پیش بینی قیمت وی چین

پیش بینی قیمت وی چین


یکی از کلیدی ترین مواردی که یک معامله گر برای خرید و فروش یک رمزارز به آن توجه می کند، آینده ی رمزارز مربوطه است. وی چین این روزها توانسته سر و صدای بسیاری به پا کند، این روزها تحلیلگران بسیاری رمزارز وی چین را زیر ذره بین قرار داده اند از این رو در این مقاله می خواهیم درباره ی پیشبینی  قیمت وی چین در آینده صورت گرفته است، صحبت کنیم.

مطالعه ی این مقاله می تواند به شما کمک کند تا وی چین را در زمان مناسب معامله کنید و سود خوبی کسب کنید، موفقیت و سود نصیب کسانی می شود که زودتر از سایر افراد توانسته باشند یک روند صعودی را تشخیص بدهند و در مسیر آن گام بردارند، اگر می خواهید شما هم جز اولین ها باشید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مطالعه مطالب بیشتر: 

      ارز دیجیتال چیست؟ چه کاربردی دارد؟

      معرفی بهترین ارز های دیجیتال برای سرمایه گذار ی

     معرفی صرافی آنلاین ارز دیجیتال 

تاریخچه ی قیمتی وی چین

قبل از پرداختن به هر موضوعی بهتر است اگر اطلاعات کافی در خصوص وی چین ندارید به سایر مقالات ما در یوریپتو که به معرفی کامل این رمزارز پرداخته ایم، مراجعه کنید و سپس ادامه ی مقاله را مطالعه فرمایید.

ممکن است این سوال در ذهن شما نقش ببند که چه لزومی برای مطالعه ی تاریخچه ی قیمتی وی چین وجود دارد، وقتی که ما می خواهیم درباره ی آینده ی این رمزارز اطلاعات کسب کنیم؟

در پاسخ به شما عزیزان باید بگوییم که تاریخچه ی قیمتی رمزارزها یکی از مهم ترین پارامترهایی است که تحلیلگران و معامله گران حرفه ای با مطالعه و بررسی آن ها، آینده ی یک رمزارز را تخمین می زنند؛ زیرا ممکن است روند و قیمتی که یک رمزارز در گذشته داشته است، مجددا تکرار شود.

این پروژه در سال 2018 میلادی وارد بازار شد، این سال با افت شدید قیمت رمزارزها مواجه بودیم اما وی چین توانست در طول سال های 2018 و 2019 میلادی به توسعه خود ادامه دهد و نتایج عالی خود را در سال های 2020 و 2021 میلادی به نمایش بگذارد. در ادامه به صورت جزئی تر به بررسی تاریخچه ی قیمت این آلت کوین( به کلیه ی رمزارزهایی که بعد از بیت کوین وارد بازار شدند، آلت کوین(AltCoin) گفته می شود.) اشاره خواهیم کرد؛ لازم به ذکر است که آمار و ارقام ذکر شده در این مقاله برگرفته از وب سایت کوین مارکت کپ(CoinMarketCap) می باشد.

  • بررسی قیمت وی چین در سال 2018

در اواخر ماه جولای سال 2018 میلادی وی چین در تعدادی از صرافی های آنلاین لیست شد و در محدوده ی قیمتی 0.02 الی 0.026 دلار مورد معامله قرار می گرفت. اما این قیمت پایدار نبود و از اوایل تا اواسط ماه اوت وی چین 0.006 دلار افت پیدا کرد؛ این نوسانات قیمتی ادامه داشت تا اینکه قیمت Vechain در سال 2018 میلادی با 0.004 دلار بسته شد.

  • تحلیل قیمت وی چین در سال 2019

این رمزارز در ابتدای سال 2019 میلادی در رده ی 0.0036 تا 0.005 دلار مورد معامله قرار می گرفت اما سرانجام در 12 ام ماه مارس از این رده ی قیمتی خارج شد و در 3 ام آوریل به قیمت 0.0079 دلار رسید، این نوسانات قیمتی ادامه داشت تا جایی که قیمت Vechain در سال 2019 میلادی با نرخ 0.0056 دلار بسته شد.

  • بررسی روند قیمتی وی چین در سال 2020

در این سال Vechain به رشد خود ادامه داد اما متاسفانه در 13 مارس این رمزارز یک سطح کف قیمتی جدید را با نرخ 0.0016 دلار تجربه کرد؛ بعد از آن مجددا رشد داشت و با یک اصلاح قیمتی قیمت این رمزارز در سال 2020 میلادی با 0.019 دلار، بسته شد.

  • تاریخچه ی اوج قیمت دلاری وی چین

وی چین تا به امروز( 2 ام اوت سال 2021 میلادی) بالاترین قیمت دلاری که تجربه کرده است 0.278216 دلار و یا 6983 تومان با نرخ دلار 25100 تومانی بوده است که این قیمت مربوط به 28 ام فروردین ماه سال 1400 و یا 17 آوریل سال 2021 میلادی بوده است.

در ادامه وضعیت فعلی این رمزارز را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

وضعیت فعلی Vechain

زمانی که ما مشغول نگارش این مطلب برای شما هستیم( 11 ام مرداد ماه سال 1400 و یا 2 ام اوت سال 2021 میلادی) طبق آمار و ارقامی که وب سایت گلدپرایس(GodPrice) و کوین مارکت کپ(CoinMarketCap) در اختیار ما قرار داده است، هر واحد از رمزارز وی چین با قیمت 0.086814 دلار و یا 2,233 تومان در صرافی های آنلاین مورد معامله قرار می گیرد.

در عکس زیر نمودار تغییرات قیمتی وی چین  را در بازه ی زمانی یک هفته( 17 ام تا 23ام تیرماه 1400) مشاهده می کنید.

پیش بینی قیمت وی چین

پیش بینی قیمت وی چین

وی چین  که با نماد اختصاری VET شناخته می شود، رتبه ی 22 بازار از نظر حجم بازار را به خود اختصاص داده است و در طول 24 ساعته ی اخیر 5.32 درصد کاهش قیمت داشته است.

صرافی OceanEx با اختصاص دادن 13.54 درصد از حجم معاملات روزانه ی این رمزارز، جز فعال ترین صرافی هاییست که وی چین در آن مورد معامله قرار می گیرد.

نمودار زیر تغییرات قیمتی وی چین در طول سه ماه اخیر را نشان می دهد.

پیش بینی قیمت وی چین

پیش بینی قیمت وی چین

اگر تمایل دارید یک دید کلی از روند قیمتی Vechain در طول یک ساله ی اخیر داشته باشید، بهتر است نمودار زیر را با دقت مورد بررسی قرار بدهید. کف و اوج قیمتی وی چین در طول یکساله ی اخیر را در این نمودار می بینید.

پیش بینی قیمت وی چین

پیش بینی قیمت وی چین

حالا که با تاریخچه و وضعیت فعلی وی چین آشنا شدید، بهتر است با هم پیشبینی هایی که در خصوص قیمت آن در آینده صورت گرفته است را مورد ارزیابی قرار بدهیم.

پیش بینی قیمت وی چین در سال های آینده

اغلب کارشناسان و تحلیلگران با اشاره به این که ویچین یک تیم بسیار قوی دارد و از آن جایی که این پروژه با فعالان و شرکت های بزرگی چون PWC( یک شرکت چند ملیتی که در زمینه ی مشاوره ی مالی و سرمایه گذاری، مشاور حقوقی و مالیاتی و … فعالیت می کند و در حال حاضر دومین شرکت خدمات حرفه ای در جهان محسوب می شود.) شراکت دارد، امیدوارند که این رمزارز رشد بسیار خوبی را در آینده تجربه کند که در ادامه به برخی از مهم ترین پیشبینی ها خواهیم پرداخت.

  • پیش بینی قیمت وی چین از دیدگاه WalletInvestor

WalletInvestor پیش بینی می کند که قیمت وی چین تا پایان ماه ژوئن، به 0.19 دلار برسد، با توجه به این که درحال حاضر در روزهای پایانی این ماه میلادی هستیم، چیزی در حدود 0.116102 دلار، تفاوت قیمت تا رسیدن به این رقم داریم.

هم چنین این وب سایت پیشبینی بلند مدت تری برای Vechain ارائه کرده است و ادعا می کند که قیمت آن تا سال 2025 میلادی به 1 دلار هم خواهد رسید؛ در واقع این وب سایت یک دید کاملا مثبت نسبت به رمزارز مربوطه دارد.

  • پیش بینی قیمت وی چین از دیدگاه CoinSwitch

CoinSwitch پیش بینی می کند قیمت این رمزارز به 0.38 دلاردر سال 2023 میلادی خواهد رسید و حتی اگر همه چیز خوب پیش برود ممکن است قیمت این رمزارز به یک دلار هم برسد.

  • قیمت وی چین در آینده از نظر DigitalCoinPrice

این سایت پیش بینی می کند قیمت Vechain تا پایان سال جاری به 0.045 دلار، تا پایان سال 2023 میلادی به 0.064 دلار، تا پایان سال 2024 میلادی به 0.08 دلار و تا پایان سال 2025 میلادی به 0.09 دلار برسد.

سخن پایانی

وی چین در دسته ی رمزارزهای آتیه دار قرار دارد و می تواند گزینه ی خوبی برای سرمایه گذاری کردن به ویژه سرمایه گذاری های بلندمدت باشد؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخچه ی قیمتی این رمزارزبه شما توصیه می کنیم مطالب و نمودارهای این مقاله را مورد مطالعه و برسی قرار بدهید.

همان طور که مطالعه کردید، وب سایت WalletInvestor قیمت یک دلار را برای سال 2025 میلادی و وب سایت CoinSwitch همین قیمت را برای سال 2023 میلادی پیشبینی کرده است که در هر صورت هر دو یک روند صعودی را برای وی چین در آینده در نظرگرفته اند.

اما وب سایت DigitalCoinPrice رشد چندانی را برای آن پیشینی نکرده است و تخمین میزند که نهایتا قیمت Vechain تا پایان سال 2025 میلادی به 0.09 دلار برسد.

اگر قصد دارید این رمزارز را از صرافی های خارجی خریداری کنید، صرافی های بایننس(Binance)، هیوبی(Huobi)، کو کوین(KuCoin) می توانند گزینه ی مناسبی باشند؛ اما از آن جایی که کاربران ایرانی به دلیل تحریم های حاکم نمی توانند از این صرافی ها با ریال و به صورت مستقیم رمزارز خریداری کنند، بهتر است از صرافی های معتبر ایرانی نظیر تتر سیل(TetherSale) ابتدا تتر خریداری کنند و سپس با تغییر آی پی در صرافی های خارجی، آن را به رمزارز دلخواهشان تبدیل کنند.

امیدواریم مطالب فوق برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد، اگر هر گونه سوالی در ذهن شما وجود دارد که با مطالعه ی این مقاله به پاسخ آن نرسیده اید، می توانید آن را در بخش نظرات عنوان کنید تا کارشناسان یوریپتو در اولین فرصت شما را راهنمایی کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *