر که یک ارز دیجیتال می تواند برای کاربران و سرمایه گذارانش مفید و سودده باشد می تواند مضر باشد. بازار ارزهای دیجیتال هیچ ثباتی ندارد و قیمت های ارزهای مختلف من جمه ترون دائما در حال تغییر است به همین خاطر عده ای از افراد در این بین دچار ضرر و عده ای سود کسب می کنند.

شما قبل از هرگونه سرمایه گذاری در این بازار باید با اصول سرمایه گذاری درست و ماهیت ارزهای دیجیتال آشنا باشید و توانایی تحلیل کردن قیمت آن ها را داشته باشید.

درست که نمی توان تخمین دقیق و درستی از آینده ی یک ارز دیجیتال ارائه داد اما تا حدودی می توان برخی موارد را پیش بینی کرد.

قیمت ارز دیجیتال ترون

حالا بهتر است به تاریخچه ی قیمتی این ارز بپردازیم :

 • ترون در تاریخ 5 ژانویه سال 2018 میلادی یعنی 15 ام دی ماه سال 1396 به اوج قیمت دلاری خود با قیمت 0.220555 دلار رسیده بود.
 • ترون در تاریخ 13 ام شهریور ماه سال 1399 یعنی 3 سپتامبر سال 2020 میلادی به اوج قیمت ریالی خود با قیمت 1.102 تومان رسیده بود.
 • تعداد کل واحد های این ارز 100.85 میلیارد است که 71.66 میلیارد واحد از آن در حال گردش می باشند.
 • ترون دارای رتبه ی 17 بازار است و سهم 0.36 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

چگونه ترون بخریم؟

اگر با مطالعه ی مطالبی که تا به این جای مقاله برای شما عزیزان ارائه کردیم به سمت خرید این ارز ترغیب شده اید باید بگوییم که معتبرترین روش خرید ترون و هر ارز دیگر خرید از صرافی های معتبر است . البته ممکن است هر کاربر راه و روش متفاوتی را برای خود انتخاب کند.

وقتی شما از طریق یک صرافی ارز دیجیتال می خرید یا می فروشید صرافی در واقع نقش واسطه گر را ایفا می کند و به خاطر همین موضوع مبلغی را به عنوان کارمزد از شما دریافت می کند . درست مانند وقتی که یک ملک در یک بنگاه مورد معامله قرار می گیرد و از طرف معامله مبلغی را به عنوان کمیسیون دریافت می کند.

عده ای از کاربران به دلیل کارمزدی که صرافی ها از آن ها دریافت می کنند تمایلی به انجام معاملاتشان در بستر صرافی ها ندارند اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که بازار ارزهای دیجیتال بنا به ثابت نبودن قیمت ارزهای دیجیتال ریسک های فراوانی دارد پس بهتر است که شما به این ریسک ها نیفزایید و حدالامکان از این ریسک ها و خطرات بکاهید تا سرمایه و دارایی شما از امنیت بیش تری بهره ببرند.

   توجه: معرفی صرافی ارز دیجیتال ترون برای انجام معاملات ارز های دیجیتال    

برای کاربران مقیم ایران انجام معامله در صرافی های داخلی را توصیه می کنیم و برای کاربرانی که در موقعیت مکانی به غیر از کشور ایران هستند می توانند از صرافی های بین المللی استفاده کنند.

لیست زیر نام صرافی هاییست که در سطح بین الملل ارز دیجیتال ترون ارائه می دهند.

 • صرافی Binance
 • صرافی HitBTC
 • صرافی OKEX
 • صرافی BitMax
 • صرافی CoinEX

برای یافتن صرافی های داخلی که ارز دیجیتال ترون را ارائه دهند می توانید با اندکی جستجو در فضای اینترنت و یا پرس و جو از افراد مطلع یکی از این صرافی ها را انتخاب کنید.

برای نگهداری از ارز دیجیتال ترون چه کاری انجام دهیم؟

یکی از متداول ترین راه های نگهداری ارز ترون و یا هر ارز دیجیتال دیگری  استفاده از کیف پول های دیجیتالی است.

خود کیف پول ها به دستهای مختلفی تقسیم بندی می شوند به عنوان مثال کیف پول های نرم افزاری – سخت افزاری – موبایلی و دسکتاپی و … که کیف پول های سخت افزاری به نسبت دیگر کیف پول ها از امنیت بالاتری برخوردار هستند و کیف پول های موبایلی به علت این که بر روی تلفن همراه کاربران و سرمایه گذاران نصب می شوند تا حدودی از محبوبیت برخوردارند .

در خصوص تک تک این کیف پول ها در همین وب سایت مقالات کاملی را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم که با بررسی ویژگی های آن ها من جمله مزایا و معایب هر یک و … می توانید یکی از کیف پول هایی را که با سلیقه و نیاز شما مطابقت دارد را انتخاب کنید و ارزهای دیجیتال خود را برای نگهداری به آن بسپارید.

توجه: برای خرید ترون با کارمزد کم کافی است کلیک کنید. 

در لیست زیر اسامی کیف پول هایی را مشاهده می کنید که از ارز دیجیتال ترون پشتیبانی می کنند:

 • کیف پول سخت افزاری

کیف پول های سخت افزاری Ledger Nano S و Ledger Nano X

 • کیف پول موبایل

کیف پول های Coinomi و Trust و TronBlocks

 • کیف پول دسکتاپ

کیف پول اکسودوس

 • کیف پول تحت وب

کیف پول Tronscan

در خصوص کیف پول هایی که به صورت نرم افزاری هستند یعنی به گونه ای که باید آن ها را دانلود و نصب کنید به شما توصیه می کنیم حتما از وب سایت رسمی آن ها این کار را انجام دهید.

هم چنین در خصوص کیف پول هایی که سخت افزاری هستند باید این نکته را بگوییم که حتما برای خرید آن ها از فروشگاه های معتبر اقدام کنید.

  توجه: محاسبه قیمت ترون به دلار ؛ آیا میدانید ترون چند دلار است؟    

قیمت ارز دیجیتال ترون

قیمت ارز دیجیتال ترون

آیا برای نگهداری از ترون لازم به استفاده از کیف پول دیجیتالی است؟

این سوالی است که کاربران در خصوص تمامی ارزهای دیجیتال دارند و فقط مختص ارز دیجیتال ترون نیست. در خصوص این موضوع هم تا کنون مطالب مفیدی برای شما عزیزان در این وب سایت منتشر کرده ایم که با اندکی جست و جو در خصوص کیف پول های مختلف در همین سایت می توانید به مطالب دسترسی پیدا کنید.

فرقی نمی کند که شما چه ارز دیجیتالی را خریداری می کند مهم ترین نکته این است که شما به هرحال سرمایه ی خود را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرده اید و باید برای نگهداری آن ها و ایجاد امنیت کوشش کنید. به خصوص اگر در حجم بالا و یا برای مدت زمان طولانی می خواهید سرمایه گذاری کنید بهترین کار نگهداری ترون درون یک کیف پول دیجیتالی است.

آیا استفاده از کیف پول به تریدرها پیشنهاد می شود؟

قبل از هر چیزی بهتر است به توضیح مفهوم ترید کردن و تریدر برای افرادی که با این کلمه آشنایی دارند بپردازیم.

برخی از کاربران ارزهای دیجیتال ترجیح می دهند به جای این که یک ارز دیجیتال را بخرند و سپس بعد از گذشت مدت زمان طولانی مثلا یک سال یا به عبارت بهتر سرمایه گذاری بلند مدت انجام دهند تمایل دارند به صورت روزانه به خرید و فروش یک ارز دیجیتال بپردازند به این صورت که روزانه به صورت دائم به معامله بپردازند در واقع به همین سودهای لحظه ای اکتفا می کنند به این کار ترید کردن و به کسی که این کار را انجام می دهد تریدر می گویند.

استفاده از کیف پول به تریدرها چندان پیشنهاد نمی شود اما اگر علاقه به استفاده از کیف پول ها دارید می توانید از آن ها استفاده کنید و هیچ کس هم نمی تواند مانع این کار شود زیرا در این بازار اختیار هر چیز با خود شماست و هیچ شخص دیگری نمی تواند در کارهای شما در این خصوص دخالت کند.

چه تفاوتی بین نگهداری ترون در کیف پول سخت افزاری و دیگر کیف پول هاست؟

همان طور که در چند پاراگراف قبل به آن اشاره کردیم کیف پول های سخت افزاری جز امن ترین کیف پول های موجود در بازار برای نگهداری هر ارز دیجیتالی به شمار می آیند . اما این موضوع به این معنی نیست که دیگر کیف پول ها برای نگهداری ترون و یا هر ارز دیگری مناسب نیستند شما اگر تمامی نکات امنیتی را در خصوص یک کیف پول رعایت کنید می توانید امنیت خوبی را برای دارایی های خود فراهم کنید در واقع به این صورت نیست که درجه ی امنیت کیف پول تنها وابسته به سازنده ی آن باشد بلکه خود کاربران و سرمایه گذاران هم در ایجاد امنیت کیف پول سهیم هستند.

آیا ترون آینده ی خوبی دارد؟

نظرات مختلفی در خصوص آینده ی ارز دیجیتال ترون وجود دارد عده ای نگاهی مثبت به آینده ی آن دارند و عده ای دیگر بالعکس.

در این میان هم کاربرانی که بر روی این ارز سرمایه گذاری کرده اند خواهان این هستند که قیمت ترون هر چه سریع تر افزایش پیدا کند تا با فروش آن بتوانند سود خوبی به دست بیاورند .

هر چه میزان توجه و اعتماد مردم به یک ارز افزایش پیدا کند و افراد بیش تری به سمت آن سوق پیدا کنند آن ارز هم می تواند رشد بهتری داشته باشد.

آیا ترون جایگزین ارز فیات خواهد شد؟

 نمی توان به طور دقیق عنوان کرد که کدام ارز دیجیتال جایگزین ارز فیات خواهد شد ممکن است یک ارز دیجیتال به عنوان پول و ارز بین المللی جایگزین ارز فیات شود و یا حتی ممکن است تمامی ارزهای دیجیتال جایگزین آن شوند . اما به هر حال این پیش بینی است که برخی متخصصان در خصوص آینده ی تمامی ارزهای دیجیتال دارند و معتقدند اگر مردم و کسب و کارها روزانه از ارزهای دیجیتال برای انجام کارهای روزمره ی خود از آن ها استفاده کنند در آینده ای نه چندان دور تمامی افراد جهان با آن ها و کاربردشان آشنا خواهند شد و به سمت آن ها روی خواهند آورد.

1 دیدگاه

 • به نظرتون برای یک سرمایه گذار که قصد سرمایه گذاری هنگفتی برروی ارزهای دیجیتال داره، ارز ترون رو پیشنهاد میکنید،
  من قصد دارم این ارز رو خریداری کنم و به نظرتون کدوم کیف پول مناسب است برای این کار
  ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *